İçerde 22.Bölüm Yorumları

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Kumarhane sahnesini hiç beğenmedim.

Arkadaşım Türkiye'de kadın oyuncu mu yok Tuba Ünsal'ı oynatıyorsunuz.Kadın böyle havalı-seksi kadın rolü oynamış yada oynayabilecek biri değil.

Saçma sapan bir rulet sahnesi.Daha düzgün bir oyun oynar insan.Rulet hayatımda gördüğüm en basit ve şansa dayalı oyun.21 falan oynasalardıda Sarp'ın zekasından bir şeyler görseydik.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Kumarhane sahnesini hiç beğenmedim.

Arkadaşım Türkiye'de kadın oyuncu mu yok Tuba Ünsal'ı oynatıyorsunuz.Kadın böyle havalı-seksi kadın rolü oynamış yada oynayabilecek biri değil.

Saçma sapan bir rulet sahnesi.Daha düzgün bir oyun oynar insan.Rulet hayatımda gördüğüm en basit ve şansa dayalı oyun.21 falan oynasalardıda Sarp'ın zekasından bir şeyler görseydik.
2.cumleye harfiyen katılmıyorum

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yusuf müdür daha dikkatli olmalıydı,Yaşar'ın diziden çıkması iyi olmadı çok iyi bir oyuncuyu yapımcı diziden çıkardı,Coşkun ortalarda yok,Mert bu bölüm çok iyiydi,Celalin Sarps olan şüpheleri bitmiş oldu,Mert çantayı iyi kapmış oldu:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu hastanede hasta bakıcı kılığına girip adam öldürme olayı Türk dizilerinin en klişe olaylarının başlarında gelir. Ve bu dizide bu yapıldı, hiç yakışmadı.