İçerde 35. Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Yılmaz kardeşler kavuşuyor!

Show TV'de seyircisiyle buluşan ve kadrosunda bir çok önemli ismi bulunduran Ay Yapım imzalı İçerde'nin '35. bölüm' yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

qb7EB5.png

İçerde, heyecan ve aksiyon dolu yepyeni bölümüyle 20:00'da Show TV'de!

Yeni Bölüm Etiketi: #içerdeyizabi

Melek’inin ardından babası bildiği Yusuf Müdür’ün ani ölümü ile sarsılan Sarp, büyük bir yıkım yaşar.

Tüm deliller, Yusuf Müdür’ü Sarp’ın öldürdüğüne işaret etmektedir. Kendini nezarethanede bulan Sarp, tüm organize ekibi hem suçsuz hem de polis olduğuna inandırmak zorundadır. Ancak Sarp’ın yaşadığını öğrenen Celal intikam ateşiyle nefes aldığı sürece bu hiç de kolay olmayacaktır.

Sarp, Celal’den Yusuf Müdür’ün intikamını almaya kurulu bir bombaya dönüşürken, Yusuf Müdür’ün ölümünü kaldıramayan Mert ise kendiyle büyük savaş halindedir.

İçinde gelgitler yaşayan Mert’e gelen beklenmedik bir telefon, onu harekete geçirir. Bu telefon “içerde” tüm dengeleri değiştirecek, ekran başındakiler için de büyük bir sürprize yol açacaktır.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Erken açtığın için. Tam 18:00'da açılması gerekiyor, sen 17:59'da açmışsın.

O 1 dakika çok fark ediyor maalesef :D

Özellikle dikkat ettim açıktan sonra iki konu aynı saatte açıldı ve benim konumda bir sürü düzenleme yapmıştım, hepsi çöpe gitmiş oldu. Dizi yorum konularım silinecekse ben neden editörüm? Benim saatim tam 18:00 olduğunda açtım ben konuyu. Bütün düzenlemelerim çöpe gitti resmen. @Bully @sürgünüm @mrt-06

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Özellikle dikkat ettim açıktan sonra iki konu aynı saatte açıldı ve benim konumda bir sürü düzenleme yapmıştım, hepsi çöpe gitmiş oldu. Dizi yorum konularım silinecekse ben neden editörüm? Benim saatim tam 18:00 olduğunda açtım ben konuyu. Bütün düzenlemelerim çöpe gitti resmen. @Bully @sürgünüm @mrt-06
Saat öyle demiyor

37yAlp.png

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Lan saatlerdir o kadar spoiler içine aldım biseyler yaptım neden hemen siliyorsunuz ya?

Benim saatim tam 18:00 olduğunda açtım ben konuyu. Yazdığım mesajda da belirttim zaten bunu, okuduysan eğer.
Bak orada 17.59 yazıyor. Tamamen gerçek forumun saati. Senin saatin yanlıştır

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Senin konunu bu konuya aktardım emeklerinin boşa gitmemiş olması için.

Ama sen forum saatine göre 17:59'da açtın, Polat 18'de açtığı için konu onda kaldı. Favori üyelerin de buraya konu açma hakkı var, editör olsan bile yarışı kazanmak zorundasın.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Lan saatlerdir o kadar spoiler içine aldım biseyler yaptım neden hemen siliyorsunuz ya?

Bak orada 17.59 yazıyor. Tamamen gerçek forumun saati. Senin saatin yanlıştır

Yahu o kadar düzenleme yaptım ben. Saniye farkıyla 1 dakika önce açmış gibi gözüküyorum forum saatine göre, benim saatim tam 18:00 oldu konuyu açtım ben. Onun öncesinde de bir sürü düzenleme yaptım. Noktalama işaretleri bile yoktu senin konunda, yaptığım onca şey boşa gitsin istemiyorum doğal olarak. Saniye farkıyla önce açtım diye konum silinsin istemiyorum.

Senin konunu bu konuya aktardım emeklerinin boşa gitmemiş olması için.

Ama sen forum saatine göre 17:59'da açtın, Polat 18'de açtığı için konu onda kaldı. Favori üyelerin de buraya konu açma hakkı var, editör olsan bile yarışı kazanmak zorundasın.

