Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Bölüm yorumları

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Son sahne biraz reyting kaygısıyla yapılmış bence... Sevdiğim bir dizi olmasına rağmen abartı geldi. Birini gidip öyle öldürmek kolay mı? Ali Kaptan bunu yaptığında ve katil olduğunda müebbet yatacağını bilmiyor mu? Biraz saçma. Ama yine de çok güzel bölümdü. Bu abartı dışında tarihe geçmesi gereken bir bölümdü. O sahne abartılıydı ama görse efekt bakımından Türk Dizi tarihinin gururu bence... Yangın sahnesinden sonra bir görsel efekt harikalığı daha... Tebrikler... Total'de 27 rating 60 share, AB'de 28.5 rating 66 share alabilir.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Tazıcan sana hem son sahne konusunda hem de reyting konusunda katılmıyorum...

Açıkçası bana son sahne abartı gelmedi,Ali kaptan zaten böyle bir tip,sonunu düşünmeden öfkesiyle kalkışıyor her işe,ondan beklenen bir davranıştı ve bence final sahnesi çok orjinaldi, kolay kolay akla gelecek bir senaryo değildi,tebrikler coşkun ve gülizar ırmak...

Ama asıl konu şuydu ki dizi baştan sona sıkıcıydı,ben ilk sahneler dışında pek keyif alamadım,sıkıldım,hata final sahnesi bile çok heyecanlı değildi...

Ben yarın ciddi reyting kaybı bekliyorum,bu hem sıkıcılıktan hem de Kanal D'nin inanılmaz reklam politikasından kaynaklanacak. Kanal D kazandığı trilyonları arttırmak için her 10 dakikada bir reklama girdi,televizyon başındakiler baydı resmen,eskiden son 1 saaat reklamsız geçilirdi,şimdi ise sürekli reklam çok can sıkıcıydı,kanal D bu davranışıyla reytingden en az 3 puan sildi,hayırlı olsun...

Sonuç: Kötü bölüm-kötü reklam politikası...