Özge Gürel'in Partneri ve Yeni Dizisinin İsmi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Özge Gürel'in Partneri ve Yeni Dizisinin İsmi Belli Oldu!

Adsız-2.png

Özge Gürel'in yeni ve merakla beklenen dizisinden yeni detaylar!

Yağmur Ünal'ın Med Yapım ile ortak yapım şirketinin ilk projesi belli oldu. Star TV'de Temmuz ayında yayına başlayacak olan ''Dolunay'' dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Gürel olurken erkek başrol oyuncusu Can Yaman oldu. Diziyi, daha önce Galip Derviş, İlişki Durumu: Evli, Baba Candır gibi dizileri yöneten Çağrı Bayrak yönetecek. Dizi, ay sonunda sete çıkacak.

''Dolunay'' Temmuz ayında Star TV'de!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Dolunay isim güzelmiş beğendim uyumları nasıl olur diye düşünüyorum resimlerden iyi görünüyor bakalım nasıl bir dizi olacak:D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yazın yayına çıkıyor, hem partneri de iyi. :D Bence tutar.

Bu yaz hangi diziyi izliyoruz, geçen yaz No:309 du ne güzel. Bu yaz da bu mu olsa? :A
Özgeyi severim bu diziyi izlerizde kış ayında tutunmasından bahsediyorum ben :A

No 309 temmuz sonuna kadar devam etçekmiş sonra reytinglerde göre bitip bitmiceğine karar verilcekmiş :A:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Özgeyi severim bu diziyi izlerizde kış ayında tutunmasından bahsediyorum ben :A

No 309 temmuz sonuna kadar devam etçekmiş sonra reytinglerde göre bitip bitmiceğine karar verilcekmiş :A:A
Orasını bilemeyiz, ne aşk dizileri kış boyunca devam etti. :A Kiralık Aşk, No:309, İnadına Aşk...

Bence bitsin Temmuz sonunda, tadında kalsın abartmasınlar. :D Faruk Turgut tutan işin suyunu çıkarır, bence devam eder.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Orasını bilemeyiz, ne aşk dizileri kış boyunca devam etti. :A Kiralık Aşk, No:309, İnadına Aşk...

Bence bitsin Temmuz sonunda, tadında kalsın abartmasınlar. :D Faruk Turgut tutan işin suyunu çıkarır, bence devam eder.
Özge sen yokken bir dizi daha yaptı Berk Cankatla sadece 5 bölüm sürdü :A:A

Faruk Turgut uzatabilir diziyide dizide konu mu kaldı nasıl devam edicek :F:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

O gün dizi yorumlarına bakarken gördüm, neden tutmamış şaşırdım. Kadrosu da güzelmiş hem. Yakında o diziye de bakmak istiyorum, 5 bölüm zaten. :D

Her iki bölümde birini öldürse 20 bölüm daha çıkar. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O gün dizi yorumlarına bakarken gördüm, neden tutmamış şaşırdım. Kadrosu da güzelmiş hem. Yakında o diziye de bakmak istiyorum, 5 bölüm zaten. :D

5 deil 4 :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Kadrosu gerçekten iyiydi Canan Ergüder ve Mesut Akusta gibi usta isimler vardı ona rağmen tutması ama bu dizi Kiralık Aşkın bitiminden sonra yerine geldi fanlardan antipatide oluşmuştu :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadrosu gerçekten iyiydi Canan Ergüder ve Mesut Akusta gibi usta isimler vardı ona rağmen tutması ama bu dizi Kiralık Aşkın bitiminden sonra yerine geldi fanlardan antipatide oluşmuştu :A
Bu dizide anlaşalım o zaman, izleriz. :A Daha dolu dizi başlar, her kanal en az 2 dizi yapar. Birine karar kılarız ortak. :D

Yazık olmuş diziye, bakarım ben de kısa süre sonra. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
O haber doğru değildir, Beren'in ne işi var? :F

Timur Savcı seneye Muhteşem Yüzyıl: Battık diye dizi çıkaracakmış diye duyum aldım. :F
ayol sanmıyorum daha yeni bodrumda 35 milyon euroluk yatırım yapmış :A zaten seneye yeni dönem dizisi geliyormuş bence dizinin adını turhan sultan yapıp devam edecek herkesi kandırmış olacak final diye:A neyse @Bully de doğru yolu buldu izliyor kösemi seni de bekleriz:bhr: