İçerde 24.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kudret uzaktan izliyor şimdi olanları, Celal'le karşılaşmalarını merakla bekliyoruz inşallah hemen bitirmezler de bir diyalog izleriz :A
kudret celal baba sahnesi sons ahne olucak sanırım yanı kudret olayı haftaya kalıyor sen daha zor acun izlersin ayoll aklın burada olucak :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Valla onu ben de anlamadım ya ilgileneceğim, Atacan yarın gelecek en kötü o halleder senaryo onun bölümü sonuçta :A
umarım perşembeye sarkıcak yoksa büyük sıkıntı ben maçtan kaçırmaya çalışıyorum halkın polisini en son perşembe yayınladım hem beşiktaşı avrupadan eletti hemde hem benim senaryomun reytingini etkiledi club brugge zamanında işte

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla onu ben de anlamadım ya ilgileneceğim, Atacan yarın gelecek en kötü o halleder senaryo onun bölümü sonuçta :A
ceza alıcaklar @batuhankaralar özel müsabaka ve turnuva talimatlarına ve yayın talimatlarına aykırılıktan toplamda 11 kuralı çiğnemiş Beşiktaş cezası 30 puanı silincek @batuhankaralar pelin beşiktaşa uğursuzluk getirir

profil mesajına bakmıyormusun senaryo bölümüne konu açamıyorum @Bully
EVET pompyın işini çözn ayoll senaryoda bölüm açamıyormus kuralalra uyuyordu atacan gelince söylerim ben ona demiştim ama sende admin sayılırsın artık bully :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
EVET pompyın işini çözn ayoll senaryoda bölüm açamıyormus kuralalra uyuyordu atacan gelince söylerim ben ona demiştim ama sende admin sayılırsın artık bully :A
Atacan bir ayar çekmiş o bölüme anladığım kadarıyla bazı bölümleri birleştirmiş, senaryo kısmı onun ilgi alanına giriyor o gelmeden bir şey yapmayayım ben zaten yarın dönecek :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atacan bir ayar çekmiş o bölüme anladığım kadarıyla bazı bölümleri birleştirmiş, senaryo kısmı onun ilgi alanına giriyor o gelmeden bir şey yapmayayım ben zaten yarın dönecek :D
Tuba Ünsal'ın bu hallerini seviyorum minnak minnak konuşuyor :F
atacan halleder ozaman handanın sesi televixzyondan bile kulağımı tırmaladı netten kulaklıkla izleyenlere allah ayrdımcıları olsun ayoll :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Adamı aldıkları ev Mecnun'un evi:T Ulan o ev, o hallere düşecek ev miydi be:T