İçerde 39. Bölüm Fragmanı | Büyük Final

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Show TV'de seyircisiyle buluşan, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı; usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım imzalı, sevilen dizi İçerde'nin final bölümünün fragmanı yayınlandı.

"Hazır mısın gasteci kız?"

1. Fragman:

2. Fragman:

İçerde, final bölümüyle Pazartesi 20:00'da Show TV'de!

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ulan Celoş Pablo Escobar mısın nasıl çıktın mapustan? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ulan Celoş Pablo Escobar mısın nasıl çıktın mapustan? :A

Celoş'u hapishaneden kaçıracak olan şahıs ektedir. :A

okg5jb.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
gereksiz fragman olmuş bence arkadaşlar zaten ilk verilen sneak peek te böyle bir sahne olaçağı aşikardı bunun yerine celalin kaçışı ve yapaçaklarına dair ufak ipucular verselerdi daha iyi olurdu muhtemelen yayınlanaçak 2. fragmanda bunlara dair görüntüler vereçeklerdir vermezlerse final fragmanı için çök kötü tercih olmuş derim ben

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
TEK KELİMEYLE E-F-S-A-N-E FRAGMAN İÇERDE'YE YAKIŞAN BİR FİNAL OLACAK GİBİ GÖZÜKÜYOR :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ALLAHUAKBAR FRAGMANA BAK :hearteyes:

Kan gövdeyi götürüyor işte aradığım aksiyon be. Bu arada promodaki müzik kullanılmış dikkatimden kaçmadı :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2. fragman kelimenin tam anlamıyla: EFSANE.

Bomba gibi bir final bölümü geliyor. Bol aksiyonlu bir bölüm izleyeceğiz anlaşılan. Sonunda Sarp ve Davut kapışması geliyor. Bence Sarp, Davut'u öldürecek orada. Onun dışında izleyicileri kardeşlerden birisi mutlaka ölecek beklentisine soktular. Bu yüzden güzel bir ters köşe bekliyorum ve hem Sarp'ın, hemde Umut'un öleceğini düşünmüyorum.

Celal'in, Davut'un ve Eylem'in öleceğini düşünüyorum. Celal'in ölümü Umut'un, Davut'un ölümü ise Sarp'ın elinden olacaktır.

Kesin bilgi mi üstat? :A

"Bizde yalan bilgi olmaz." demiştim. :A

oylarını gönder:A

Hemen gönderiyorum. :A

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
2. fragman kelimenin tam anlamıyla: Efsane.

Bomba gibi bir final bölümü geliyor. Bol aksiyonlu bir bölüm izleyeceğiz anlaşılan. Sonunda Sarp ve Davut kapışması geliyor. Bence Sarp, Davut'u öldürecek orada. Onun dışında izleyicileri kardeşlerden birisi mutlaka ölecek beklentisine soktular. Bu yüzden güzel bir ters köşe bekliyorum ve hem Sarp'ın, hemde Umut'un öleceğini düşünmüyorum.

Celal'in, Davut'un ve Eylem'in öleceğini düşünüyorum. Celal'in ölümü Umut'un, Davut'un ölümü ise Sarp'ın elinden olacaktır.

"Bizde yalan bilgi olmaz." demiştim. :A
Seni kutluyorum analizinden ötürü :A Zaten Celal'in kıyafetinin değişmemesinden ben de anlamıştım mapusa varamadan kaçırılacağını. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Seni kutluyorum analizinden ötürü :A Zaten Celal'in kıyafetinin değişmemesinden ben de anlamıştım mapusa varamadan kaçırılacağını. :A

Celal'i hapse atacak bir güç yok, Celal'den kurtulmanın tek çaresi onu öldürmek. O yüzden Celal'in hapishaneye girmeyeceğini anlamak çok zor değil üstat. :A