İçerde 22.Bölüm Yorumları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Show TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un paylaştığı, Ay Yapım imzalı sevilen dizi İçerde'nin 22.bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

İçerde, heyecan dolu yepyeni bölümüyle birazdan Show TV'de...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Konunun kaçta açıldığının ne önemi var Kırgınlar'a da senden başta yorum yapan yok :A

Forum ölü bugün, Survivor konusunda da kimse yok :D
Önemi olmaz olur mu hiç baksana dizinin yeni bölümü başlarken nerdeyse açmışsın :A ama biz öyle mi 18:00 da tam tamına :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Önemi olmaz olur mu hiç baksana dizinin yeni bölümü başlarken nerdeyse açmışsın :A ama biz öyle mi 18:00 da tam tamına :A
Pazartesi yoğun oluyorum napim önce yarışmaları halledeyim dedim :A

Ben netten izlemeye başlayınca düşüş oldu doğal olarak ama yine de elimden geldiğince destek vermeye çalışıyorum, diğerleri de çabalasın biraz. :F Reyting konusunda aslan kesiliyor hepsi ama. ss

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pazartesi yoğun oluyorum napim önce yarışmaları halledeyim dedim :A

Ben netten izlemeye başlayınca düşüş oldu doğal olarak ama yine de elimden geldiğince destek vermeye çalışıyorum, diğerleri de çabalasın biraz. :F Reyting konusunda aslan kesiliyor hepsi ama. ss
Dizinin genel gidişatı nasıl. Kardeş oldukları öğrenilirse işleyecekleri konu kalır mı :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizinin genel gidişatı nasıl. Kardeş oldukları öğrenilirse işleyecekleri konu kalır mı :A
Asıl ondan sonrası heyecanlı aslında, birlik olup Kebapçı Celal'e karşı savaşırlar :A

Ama senaristin hemen açık etmeye niyeti yok, bir yan konu yaratıyor muhakkak, bütün bunlar da ikinci sezonumuz olacağı ihtimalini güçlendiriyor :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Asıl ondan sonrası heyecanlı aslında, birlik olup Kebapçı Celal'e karşı savaşırlar :A

Ama senaristin hemen açık etmeye niyeti yok, bir yan konu yaratıyor muhakkak, bütün bunlar da ikinci sezonumuz olacağı ihtimalini güçlendiriyor :A
Kardeş olduklarını öğrendiklerinde bence Totalde 8'e kadar düşer AB de 10 civarı kalır :A sonrasında 9 8 7 diye kademe kademe gider :F