Konu benim adımla gözükmeyince emeklerim boşa gitmiş oluyor zaten. Aktarmasaydın da olurdu o yüzden. Ayrıca ben konuyu açtığımda iki konu içinde 'az önce' yazıyordu açılma saatinde, son konular listesinde. Saniye farkıyla 17:59 gözüktüğü için konuyu açma saatim, yaptığım her şey çöpe gitmiş oldu.

Ayrıca editörlerin dizi-yorum konusu açma konusunda önceliği var diye biliyordum, o yüzden öyle söyledim.

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Yahu o kadar düzenleme yaptım ben. Saniye farkıyla 1 dakika önce açmış gibi gözüküyorum forum saatine göre, benim saatim tam 18:00 oldu konuyu açtım ben. Onun öncesinde de bir sürü düzenleme yaptım. Noktalama işaretleri bile yoktu senin konunda, yaptığım onca şey boşa gitsin istemiyorum doğal olarak. Saniye farkıyla önce açtım diye konum silinsin istemiyorum.

Konu benim adımla gözükmeyince emeklerim boşa gitmiş oluyor zaten. Aktarmasaydın da olurdu o yüzden. Ayrıca ben konuyu açtığımda iki konu içinde az önce yazıyordu son konular listesinde. Saniye farkıyla 17:59 gözüktüğü için konuyu açma saatim, yaptığım her şey çöpe gitmiş oldu.

Ayrıca editörlerin dizi-yorum konusu açma konusunda önceliği var diye biliyordum, o yüzden öyle söyledim.
Bu işler böyle kardeş. 6 senedir buradayım ne konular kaçırdık

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Konu benim adımla gözükmeyince emeklerim boşa gitmiş oluyor zaten. Aktarmasaydın da olurdu o yüzden. Ayrıca ben konuyu açtığımda iki konu içinde 'az önce' yazıyordu açılma saatinde, son konular listesinde. Saniye farkıyla 17:59 gözüktüğü için konuyu açma saatim, yaptığım her şey çöpe gitmiş oldu.

Senin durumunu yaşayan çok kişi oldu daha önce, ben de yaşadım hatta, bu durumla ilk kez karşılaştığın için hassasiyetini anlıyorum ama forum saatine göre en önce 18:00'da açan konuyu kapar, yıllardır uyguladığımız bir kuraldır bu. Bir şanssızlık yaşamışsın olmuş, sağlık olsun diyelim, konuyu kapatalım.

Yeni yerli dizi konularını sadece editör ve yöneticiler açabiliyor ama devam eden dizilerin bölüm konularını favori üyelerin de açma hakkı var.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Senin durumunu yaşayan çok kişi oldu daha önce, ben de yaşadım hatta, bu durumla ilk kez karşılaştığın için hassasiyetini anlıyorum ama forum saatine göre en önce 18:00'da açan konuyu kapar, yıllardır uyguladığımız bir kuraldır bu. Bir şanssızlık yaşamışsın olmuş, sağlık olsun diyelim, konuyu kapatalım.

Yeni yerli dizi konularını sadece editör ve yöneticiler açabiliyor ama devam eden dizilerin bölüm konularını favori üyelerin de açma hakkı var.

Hem emek, hemde vakit harcadığım bir konuydu. Ayrıca saat tam 18:00 olduğunda 'Konu Oluştur' butonuna bastım ben. (Kendi saatime göre) Büyük ihtimalle 17:59:50 yada benzer bir saatte açtım konuyu forum saatine göre. Ben konuyu açtığımda hem bu konunun sahibinin, hemde benim konumun saati için 'Az önce' yazıyordu son konular listesinde. O yüzden bir kaç saniye için benim konumun silinmesini pek mantıklı bulmadım, halada bulmuyorum. Ancak artık yapacak bir şey yok, olan oldu zaten. Dediğin gibi sağlık olsun.

Bu arada ağır yada kırıcı bir üslupla konuştuysam kendimi savunurken özür dilerim. :)

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Öncelikle kardeş diye hitap etmezsen sevinirim. Burada kendimi haklı bulduğum için savunuyorum doğal olarak, 6 senedir bir sürü konu kaçırmış olmanında buradaki durumla alakası yok.
Vaaaay demek öyle. :D İnsanlık ettik arkadaş dedik üstüne yapılan yoruma bak yazık çok yazık.. Bundan sonra seninle farklı şekilde konuşuruz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Bu bölüm çok heyecanlı olacak. İnşallah yine bir ters köşe yemeyiz.