İçerde 25.Bölüm Fragmanı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Maşallah sende de ne arşiv varmış kanka :F

Güzel aslında ama burnunda yarı olmasaymış iyiymiş :A Bu da yedekte dursun kullanabilirim :A

@Çiğdem- koş kız burayı da Survivor konusuna çevirdik sonunda :A
Aslinda bir tane güzel güldüğü bir resim vardı :A
bu arada bu benim 11.111. mesajım :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aslinda bir tane güzel güldüğü bir resim vardı :A
bu arada bu benim 11.111. mesajım :D
Bulursan değerlendirmeye alırız :A

Tebrikler, 11.112. mesajı yazmak nasıl zor gelir şimdi sana :A

HHAHAH o adamın burnuna ne olmus bee yaramı olmus :A :A :A
Aynen adam tam bir Survivor, varını yoğunu ortaya koyuyor tüm yarışmalarda :A

Ülkemizin gururu Adem Kılıççı'yı şampiyon yapmak boynumuzun borcudur :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

biraz ezik görüntüsü var ama önceki survivorcular gibi zibidi değil sanırım yani kişilik olarak acunun istemeyceği türden birisi aslında :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
biraz ezik görüntüsü var ama önceki survivorcular gibi zibidi değil sanırım yani kişilik olarak acunun istemeyceği türden birisi aslında :A :A :A
Adem reyize ezik falan deme bozuşuruz. ss Adam Ağrılı. Sence bu tipin zibidi biri olması mümkün mü, zaten öyle olsa ben desteklemem :A Pırlanta gibi bir delikanlı :A

Acun en çok reytingi de onun üstünden yapıyor şu an, çünkü adamın üstüne oynuyorlar sürekli çekemedikleri için, kavgaların içinde oluyor genelde :A Halkın da büyük desteği var şu an Adem'e :D Malum mağdurun yanında yer alır halkımız :A

:A Oda 2 hafta sonra bizle konuşacak :A
Çok az kaldı kanka, bakarsın yarın zirveyi alırız malum futbol seviyor insanlar :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060

öyle takıntılarım yok

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adem reyize ezik falan deme bozuşuruz. ss Adam Ağrılı. Sence bu tipin zibidi biri olması mümkün mü, zaten öyle olsa ben desteklemem :A Pırlanta gibi bir delikanlı :A

Acun en çok reytingi de onun üstünden yapıyor şu an, çünkü adamın üstüne oynuyorlar sürekli çekemedikleri için, kavgaların içinde oluyor genelde :A Halkın da büyük desteği var şu an Adem'e :D Malum mağdurun yanında yer alır halkımız :A

Çok az kaldı kanka, bakarsın yarın zirveyi alırız malum futbol seviyor insanlar :F
:A Oda 2 hafta sonra bizle konuşacak :A
hahaha ayy tamam şampiyon olsun ozaman :A hem siz yarın nereye 1.oluyorsunuz bee önce 2.olun çünkü cuma günü bile 3.sırada sürünüyor acun bey aslında en uyguN günlerden :A .

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahaha ayy tamam şampiyon olsun ozaman :A hem siz yarın nereye 1.oluyorsunuz bee önce 2.olun çünkü cuma günü bile 3.sırada sürünüyor acun bey aslında en uyguN günlerden :A .
Geçen hafta zirveye 0.50 küsürlük bir farkta uzaklıktaymışız bakarsın yarın zirveye konarız :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarın da istenen yükseliş olmazsa işi zor, sezon sonunda biter :A
allah korusun bee :(

arka sokaklarıda bence hafife almayın yani yarın öbürgün birisi vurulur 7 reytingten hemen 11 e çıkıyorlar başka hiçbir dizi öyle anlık 4 reyting artış yapamıyor :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
allah korusun bee :(

arka sokaklarıda bence hafife almayın yani yarın öbürgün birisi vurulur 7 reytingten hemen 11 e çıkıyorlar başka hiçbir dizi öyle anlık 4 reyting artış yapamıyor :F
Cesur Yürek'ten daha fazla devam etmesini isterim tabii :A

Yaza doğru düşüyor o da genelde, umarım biri vurulmaz şu sıralar :A Geçen sene bu zamanlar Hüsnü Çoban vurulmuştu, coşmuştu bir anda. ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cesur Yürek'ten daha fazla devam etmesini isterim tabii :A

Yaza doğru düşüyor o da genelde, umarım biri vurulmaz şu sıralar :A Geçen sene bu zamanlar Hüsnü Çoban vurulmuştu, coşmuştu bir anda. ss
hhahaha yaz kış fark etmez ayoll hüsnüye mesuda birşey olsa 4 reyting geliyor hemen :A

misafirler vardı yine gece gelebildim yorgunumda yatmaya kaçıyorum ben ekimden ebridir bir rahat edemedim ayoll nisan ile birlikte gündüzleride eskisi gibi çok görünücem forumda inş bu aralar gececi olduk çıktık vlla :F cicili bicili rüyalar sizlere :bhr:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hhahaha yaz kış fark etmez ayoll hüsnüye mesuda birşey olsa 4 reyting geliyor hemen :A

misafirler vardı yine gece gelebildim yorgunumda yatmaya kaçıyorum ben ekimden ebridir bir rahat edemedim ayoll nisan ile birlikte gündüzleride eskisi gibi çok görünücem forumda inş bu aralar gececi olduk çıktık vlla :F cicili bicili rüyalar sizlere :bhr:
Nereye abla daha çekirdek çıtlıcaktık. :T:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Gelmesen bu türküyü bıracaktım zaten profiline :A

Yokluğunu hissettim baya gece, geldin yine neşelendirdin ortalığı, güzelce sohbet ettik :D

İyi geceler :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Gelmesen bu türküyü bıracaktım zaten profiline :A

Yokluğunu hissettim baya gece, geldin yine neşelendirdin ortalığı, güzelce sohbet ettik :D

İyi geceler :D

Nereye abla daha çekirdek çıtlıcaktık. :T:
hhahaha ahh çok teşekkürler @Bully :bhr: @mrt-06 da içinden gelmiş senin jest oldu şarkına akrşılık sen baskasın şarkısı hediye etmiş zaten hoş bir karşılanma oldu bana :A

bu gece biraz erken kestik @EFE UYSAL ama bende alıştım gece takılmaya yine konusuruz sizlerle gece sohbetleri sakin ortamda güzel oluyor evet kaan hadi görüşürüz
:Z:Z:Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860