İçerde 32. Bölüm Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Niye hiç mi mucize eseri yaşayan insanlar duymadın gayet ciddiyim :D

Ben seni etiket falan yapmadım atma :A
Yaşayan olur da sen burnu bile kanamaz dedin. :A Uçurum diyoruz dağlık taşlık o yükseklikten atlayıp yaşamak gerçekten saçma olmuş kabul et. Sen bile inanamadın sonuçta geçen hafta öldü konusu açmıştın. :A

@xemrexxx etiketlemiş pardon benziyorsunuz karıştırdım. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yaşayan olur da sen burnu bile kanamaz dedin. :A Uçurum diyoruz dağlık taşlık o yükseklikten atlayıp yaşamak gerçekten saçma olmuş kabul et. Sen bile inanamadın sonuçta geçen hafta öldü konusu açmıştın. :A

sana tepkim tıkla:A @Çiğdem- @destere siz de tıklayın:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Açmıştım çünkü ayrılmıştı yani öyle gösterildi ama bu planın bir parçası imiş aslında iyice saçmaladın sen de :A ıyy o patates göbekliyle ne alakam var .ss

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Baktınız Kırgın Çiçekler her hafta eziyor sizi yorum konusunda adam topladın ama yine geçemediniz :F
Valla ben geçen hafta yazmıştım @Bully @Çiğdem- sohbet ederiz diye haftaya konuda buluşalım dedim onlar da beni kırmadı. Siz gereksiz yere rekabete girmişsiniz yani bizim amacımız yarış değildi ki. :D

Ayrıca konuda kek börek sohbeti yapmışsınız diziyle ilgili yorum toplam yorumun çeyreği kadar. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla ben geçen hafta yazmıştım @Bully @Çiğdem- sohbet ederiz diye haftaya konuda buluşalım dedim onlar da beni kırmadı. Siz gereksiz yere rekabete girmişsiniz yani bizim amacımız yarış değildi ki. :D

Ayrıca konuda kek börek sohbeti yapmışsınız diziyle ilgili yorum toplam yorumun çeyreği kadar. :F
Sanki siz napıyorsunuz son 15-20 yorum sırf Kırgın Çiçekler adına :F her yerde adımız alemde tarzımız :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Show TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Aras Bulut İynemli ,Çağatay Ulusoy, , Çetin Tekindor ve Uğur Yücel'in paylaştığı, Ay Yapım imzalı sevilen dizi İçerde'nin 32.bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

İçerde, heyecan ve aksiyon dolu yepyeni bölümüyle bu akşam 20:00'da Show TV'de!

#birader

@Bully @mrt-06 @xemrexxx @batuhankaralar @Polat Şaşmaz @Yakamoz-Asi @Forumdash @MasacRE- @MEnes @Doğu @Sherlock @FaJi
Yetti bu dizi Çiğdem bi ortaya cıkmadı olay finalde falan mı çıkacak ? :( :bağır: :T