İçerde - Bölüm Sonları - Çizgi Roman Afişleri

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
HAHAHA ayy ağzına sağlık @turkuazz sonunda aklı başında birisi gelebildi mert sarpı eziyor oyunculuğuyla bence 1.başrol çetin bey 2. başrol ise aras :A :A :A
Tabikide Çetin Tekindorda oldukça iyi bu dizide sadece bir kişi iyi filan söylenilmesi
yanlış olur oyuncular birbirini tamamlıyor:)
Mert ile Çetinin oyunculukları dizinin olmazsa olmazıdır:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
HAHAHA ayy ağzına sağlık @turkuazz sonunda aklı başında birisi gelebildi mert sarpı eziyor oyunculuğuyla bence 1.başrol çetin bey 2. başrol ise aras :A :A :A

Oyunculuğa göre başrol belirlendiğini de ilk defa senden duyuyorum :A Kim ana karakterse başrol de odur. Burada 1- Çağatay 2- Aras onlardan sonra da Çetin Tekindor ile Bensu Soral geliyor :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İşte o sence, bu Çağatay'ın başrol olup da tutturduğu 3.dizisi, Aras'ın daha siftahı yok, Hazal'la bir dizi kalkmaya yaptı tutmadı, bu dizide de Çağatay'ın arkasına sığınmış. :A

Kısacası halk Çağatay'ı izlemeyi seviyor neyse ki senin gibi psikopatlık düşkünü değiller :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11.bölüm sonu güncellendi :Z bölümün yıldızı arasla kapattık coşkunda baya komik çıkmış :A :A :A

Geçen hafta celal babayı kurtarmıştı bu hafta sarpı kurtardı sarpında necipin öldüğünü anlamasını sağladı sarp büyük hitimalle arabayla geri dönüp mertin mektubunu buldu necibin öldüğünü öğrenincede müdürün yaptığı ortaya çıktı :F mertim coşkunuda buldu çok akıllı bir planla tamamen bölümün yıldızıydı çatlasın @Bully :Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
11.bölüm sonu güncellendi :Z bölümün yıldızı arasla kapattık coşkunda baya komik çıkmış :A :A :A

Geçen hafta celal babayı kurtarmıştı bu hafta sarpı kurtardı sarpında necipin öldüğünü anlamasını sağladı sarp büyük hitimalle arabayla geri dönüp mertin mektubunu buldu necibin öldüğünü öğrenincede müdürün yaptığı ortaya çıktı :F mertim coşkunuda buldu çok akıllı bir planla tamamen bölümün yıldızıydı çatlasın @Bully :Z:Z:Z
Mert iyiydi evet bu bölüm, abisine baya yardım etti benim de gözüme girdi aferin kan çekti herhalde. :A

Ama son birkaç efsane bölümden sonra bu bölüm durgundu, sonu güzel bitti gerçi ama bir Bodrum Masalı değildi yani üzgünüm. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mert iyiydi evet bu bölüm, abisine baya yardım etti benim de gözüme girdi aferin kan çekti herhalde. :A

Ama son birkaç efsane bölümden sonra bu bölüm durgundu, sonu güzel bitti gerçi ama bir Bodrum Masalı değildi yani üzgünüm. :A
şu elindeki içki şişesini yere bırak allah aşkına :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayyy sen sarpın kolayca tuzağa düşüp karizmasının çizilmesine mertin bölüme damga vurmasını hazmedemiyorsun ben bilmezmiyim seni ayoll :A :A :A
Napsın çocuk kardeşini bulabilme ihtimali için tuzağa düşmeyi göze almıştı zaten. ss

Bakalım Mert'in reytingi kaçmış hele bir reytingler düşsün de dilimden kurtulamazsın o zaman. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Napsın çocuk kardeşini bulabilme ihtimali için tuzağa düşmeyi göze almıştı zaten. ss

Bakalım Mert'in reytingi kaçmış hele bir reytingler düşsün de dilimden kurtulamazsın o zaman. :A
aaa bu arada bakalım alyanak haftaya nereye kaçacak ayoll şu adamın ölmesinide istemiyorum aslında coşkunun yanına kaçsa bari hahaha :F :F :F