İçerde 24. Bölüm Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayırlısı bekleyip göreceğiz artık :A

Kürşat Alnıaçık da iyidir yani kötü rollerin adamıdır ayrıca Medcezir'de de oynamışlardı Çağatay'la birlikte o da Ay Yapım dizisi sonuçta doğru olabilir bu yüzden :A

Diriliş'ten çıktı mı ki o adam :D
uğur yücelin bu fotoyla alakası bile yok ayoll içerde resmi sayfa paylaşmıs :A

kürşat bey devam ediyor ama yayınlanıcak bölümde ölebilir hikayesi bitti yaşlı değilde genc birine benziyor bazılarıda barış falay oynayacak diye iddia ediyor ahh keşke o olsa :A
3798b0.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aa senin Mert çok fena sakata geliyor bu sefer :A Ama yırtabilir gibime geliyor, Celal'e "bunu yapmak zorundaydım baba" diyor demek ki içerde olmadığını göstermek için Celal'in hoşuna gitmeyecek bir şey yapacak, tabii inşallah yırtamaz :A

Sarp da fragmanda yok bu arada, adamı da öldürdü, kesin ölmüştür herhalde yani bir şey çıkmaz sanırım ordan? :D
Yalnız Sarp adamı hakikaten öldürdümü acaba burada bir ters köşe bekliyorum ama bakalım artık:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Halbuki ben sana iyi puan vermiştim neyse .ss inşallah sen elenirsin o zaman şarkıma güveniyorum ben :)

Sende mi beğenmedin şarkımı .ss

Oha her sahnesi bomba Kırgınlar kaçacak delik arasın :F :F

Kırgın Çiçekler, ilk ve son birinciliklerini aldı geçtiğimiz hafta. Uğur Yücel'in katılması, Mert'in açığa çıkmış olmasıyla kalan haftalarda zirveyi bırakmayız 3 grupta da. :D
deniz marulu konuya:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Mert kolu tuttu bu bölümde :A Burdan da yırtarsa "yok ebesinin nikahı" derim :A

Uğur Yücel arzı endam ediyor sonunda :Z Ama ben Kudret karakterinden pek umutlu değilim. Beklentiyi düşük tutmakta fayda var. Mesela bir Kenan Birkan olamayacak. Ki onun gelişi daha süslü ve ihtişamlıydı. Ona rağmen beklentileri ziyadesiyle karşıladı.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Bu bölüm aksiyona doyacagiz anlasilan. Fragmanlar muhtesem. Sabirsizlikla bekliyorum. :Z