İçerde 20.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi ik bölümler gibiydi ayoll aksiyon hiç durmadı dizinin en iyi bölümü bile olabilir belkide bu akşam yayınlanan bölüm :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bu bölüm hakikaten çok aksiyonlu bir bölüm oldu dizide bir an aksiyon bitmedi,ayrıca bölüm sonuda bomba bitti harika bir bölüm izledik:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha izlemedim ama bu yorumdan sonra fena heyecan bastı. :D
son bölümlerde bir tutukluk vardı ilk bölümlerdeki hareketlilik pek yoktu bu akşamıkı bölümde 5 dakıka bile aksiyonsuz geçmedi :F özellikle son sahneside bölümü baya destekledi yarın ilk işin izlemek olsun bence :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
son bölümlerde bir tutukluk vardı ilk bölümlerdeki hareketlilik pek yoktu bu akşamıkı bölümde 5 dakıka bile aksiyonsuz geçmedi :F özellikle son sahneside bölümü baya destekledi yarın ilk işin izlemek olsun bence :A

Diziyi zaten iş yolunda trende giderken izliyorum çepten. :F sabah 1 saat akşam dönüşte 1 saat anca bitiyor. :A

Minik bir yorum yaptı mı bu bölüm? :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi zaten iş yolunda trende giderken izliyorum çepten. :F sabah 1 saat akşam dönüşte 1 saat anca bitiyor. :A

Minik bir yorum yaptı mı bu bölüm? :F
aaa son bölümlerde tekrar dili tutuldu onun ayoll :F ama bu bölümde azda olsa replikleri vardı son bölümlere oranla ama alyanak ve davut bölümün yıldızlarından diyebilirim :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Muazzam bir bölümdü dakika göz kırpamadık izlerken. Gecenin 2'sinde uykulu izlemeye başladım uyku muyku bırakmadı öyle bir tempo vardı. Dizinin en iyi bölümüdür bunu net söyleyebilirim.

Bölümde o kadar gelişme o kadar akıl oyunun döndü ki saymaya yoruluruz resmen. Ama şunu söyleyebilirim ki Yaşar müthiş bir karakter erken haracamasınlar isterim. Hem zekası, hem konuşma, tarzı hem mizahı, hem de cesareti çok acayip orjinal bir karakter olmuş. Keza Alyanak bu bölüm yine şova devam etti izlemesi acayip keyifli bu adamı ya. :)

Son sahne ise efsane bir yerde bitti. Hani buradan da bir şekilde kurtulma ihtimali olacak mı diyorum bence olacak. Bu kadar erken öğrenme mümkünatı yok sonuçta Mert'in. Tek mesele olayı nasıl bağlayacakları merakla bekliyorum. Sneak Peak'ten anladığım Sarp olayı bir şekilde bağlayıp müdürle aralarındaki bağlantıyı kimse öğrenmeden mevzuyu çözmüş. Sanırım takip edildiğini anladı orada aynaya bakıp bakışını falan değiştirmişti. Neyse diğer bölüm göreceğiz artık. Dizi çok iyi gidiyor çook. :)