Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Ünlülerden 'Ahmet Hakan'a Tepki Yağıyor!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Yiğitt tarafından 16 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Oyuncu Barış Atay'ın açıklamalarının ardından Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, “Sayın Muharrem İnce! Sayın Meral Akşener! Lütfen bu adama haddini bildiriniz!” diye seslenmişti!

Bu seslenişin ertesi günü Barış Atay gözaltına alındı. Ünlü isimlerse art arda Ahmet Hakan'a tepki mesajları atıyor. En sert mesaj Mert Fırat'tan geldi. Mert Fırat ''Algı yönetenler, tetikçiler, üçlü pirizler, yalaklar ve dönekler yine meydanda anlaşılan. Biz halkız unutmayacağız. Sistem intikamcı kindarları yaratırken çanak tutanlar asıl vatan hainlaridir!'' sözleriyle en sert mesajı verdi.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır ise "Yazık... gazetecilik de, gazete köşeleri de bu her devrin adamlarına kaldı... Dillerine, kalemlerine vicdan diliyorum yine de..." yazarak tepkisini ortaya koydu. Daha sonra ise ''Ahmet Hakan'ı eskiciye verip mandal ve leğen alabilir miyiz? Soruyorum sadece'' yazılı tweeti alıntıladı.

İrfan Değirmenci, Sabahat Akkiraz, Sunay Akın, Gökhan Özoğuz, Onur Saylak, Fatih Portakal gibi ünlü isimler de Ahmet Hakan'a ve Barış Atay'ın tutuklanmasına tepki gösterenler arasındaydı.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Harika Harika x 1
  2. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Son 2 yıldır hep takdir ettiğim bir isimdi ama bir anda benim de gözümden düştü. Bunu yaptığında Barış'ı içeri alacaklarını biliyordu, bile bile resmen hedef gösterdi adamı. Şimdi senin Akit, Sabah, Yeni Şafak gibi çöplüklerde sözde gazetecilik yapanlardan ne farkın kaldı?

3. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Dün olmamış yedim bunun yüzünden. :A

• Güldürdün Güldürdün x 1
  4. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Dün seviyordum. :A

• Güldürdün Güldürdün x 1
  5. takas

takas Well-Known Member

Barış atay kim ya :D

6. BesaleT

BesaleT Emekli
    Emekli

Oldum olası sevmiyorum. :D

• Beğendim Beğendim x 1
  7. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Düşünceleri dile getirmekte suç oldu bu memlekette

8. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Adamın kim olduğu mu önemli yoksa neden gözaltına alındığı mı? Bu kafalar ile nasıl gelişeceğiz biz, anlamıyorum.

9. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Barış Atay'ın paylaşımı. Azıcık her şeyi sorgulayın la direk atlamayın konuya :)

193.png

10. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Geçen sene biliyorsun Atatürk'ün büstlerine ve Atatürkçülüğe saldırılar oluyordu bu saldırılara tepki olarak en büyük kamuoyunu Ahmet Hakan oluşturmuştu ana habere ilk o taşıdı köşesine yazdı, her olayda tepki oluşması için kamuoyu oluşturmuştu. Benim o zamanlar sevgimi kazanmıştı, ayrıca 2-3 senedir de olanı çekinmeden yazıyordu ama bu... Bu gözümde bitirdi resmen.

11. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Bunu işçiye tekme atan adam için ve onun gibiler için yazdı. Azıcık sorgulayın. :)

• Aynen Aynen x 1
  12. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Nerden biliyorsun adamın yanında mıydın? Bu mesaj halkı kin ve düşmanlığa sürüklemek değil mi?

13. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Sırf gerçekleri söyledi diye @Doğu'yu banladılar.

Mesajını paylaşayım :)

''Bence Barış Atay sonuna kadar haklı. Çünkü bu zihniyet -Allah korusun- 24 Haziran'da iktidara gelirse şayet, yapacakları şey budur. Ak Partili herkesi kamudan şutlayacaklar, bizim gibi azılı Ak Partilileri fişleyecekler hatta faili meçhul cinayetlere kurban gideceğiz belki. Tam bir kaos tam bir vahşet senaryosu.

İşte sizin cenah budur @mrt-06 Ölmeyeceğimizin garantisi var mı? Fişlenmeyeceğimizin garantisi var mı?

14. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Çünkü bu özürün üstüne yazdı buradan çıkırım yap. O halde sen nerden biliyorsun o niyetle yazdığını?

Mesajın devamını niye paylaşmadın? :) "Bana hep ''neden bu kadar nefret dolusun'' diyorlar. İşte bu tipler yüzünden. Gerekirse idam mangaları kursunlar, devlet kadro açsın cellat olmazsam namerdim. Bunların kafalarını uçurmak farzdır, helaldir.''

Kafa uçurmak ne zamandan beri doğruları söylemek oluyor? Bu mesajı biri alıp BİMER ve CİMER'e bildirse suç biliyor musun? halkı kin ve düşmanlığa sevk etme suçu kapsamında. Herkes haddini bilsin kafa uçurmayı gelip bana savunma burada! Işıd forumumu la burası?

15. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Barış Atay bunları der iyi niyetle yazmış olur. Doğu yazar kötü niyet olur? Bırakın bu riyakarlığı. Yahu Allah aşkına Barış Atay'ın yazdıkları normal mi hangi sebeple olursa olsun bunlar sana normal mi geliyor? Tehdit etmiyor mu

• Olmamış Olmamış x 1
  16. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Yazıklar olsun sana. Demek ki güç elinizde olsa sırf karşıt görüşlüyüm diye kellemizi alsalar. Doğru diyeceksin. Yazık.

• Beğendim Beğendim x 1
  17. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Asıl sana yazıklar olsun bir siyaset için düştüğünüz hale bak. Forumu forumluktan çıkardınız. Her konuyu dalga geçmek için kullandığınızdan doğru düzgün yorum okuyamıyoruz.

Ayrıca laf salatası yapma Barış Atay gibiler iktidar olsa ve bana bir şey olsa hoşuna mı gidecek, mutlu mu olacaksın. Maskeli Ak Parti'liydi zaten oh olsun mu diyeceksin?

18. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Ne diyon ya? Ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Ben Doğu ile bir sorunum yok kendisiyle aramız iyi ama bu mesajı sabah gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm. Hiçbir şekilde savunulacak yanı yok kafa kesmenin, bana da savunma. Sinirlenmek istemiyorum.

19. Maskeli Fedai

Maskeli Fedai Favori Üye
    Favori Üye

Mesele Doğu değil ki? Bir şey yanlışsa diğeri de yanlıştır. Barış Atay'ın mesajı yanlışsa Doğu'nunki de yanlıştır. Ama siz adamı utanmadan savunuyorsunuz. Mesajı iyi bir şeymiş gibi.

20. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Orada ne diyor işçiye tekme atan ve bunun gibi insanlar için yargılanacak diyor. Adaletin önüne çıksın demek başka bir şey kafa keseceğim demek başka bir şey. İkisinin farkını gör.

Sayfayı Paylaş