Özkan Uğur 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Özkan Uğur 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı!

567cf7d8cbbf3403d42c45d5-150x150.jpg

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’de sürpriz bir ayrılık daha!

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Şebnem Hassanisoughi, Hare Sürel, Ataberk Mutlu ve Macit Koper’in paylaştığı dizide Fırat Çelik, Öykü Çelik ve Beste Kökdemir'in ardından 4. ayrılık da Özkan Uğur'dan geldi. İsmail Karayel karakterini canlandıran oyuncu, senaryo gereği öldürülerek 42. bölüm ile yapıma veda etti.

Poyraz Karayel, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diziye bu sezon katılan isimler diziye dikiş tutturamadı ve hepsi ayrıldı. Senaryo mu bu yönde gelişti yoksa bir sorun mu var bilemiyorum. Bir Medcezir'deki kız kaldı bu sezon gelenlerden, bir de Hatırla Gönül dizisindeki adam.

Özkan Uğur'u bundan sonra daha farklı projelerde görmek dileğiyle, ekrana yakışıyor çünkü kendisi. Ayrılmamalı.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gerçek Adil Topal ortaya çıkınca rolü bitmişti gerçi ama bu kadar erken ayrılmasını da beklemiyordum. Üzüldüm. :(

Emekleri için teşekkürler diziye büyük renk kattı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Dizi maalesef 1.sezonundan çok uzak. Özkan Uğur gibi bir duayeni bile tam olarak kullanamadılar ne zaman girdi ne zaman çıktı anlayamadık. Bu sezon tadında bitirmeliler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Diziye bu sezon katılan isimler diziye dikiş tutturamadı ve hepsi ayrıldı. Senaryo mu bu yönde gelişti yoksa bir sorun mu var bilemiyorum. Bir Medcezir'deki kız kaldı bu sezon gelenlerden, bir de Hatırla Gönül dizisindeki adam.

Özkan Uğur'u bundan sonra daha farklı projelerde görmek dileğiyle, ekrana yakışıyor çünkü kendisi. Ayrılmamalı.
Onların yanı sıra bir de İdil Fırat var, bu bölümde olmasa da adı hala jenerikte.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Genel olarak görünmüyorlar yani, neden acaba? (b) Bir bilgin var mı bu konuda?
Gereksiz yere diziden ayrıldıklarını söyleyemeyiz, yani çıkan karakterler (Mete, Dafne, Selin vb.) hep işlevsiz. Bu nedenle çok itiraz ettiğimi söyleyemem. Gerçi İsmail bir şekilde Mümtaz'ın boşluğunu doldurabilirdi; ama senaristin bir bildiği vardır eminim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gereksiz yere diziden ayrıldıklarını söyleyemeyiz, yani çıkan karakterler hep işlevsiz. Bu nedenle çok itiraz ettiğimi söyleyemem. Gerçi İsmail, Mümtaz'ın boşluğunu doldurabilirdi; ama senaristin bir bildiği vardır eminim.
Aynen, dizinin senaristi muhteşem. O'na güvendiğim için pek problem olduğunu sanmıyorum, ekip baya samimi ve sempatik. Tabi işin içini bilemeyiz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,556
Puanı
1,061
Dizi maalesef 1.sezonundan çok uzak. Özkan Uğur gibi bir duayeni bile tam olarak kullanamadılar ne zaman girdi ne zaman çıktı anlayamadık. Bu sezon tadında bitirmeliler.
  1. poyraz
  2. ayşegül
  3. bahri baba
  4. sinan
  5. begüm
  6. sema
  7. sefer
  8. zülfikar
  9. meltem
  10. songül
  11. sadrettin
  12. ümran
  13. isa
  14. albay
  15. taşkafa
  16. despina
  17. çiğdem
  18. adil topal

bunlar dışında sadrettinin manitası ve sevgilisi ile poyraza yardımcı 2 polis var:) bir de emniyet amiri var :)
özkan uğur-öykü çelik- fırat çelik*murat prosçiler-murat daltaban-mustafa alabora-müge akyamaç-engin benli ayrıldı diziden :)
dizide hikayesi işlenen 18 karakter var :) karakter var demiyorum hikayesi işlenen karakter diyorum hepsini benimsedi halk bunların yanına birkaç kişi gelip gidebilir konuk oyuncu olarak :D poyrazın senaryo tatsızsa diğer diziler komple bitmeli :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Aynen, dizinin senaristi muhteşem. O'na güvendiğim için pek problem olduğunu sanmıyorum, ekip baya samimi ve sempatik. Tabi işin içini bilemeyiz.
Sette herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum, sadece işe yaramayan karakterler devre dışı bırakılıyor işte. Kalabalık dizilerde böyle olması daha iyidir. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bizimkiler izlerken denk geldim etkileyici bir sahne olmuştu.

Özkan Uğur çok iyi bir oyuncu keşke daha uzun kalsaydı dizide. :)

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Bu sezon dahil olan kararkterler zaten sevilmemisti. Bu yüzden bu manevrayla akışı değiştirdiklerini düşünüyorum. Mete, Defne hatta İsmail Karayel de işleviz kalmisti o yuzden cikmalari normal. Bu sezon diziye giren karakterlerden sadece Meltem ve Ipek'i sevdim.