Ünlü Şarkıcı Sahnedeki Boşluğa Düştü !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fft99_mf9367662.Jpeg

Harbiye Açıkhava'daki konserinde, Kenan Doğulu talihsiz bir olay yaşadı. Sevgilisine evlenme teklif etmek isteyen bir hayranına sahneyi bırakırken, Doğulu dengesini kaybedip sahnedeki boşluğa düştü.

Oluşan sessizlikte Doğulunun hayranları büyük bir panik yaşadı.Doğulu bir süre sonra 'İyiyim merak etmeyin' diye seslendi. Daha sonra görevliler Doğuluyu sahne boşluğundan çıkardılar ve konser devam etti.

İlk geçmiş olsun mesajı Demet Akalın'dan geldi. Akalın 'Allah aşkına inşalllah gitmişindir hastaneye, çok gecmiş olsun.' mesajını paylaştı.

İşte o talihsiz anlar

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Demin TV` gördüm.Fena düşmüş.İyi bir şey olmamış.Geçmiş olsun:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçmiş olsun, gülmüyorum çünkü benim de başıma bazen gelir böyle şeyler :A Gülme komşuna gelir başına demişler :F

Instagram mesajını görmüştüm filmler temiz çıktı diye. Omurga, bel, kalça, boyun hepsine baktırmış hasar yokmuş :A Ama sebebini şimdi öğreniyorum :A @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçmiş olsun, gülmüyorum çünkü benim de başıma bazen gelir böyle şeyler :A Gülme komşuna gelir başına demişler :F

Instagram mesajını görmüştüm filmler temiz çıktı diye. Omurga, bel, kalça, boyun hepsine baktırmış hasar yokmuş :A Ama sebebini şimdi öğreniyorum :A @Çiğdem-
hhahah birşey olmamış diye gülüyorum bende cnm birde türkiyede düşene gülmek huyu var @Yiğitt özellikle nasıl gülüyordu başına gelirse görür :F :F :F