İçerde 39. Bölüm Fragmanı | Büyük Final

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.fragman efsane... Celalin abi kardeşten ne istediğini anlayan beri gelsin! Sizi kavuşturmıcam ne demek ya:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Anlaşılan kardeşlerden birisi ölecekse eğer bu Sarp olacak.

Bunu duyan @Çiğdem-'in tepkisi; :A

gWAa3Z.jpg

@MasacRE- @Bully @Doğu @xemrexxx @sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

gWAa3Z.jpg

Ayy işte bu harika bir haber sarp ölüp mertim gerçek başrol olarak diziyi kapatacak
@destere de yokken şöyle rahatça oynayayım ayoll :Z:Z:Z
giphy.gif

@xemrexxx @Doğu @Yakamoz-Asi @turkuazz @MasacRE- @Bully @sokak sanati @mrt-06 @dizi kolik
Zaten tahmin ediyorduk ama resmen Umut'un kurtulacağının spoiler'ını vermiş resmi hesap. ss

Böylece Sarp'ımın ölme ihtimali doğdu, inşallah mutlu son olur, yoksa Çiğdem cadısının dilinden uzun süre kurtulamayız, diziyi Umut'um kapattı der durur artık. ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten tahmin ediyorduk ama resmen Umut'un kurtulacağının spoiler'ını vermiş resmi hesap. ss

Böylece Sarp'ımın ölme ihtimali doğdu, inşallah mutlu son olur, yoksa Çiğdem cadısının dilinden uzun süre kurtulamayız, diziyi Umut'um kapattı der durur artık. ss
hahha aa vlla aras ölmeden biterse benden çekeceğiniz var gerçekten ayoll her içerde sohbetinde hatırlatırım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

gWAa3Z.jpg

Ayy işte bu harika bir haber sarp ölüp mertim gerçek başrol olarak diziyi kapatacak
@destere de yokken şöyle rahatça oynayayım ayoll :Z:Z:Z
giphy.gif

@xemrexxx @Doğu @Yakamoz-Asi @turkuazz @MasacRE- @Bully @sokak sanati @mrt-06 @dizi kolik

İçerde ters köşeleriyle meşhurdur gelmeyin bu oyuna :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@Çiğdem- kız meyve veren ağaç taşlanırmış sözünün resmen ayaklı örneğisin. :A Ben de Aras'a benzetemedim. Ayrıca benziyorsa bile dizide iki kardeşi canlandırıyor bunlar İkisine de deli diyorlar canım olsun o kadar yani. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- kız meyve veren ağaç taşlanırmış sözünün resmen ayaklı örneğisin. :A Ben de Aras'a benzetemedim. Ayrıca benziyorsa bile dizide iki kardeşi canlandırıyor bunlar İkisine de deli diyorlar canım olsun o kadar yani. :X
hhahah aa bende çağatayın aksiyonda ve deli rollerine girmesine gıcık oldum işte ayoll :A

çok abartılı mimik kullanıyor bu diziden ben çok iyi gözlemledim çağatay çok iyi zırlıyor kız gibi sabah akşam zırlasın :F dram oyuncusu yanı daha aksiyona elinin hamuruyla bulaşmasın ergen dizilerine geri dönüp kızlarla zırlasın gençlik dizileri onu bekler :A :A :A