İçerde 24.Bölüm - Kudret Sönmez - Teaser

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Takviye çok iyi olmuş. Dizi tekdüze olmaya başlamıştı. Mert'in kimliği gerçekten öğrenildiyse ve böyle bir oyuncu büyük bir karakter olarak dahil edildiyse dizi bunun farkına varmış ve kozlarını oynamaya başlamış demektir.

Merakla 24. bölümü bekliyorum. Ama kafama takılan Mert'in içerde olduğunun ortaya çıkması bu kadar basit olmamalıydı. Yine paçayı kurtaracak diyorum at fava bekle. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Takviye çok iyi olmuş. Dizi tekdüze olmaya başlamıştı. Mert'in kimliği gerçekten öğrenildiyse ve böyle bir oyuncu büyük bir karakter olarak dahil edildiyse dizi bunun farkına varmış ve kozlarını oynamaya başlamış demektir.

Merakla 24. bölümü bekliyorum. Ama kafama takılan Mert'in içerde olduğunun ortaya çıkması bu kadar basit olmamalıydı. Yine paçayı kurtaracak diyorum at fava bekle. :A

Bana da paçayı kurtaracakmış gibi geliyor ama nasıl ve ne şekilde onu çözemiyorum. Acaba kendini ispat etmek için Celal'i ölmeyeceği bir yerinden falan vurabilir mi? Ne tarz bir hareket yapıp kurtulacak acaba. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu defada sır ortaya çıkmazsa dizi sanırım önümüzdeki sezonda yayında olacak,çünkü dizi 2 sezon olursa sır sezon finalinde ortaya çıkacağı kanısındayım:)