İçerde 7. Bölüm Fragmanı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yine harika bir fragman merakla bekliyoruz bölümü :D bu bölüm Eylem'in bölümü olacak galiba :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fragman şuana kadar en durgun bölüm geliyor diye bağırıyor ayoll umarım 2. fragmanda birşeyler vardır tamda totelde 8 reytingi görmüşken asla sıradan bir bölüm olmamalı :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Fragman iyi iyi. Ben her bölümü olduğu gibi bunu da merakla bekliyorum. :A Müdürün Mesele şöyle böyle diyerek bir cümleye başlaması Ramiz Karaeski üstadı hatırlattı. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yine harika bir fragman merakla bekliyoruz bölümü :D bu bölüm Eylem'in bölümü olacak galiba :A

Fragman fena değil. Aslan öldü gibi..

İyi bir bölüm bizi bekliyor:)

Çok heycanlanmadım. 2.fragman gelsin pls:X

fragman şuana kadar en durgun bölüm geliyor diye bağırıyor ayoll umarım 2. fragmanda birşeyler vardır tamda totelde 8 reytingi görmüşken asla sıradan bir bölüm olmamalı :F

Fragman iyi iyi. Ben her bölümü olduğu gibi bunu da merakla bekliyorum. :A Müdürün Mesele şöyle böyle diyerek bir cümleye başlaması Ramiz Karaeski üstadı hatırlattı. :(
2.fragman konuya eklendi. :D

Sonunda dövüşüyorlar :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayyy işte bu asıl bombayı 2.fragmanda saklıyorlarmış :Z:Z:Z

Fragmanın son saniyesine bakarmısınız bu arada uçak düşüyor ayoll hahaha
:F :F :F
Aynen ilk fragman idare ederdi ama 2.fragman muhteşem, keşke ilk fragman bu olsaydı, ilk fragman etkili olunca reytingler daha iyi geliyor. :D

Kavgayı yorumlayacak olursak Sarp çok teknik dövüşüyor dönerek attığı yumruğu çok beğendim, Mert bildiğin sokak dövüşçüsü, sokaklarda büyümüş tabii adam normal. :F Ama Mert bir adım önde görünüyor sanki fragmana göre, bakalım bölümde neler olacak :D

Oooo kavga var millet toplaşın. :A
Kim döver sence abi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen ilk fragman idare ederdi ama 2.fragman muhteşem, keşke ilk fragman bu olsaydı, ilk fragman etkili olunca reytingler daha iyi geliyor. :D

Kavgayı yorumlayacak olursak Sarp çok teknik dövüşüyor dönerek attığı yumruğu çok beğendim, Mert bildiğin sokak dövüşçüsü, sokaklarda büyümüş tabii adam normal. :F Ama Mert bir adım önde görünüyor sanki fragmana göre, bakalım bölümde neler olacak :D

Nasil da kunçyn kunçun ediyor:A
mERT DÖVECEK TABİKDİE AYOLL NE BEKLİYORDUNUZKİ :A :A :A

aslında minik bunların ikisini birden döver birer tokat atsa yeter hahaha :F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061

Valla dostum bence Sarp. :A