İçerde Büyük Finalden İlk Sahne!

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Ay Yapım imzalı Içerde'nin Büyük Finali 19 Haziran'da.

Sneak Peak

Fragman 1:
Yüklenince eklenecektir.

Fragman 2:
Yüklenince eklenecektir.

Fragmanlar Herkesten Önce Fav10'da!

Takipte kalın..

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Şakak gibi, adam ölüm numarası yaparak kurtulacak hapisten. Çakmağım nerde sebastian, bi sigara yakacağım. :pala:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ne demek kapmak isteyenler olur. Hepsinin ayni konuda olması daha iyi olur

@Bully @mrt-06 kimsenin takmadığı konu şu anda ziyaretçi kaynıyor:)

Şahsen ben final bölümünün fragman konusunu açmak isterim, neden açmak yada kapmak istemeyim? Zaten Sneak Peek ve fragman birbirlerinden farklı şeyler.

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Şahsen ben final bölümünün fragman konusunu açmak isterim, neden açmak istemeyim ki? Zaten Sneak Peek ve fragman birbirlerinden farklı şeyler.
Bence değil. Sneak Peak de bir nevi fragmandır. Bende bu konunun bu şekilde olmasını istiyorum. Ayrı bir konuya gerek yok. Final çünkü. Aynı konuda olmaları daha mantıklı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bence değil. Sneak Peak de bir nevi fragmandır. Bende bu konunun bu şekilde olmasını istiyorum. Ayrı bir konuya gerek yok. Final çünkü. Aynı konuda olmaları daha mantıklı

Konuları ne zamandan beri senin isteklerin doğrultusunda açıyoruz? Sana göre aynı olabilir ama birbirlerinden farklı şeyler. Ayrıca yöneticileri mesaja etiketledim ve sordum. Ayrı konularda açılması daha doğru olur dedi @Bully.

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Konuları ne zamandan beri senin isteklerin doğrultusunda açıyoruz? Sana göre aynı olabilir ama birbirlerinden farklı şeyler. Ayrıca yöneticileri mesaja etiketledim ve sordum. Ayrı konularda açılması daha doğru olur dedi @Bully.
Fragman konusunu kapmak isteyen arkadaşlar da olabilir dedi. Ee ortada bir konu var zaten ikincisine gerek yok. Normal bir bölüm olsa haklısın. Ama final adı üstünde bu daha uygun

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fragman konusunu kapmak isteyen arkadaşlar da olabilir dedi. Ee ortada bir konu var zaten ikincisine gerek yok.

Yahu ben mi anlatamıyorum? Sen mi anlamak istemiyorsun? Fragman ve Sneak Peek birbirlerinden farklı şeyler, bugüne kadar birbirlerinden ayrı konularda açtık. Aynı konuda açmak mantıksız. Bugüne kadar ayrı konularda açtığımız şeyleri sen istiyorsun diye neden aynı konuda açalım? Ben final bölümünün fragman konusunu açmak istiyorum, çoğu kişide ister bunu zaten.

Ayrıca @Bully,

"Yine de fragman çıkmadan sneak peek konusunun fragman olarak açılması doğru değil bence. :)

İkisi ayrı şeyler." dedi.