İçerde 24.Bölüm - Kudret Sönmez - Teaser

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bazılarına kapak olsun [emoji4]

Oyunculuğunu çok beğendiğim biri diziye etkisinin olacağını düşünüyorum.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy süper bir bölüm geliyor vlla :A :A :A

dizinin 2.sezonunda ramiz dayı kenan birkan olayı bekliyordum gerçi ezeldede 1.sezon adı duyulmustu burdada celal baba ile aynı kadını sevmişler sanırım yine bir hikayeleri var kudretle aralarında :Z:Z:Z @Bully @xemrexxx

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İkünci fragmanı da yayınlanmış izleyip yorumlarım fragmanı bakalım nasıl olmuş:)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bazılarına kapak olsun [emoji4]

Oyunculuğunu çok beğendiğim biri diziye etkisinin olacağını düşünüyorum.
tebrikelr şener şenin en iyi alternafiydi foto paylasıp kürşatmı demişlerdi biraz hevesim kırılmıştı neyseki teaser geldi :Z:Z:Z

İkünci fragmanı da yayımlanmış icleyip yorumlarım fragmanı bakalım nasıl olmuş:)
buda snepeak gibi fragmandan ayrı özel akraktere teaser tanıtım yapılmıs cnm ayrıdan 2.fragmanda gelecek :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
tebrikelr şener şenin en iyi alternafiydi foto paylasıp kürşatmı demişlerdi biraz hevesim kırılmıştı neyseki teaser geldi :Z:Z:Z

buda snepeak gibi fragmandan ayrı özel akraktere teaser tanıtım yapılmıs cnm ayrıdan 2.fragmanda gelecek :Z:Z:Z
Mobilden bakamıyorum ondan fragman sandım bu hafta ilk defa iki tanıtım iki de fragman yayımlanmış olacak:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
hem kudret sönmez hemde mert olayı var çok bomba bölüm geliyor dizinin havası değişicek :A
İlk defa sırlar bu kadar çok fazla ortaya çıkıyor,yorumlarda bazı izleyiciler ters köşe olacak diyor aslında Buda olabilir ama yapımcınnasıl bir çözüm bulur bilinmiyor ayrıca önceki fragmanlarda ilk fragman çok aksiyonlu olmuyordu ikinci fragman aksiyonlu oluyordu ama bu defa ilk fragmandan aksiyonlu oldu,ikinci fragmanda sanırım oldukça aksiyonlu olacaktır:)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Uğur Yücel'i görünce aklıma Familya geldi, keşke tutmuş olsaydı. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Bu vakitten sonra Celal ölse dizi zarar görmez, zaten son 10 bölüme doğru gidiyoruz Kudret Sönmez'in gelişi dengeleri değiştirecek.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully sana bir teklifim var ayoll bu özel bölümde yanımızda ol acunu 1 pazartesi izleMesen birşey olmaz eğer burda olursan bende olurum içerdeyi yorum konusunda coşturalım ayoll normalde dizi bitince gelirdim ama teklifi kabul edersen bende gelirim tüm enerjimizi harcayalım yorum konusuna bu pazartesi bizi kırma ayoll :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Uğur Yücel müthiş bir transfer olmuş. Çetin Tekindor ile karşılıklı sahnelerini izlemek mükemmel olacak. Dizinin kadrosu zaten mükemmeldi, şuan çok başka bir seviyeye ulaşmış oldu.

Senaryo açısından ise; Kudret Sönmez karakteri dizide kesinlikle dengeleri değiştirecek. Celal Baba ile kapışmalarını izlemek büyük bir keyif olacak.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully sana bir teklifim var ayoll bu özel bölümde yanımızda ol acunu 1 pazartesi izleMesen birşey olmaz eğer burda olursan bende olurum içerdeyi yorum konusunda coşturalım ayoll normalde dizi bitince gelirdim ama teklifi kabul edersen bende gelirim tüm enerjimizi harcayalım yorum konusuna bu pazartesi bizi kırma ayoll :A :A :A
Seni hiç kırar mıyım ben cadıcım dediğin gibi olsun bakalım :D

Ama hele bir konuya geç gel, çekeceğin var benden o zaman. ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni hiç kırar mıyım ben cadıcım dediğin gibi olsun bakalım :D

Ama hele bir konuya geç gel, çekeceğin var benden o zaman. ss
hhahah 21:00 da gelirim uzun zamandır bir yorum yapamadık ben gelemiyorum sen acuna kaçtın falan :A

atacanda cumartesi açıklıcakmıs sonucu ozaman 21:00 da bulusuruz :Z:Z:Z

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhahah 21:00 da gelirim uzun zamandır bir yorum yapamadık ben gelemiyorum sen acuna kaçtın falan :A

atacanda cumartesi açıklıcakmıs sonucu ozaman 21:00 da bulusuruz :Z:Z:Z
Sen zaten ben İçerde'yi TV'den izlediğimde de sonda geliyordun :A

Bu hafta enfes bir bölüm geliyor, o heyecanı TV'den canlı yaşamak lazım :D Bu sezonun rekorunu kırıyoruz o zaman yorum konusunda, ben milleti toplarım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen zaten ben İçerde'yi TV'den izlediğimde de sonda geliyordun :A

Bu hafta enfes bir bölüm geliyor, o heyecanı TV'den canlı yaşamak lazım :D Bu sezonun rekorunu kırıyoruz o zaman yorum konusunda, ben milleti toplarım :A
hhahah aa ben dizi izlerken yorum yapamıyorum genelde eğer sonuc açıklanmıyorsa dizi bitince geliyorum :F

ama bak celal babanın ölmediğini anladığımız bölümden sonra birşeyler eksikti son bölümlerde şu tanıtımla bile bir ezel havası aldım ve baya heyecanlandım mert gerçekten yakalanabilirde sarpla mert olayını kapatıp celal kudret yapabilirler :A

@xemrexxx te yorum yapıyor ama tek kalıyordu ona laf atarım ben konuyu coştururuz ayoll :A :A :A

@xemrexxx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhahah aa ben dizi izlerken yorum yapamıyorum genelde eğer sonuc açıklanmıyorsa dizi bitince geliyorum :F

ama bak celal babanın ölmediğini anladığımız bölümden sonra birşeyler eksikti son bölümlerde şu tanıtımla bile bir ezel havası aldım ve baya heyecanlandım mert gerçekten yakalanabilirde sarpla mert olayını kapatıp celal kudret yapabilirler :A

@xemrexxx te yorum yapıyor ama tek kalıyordu ona laf atarım ben konuyu coştururuz ayoll :A :A :A

@xemrexxx
Bakalım @batuhankaralar'ın dediği gibi son 10 bölüme mi gidiyoruz, Mert yırtarsa ikinci sezonumuz olur bence öyle düşünüyorum ben :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakalım @batuhankaralar'ın dediği gibi son 10 bölüme mi gidiyoruz, Mert yırtarsa ikinci sezonumuz olur bence öyle düşünüyorum ben :F
360 tvde 2.sezon olucak demişlerdi youtuebden izlemiştim yurt dısına açılmışlar 2.sezon olmasa böyle yapmazlardı diye yorum yaptılar :F

2.sezon belki bozulucak bilmiyorum ama yinede 2 sezon olmalı bu dizi ayoll kaç tane gerçekten kaliteli dizi varki ezelden sonra içerde çıktı kaç yıl sonra :F