Özcan Deniz'den Duygusal Paylaşım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz gectiğimiz ay baba olmuştu. 19 Mayıs'da 46 yaşına giren Deniz, doğum gününde sosyal medya hesabından oğluna bir mesaj yazdı ve ilkkez oğlunun fotoğrafını sevenleriyle paylaştı :
ozcanbaba1.jpg

"Bugün doğum günüm. Seninle her göz göze gelip, cennet kökün ciğerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor.
Engüzel hediyem. Allah'ım karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim. Yanlışlardan, zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim.
Bunları yaşayacaksın; çünkü hayatın kuralı bu. Gerekli bir kuraldır. Sana hayatı yaptığın yanlışlar, yaşadığın zorluklar, karşılaştığın kötü insanlar öğretecektir.

Baban olarak duam ve çabam bunlar karşısında güçlü, dayanıklı ve zeki olman olacak hep. Bunları buraya yazıyorum çünkü kaybolmayacak bu yazdıklarım ve aklın erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın."

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen, benim de aklıma hep buradaki hali geliyor adamın. :A Ağzında geveliyor, geveliyor hayır diyor sonunda. :A Bu video yüzünden hep bi kıllanıyorum @Forumdash gibiler de üstümüze üstümüze geliyor. :A
Bir videosu daha vardı Hande Ataizinin programında roortaj veriyordu magazincilere eskiden forumda paylaşmıştım ama şimdi nette bulamadım orada itiraf ediyor gibiydi :A :A :A