TV Özel Düşes Almula Koleji

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Selena dizisinin yeni sezonunda Zuhal Topal'ın ayrılmasıyla dizideki Özel Fitnat Koleji'nin yeni adı. Zeynep Gülmez, Düşes Almula karakteriyle okulu satın alıp diziye dahil olmuştu.

Adsız.jpg

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Fitnattan sonra olmadı bu kadın,çok yadırgamıştım

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Ondan sonra da şalvarlı ağalar esir almıştı okulu. Hiçbiri Fitnat kadar olamadı ama.. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En iyisi Fitnat'tı, ardından bu kadındı, en son aşiretti. :D Sonlara doğru bozmaya başlamıştı zaten. Finalini hatırlıyorum da meteor mu ne düşüyordu, kurtulmuşlardı. :A @xBUGRAx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
En iyisi Fitnat'tı, ardından bu kadındı, en son aşiretti. :D Sonlara doğru bozmaya başlamıştı zaten. Finalini hatırlıyorum da meteor mu ne düşüyordu, kurtulmuşlardı. :A @xBUGRAx
İstanbul büyüklüğünde meteor istanbula düşüyordu Aslında meteor küçülmese Ekremin evine düşecekti Kızlar kurtulabilirdi Ağır yaralı ölüp ölmedikleri belli değil zaten orda Hadesin parmağı olmasa ay çekerdi Ayın çekim gücünü yok etti hades Dünyayı kötüler ele geçirsin diye ama denge bozuldu savaşı iyilik kazandı mesaj şu kıyamet gününde bile durmaz kötüler hades durmadı ama savaşı iyilik kazandı Yüce honosta bunu görünce müdahale etti atmosferde sürtünerek şeker kadar küçüldü şarap bardağının içine düştü @Yiğitt
Ardından Sihirli annem başladı ama neden Selenadaki kadroyu kullanıyorsun
Suzanda olsaydı bari budefa düşman olsalardı Zeyno Avni ye aşık olup Suzanla evli olsalardı.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Selena dizisinin yeni sezonunda Zuhal Topal'ın ayrılmasıyla dizideki Özel Fitnat Koleji'nin yeni adı. Zeynep Gülmez, Düşes Almula karakteriyle okulu satın alıp diziye dahil olmuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 58717
Son haber ise Haldun Boysan geldi okulu satın aldı.Okulun adı değişti unutum onuda
------

İstanbul büyüklüğünde meteor istanbula düşüyordu Aslında meteor küçülmese Ekremin evine düşecekti Kızlar kurtulabilirdi Ağır yaralı ölüp ölmedikleri belli değil zaten orda Hadesin parmağı olmasa ay çekerdi Ayın çekim gücünü yok etti hades Dünyayı kötüler ele geçirsin diye ama denge bozuldu savaşı iyilik kazandı mesaj şu kıyamet gününde bile durmaz kötüler hades durmadı ama savaşı iyilik kazandı Yüce honosta bunu görünce müdahale etti atmosferde sürtünerek şeker kadar küçüldü şarap bardağının içine düştü @Yiğitt
Ardından Sihirli annem başladı ama neden Selenadaki kadroyu kullanıyorsun
Suzanda olsaydı bari budefa düşman olsalardı Zeyno Avni ye aşık olup Suzanla evli olsalardı.
Selena asıl Sihirli annemdeki kadroyu kullandı.Sihirli annem bittikten sonra selena başladı.Selena bitince sihirli annem başlamadı.Selena 2009da sihirli annem 2.kez 2011'de arada yıllar var kardeşim.Sihirli annem 2003 2006...Selena 2006 2009
------

bundan iki tane var konu @Dosi demişcolam

Son düzenleme: