Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Show TV'de seyircisiyle buluşan, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı; usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım imzalı, sevilen dizi İçerde'nin '36. Bölüm Özet ve Fotoğrafları' yayınlandı.

İçerde 36. Bölüm Özeti:
Birbirlerinin ezeli düşmanı olan Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrenmişlerdir. Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuşurlar. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçerler.

Her ikisinin de işi artık daha zordur. “İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler.

Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha vardır: Kudret! Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret için artık hesap günü gelmiştir. Kudret’e göre güneş yarın ya kendisi ya da Celal için doğacaktır.

İçerde 36. Bölüm Fotoğrafları:

M0ON69.jpg

Qa6DRg.jpg

X0aVBD.jpg

brnqlj.jpg

dP1Qnn.jpg

5gZP8d.jpg

AL94Aq.jpg

01Yv7L.jpg

4PE7Lq.jpg

O0GYRA.jpg

69o420.jpg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
aa ramazanı hesaba katamadım çocuklar dizi saatinde gelmem imkansız 23:00 yada 22:45 civarları son 1 saatine yetişmeye gelmeye çalısırım artık tamamen birlikte izleriz diyordum kalan bölümleri ama ramazanı hesaba katmamısım işte :A :A :A
@MasacRE- @xemrexxx @turkuazz @mrt-06 @Bully @sokak sanati
kız onu bunu bıraK Koriş youtube kanalı açmış ünlüleri evinde misafir edecekmiş artık izleriz:Z:Z:Z @mrt-06 @Aserat @yatutarsa @Bully @cookies @vadikızı @destere @Dosi @Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
aa ne güzel çağlada youtubeye gelen yorumalra cevap veriyordu koriş de belki emsajlarımıza cevap verir :A :A :A
ilk bölüm tabisi de kankası nöro yu konuk etmiş :A bakalım 2. bölüm kim gelecek bergüzarla kösem sultanımız nurgülle arası çok iyi dizileri bitince kesin konuk alır:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk bölüm tabisi de kankası nöro yu konuk etmiş :A bakalım 2. bölüm kim gelecek bergüzarla kösem sultanımız nurgülle arası çok iyi dizileri bitince kesin konuk alır:A
aa bakarım buna bu gece yatmadan :A

eğer tutarsa gündüz yayın akısında tv programına döner bu :F

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa ramazanı hesaba katamadım çocuklar dizi saatinde gelmem imkansız 23:00 yada 22:45 civarları son 1 saatine yetişmeye gelmeye çalısırım artık tamamen birlikte izleriz diyordum kalan bölümleri ama ramazanı hesaba katmamısım işte :A :A :A
Evet sen ramazan döneminde geç geliyordun yoğunluktan, napalım sağlık olsun canım :D

Senin yokluğunda bakalım kim kapacak beni, @EFE UYSAL'a gün doğdu :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Kaç Bölümdür tekrarını izliyorum bölümlerin,aslında kalan bölümleri Tv'den bakayım diyordum bende ama sanırım tekrarını puhu dan bakarım artık,Tv'den baksamda çok az kısmını bakabilirim:)