İçerde 14. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Off be burda reklam mı girilir :D

Alyanak Celal'i öldürmeye çalışırken bu sefer onun hayatını kurtardı. :F Yusuf Müdür Sarp'ı takip etmiş, onu avaukatın elinden kurtarır artık. :D

Ama asıl önemli olan Köstenceli'nin karısıyla Celal'in konuşması. Tabii ki Sarp'ın içerde olduğu ortaya çıkmaz şimdiden ama bakalım nasıl bitecek o konuşma :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Off be burda reklam mı girilir :D

Alyanak Celal'i öldürmeye çalışırken bu sefer onun hayatını kurtardı. :F Yusuf Müdür Sarp'ı takip etmiş, onu avaukatın elinden kurtarır artık. :D

Ama asıl önemli olan Köstenceli'nin karısıyla Celal'in konuşması. Tabii ki Sarp'ın içerde olduğu ortaya çıkmaz şimdiden ama bakalım nasıl bitecek o konuşma :D

Kadın silah istemişti avukattan, muhtemelen Celal'i öldürmeye çalışacaktır :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kadın silah istemişti avukattan, muhtemelen Celal'i öldürmeye çalışacaktır :D
Onu öldürmeye çalışırken de kadını öldürecekler muhtemelen çünkü konuk oyuncu olarak girmişti. :D Böylece Sarp da yırtacak, yırtması anca kadının ölümüyle olur zaten. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onu öldürmeye çalışırken de kadını öldürecekler muhtemelen çünkü konuk oyuncu olarak girmişti. :D Böylece Sarp da yırtacak, yırtması anca kadının ölümüyle olur zaten. :D

Kelin elinden Yusuf, Celal'in elinden de kadın kurtarmış olur işte Sarp'ı :D Zaten dizide herkes başka birisinin onu kurtarmasıyla yırtıyor olaylardan. Celal'i de Sarp, Mert kaç kere kurtardı bu sefer de Alyanak sayesinde yırttı :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yusuf Müdür duygulandırdı be. :( Sarp için hayatını ortaya koydu, öleceğini sanmıyorum tabii böylece yeniden barışmış olacaklar.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Celal sahnesinden ufak bir sneak peek yayınlasalardı iyiydi :D

Yusuf da ölmez herhalde patron olayı da patladığına göre Celal'i bitirmek için tekrar Yusuf-Sarp işbirliğine dönülmesi lazım :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sarp'ın, 'Patron' olayının bu kadar erken sonlanacağını düşünmüyordum, şaşırtıcı oldu.

Onun dışında Yusuf Müdür'ün öleceğini düşünmüyorum. Bu olay neticesinde Sarp ile yeniden iş birliği yapıp Celal'i bitirmeye çalışacaklardır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahaha ayy kesinlikle son zamanların en iyi karakteri ayoll tokatı yapıştırıyor adam ölüyor :A :A :A

Başlatma Patronundan :F :F :F
0llgP9.jpg

1VV0mp.jpg

l33R2X.jpg

@Bully @Forumdash @xemrexxx @MasacRE- @MEnes @batuhankaralar @turkuazz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dizi çok iyi beee. Cidden müthiş ilerliyor. Her sahnesi dolu dolu bir bölüm daha izledik. Olaylar ilerledikçe işler karışıyor doğrusu. Ana hikaye belli, sonu belli ama bu sona ulaşırken gidişat nasıl işlenecek merak ettiriyor ve müthiş keyif veriyor.

Bölümün yıldızı yine yeniden Alyanak diyorum. Bu adam müthiş bir karakter ya. :A Her şeyi karıştıran değiştiren hep bu. :A Oyuncu da baya bütünleşmiş müthiş canlandırıyor karakteri. Sanki gerçekte var böyle biri gibi resmen. :A

Mert'in hikayesinde Coşkun kanadında yakın zamanda pek bir gelişme olacağını sanmıyorum. Ama Sarp kanadı çok hareketli olacak bu belli. Kurduğu oyun iyiydi ta ki Alyanak bozana kadar. Avukat karakteri de iyiydi harcandı adam. :A Leyla'nın sonu ise cidden merak uyandırıcı şekilde bitti bölüm. Orada bir şeylere güldü ne olacak Celal'e ne diyecek muamma.

Son sahne ise baya iyiydi. İyi oynamış Çağatay Ulusoy. Müdür ölür mü bilmiyorum doğrusu. Filmde erken ölmüştü ama dizide hikayesi bu kadar çabuk biter mi bilinmez. Yediği kurşunlara bakılırsa ölür gibi duruyor. O zaman hikaye nasıl devam eder muamma. Her şey senaristlerin elinde ve bunu şimdiye kadar çok iyi götürdüler. Bakalım bu kadar harika başlayan iş efsane olarak kalabilecekk mi? Uluç Bayraktar bu işi Ezel ayarına çıkarır bence. :)