'Ölene Kadar' Hangi Gün Yayınlanacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Ölene Kadar' Hangi Gün Yayınlanacak?

c5fbe4da-6d7a-40e8-ae17-380a33688d07.jpg

Atv'nin uzun zamandır merakla beklenen dizisi Ölene Kadar'ın hangi gün ekrana geleceği belli oldu!

Yapımcılığını Tims Productions'un üstlendiği, senaryosunu Elif Usman Ergüden'in kaleme aldığı, Umur Turagay’ın yönettiği ve başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere, Fatih Dokgöz ve Tansu Biçer'in yer aldığı yapım; final yapan "Yeter" dizisinin yerine Perşembe akşamları yayınlanacak. Dizinin reyting anlamında nasıl sonuçlar elde edeceği ise merak konusu.

Ölene Kadar, Ocak'ta Atv'de başlıyor!

Afiş:

C0wKlp8W8AEhlef.jpg

Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçen yıl hareketsiz diye dert yandığımız Perşembe bu yıl ölüm günü oldu.:D

O değilde tüm kanallar Perşembeyi doldurdu. Vadi kesin bitmiş abi.:F

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Perşembe reytinglerinde bir boşluk vardı; ATV'de bunu görüp boşluğu doldurmak istemiş. Özellikle TOTAL baya boş. Bu dizi TOTAL'lik bir dizi mi henüz net değil ama güçlü bir rakip olacaktır. Özellikle Cesur ve Güzel için. Vatanım Sensin daha az etkilenecek diye düşünüyorum ama onu da etkileyecektir tabii. Vatanım Sensin TOTAL'lik hikayelere girmekte geç kaldı.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Fragmanlar çok karanlık ve kasvetliydi, TOTAL'de ilgi göreceğini sanmıyorum. Perşembe'de TOTAL boşluğu var bir kanal bu güne kadın draması koysa çok rahat zirveyi alır. Ama AB dolu iki tane 7-8 reytingli dizi var, işi zor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Afiş güzel olmuş. Dediğiniz gibi dizi çok karanlık kasvetli. Total boşlugunu haftalardır diyorum @hasancrtk16 'a Aşk ve Mavi perşembe olmalı. AB ve ABC1'i en azında Yeter'den daha iyi alacağı için kanalı idare ederdi. Bu dizi çarşamba olmalı. ZTK maçlarını aspor ve a2de verebilirlerdi. Engin'in de Fahriye'niin de günleri çarşamba, TİMS neden çarşambalardan vazgeçti :A

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Afiş güzel olmuş. Dediğiniz gibi dizi çok karanlık kasvetli. Total boşlugunu haftalardır diyorum @hasancrtk16 'a Aşk ve Mavi perşembe olmalı. AB ve ABC1'i en azında Yeter'den daha iyi alacağı için kanalı idare ederdi. Bu dizi çarşamba olmalı. ZTK maçlarını aspor ve a2de verebilirlerdi. Engin'in de Fahriye'niin de günleri çarşamba, TİMS neden çarşambalardan vazgeçti :A
Atv çarşamba günü için risk almak istemiyor sanırım , Perşembe günü bu dizi iş yapar bana göre güvenin arkanıza yaslanın.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dizinin fragmanlarına bakılırsa AB grubuna hitap edecekmiş gibi gözüküyor. AB grubunda da hem Vatanım Sensin, hemde Cesur ve Güzel çok başarılı. O açıdan işi zor gibi gözüküyor dizinin. Bakalım nasıl sonuçlar alacak.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere şeysini yani ibresini bu diziye kırar vatanım sensinden :A
bu sefer doğru tahmin :) evet bu dizi başlar başlamaz vatanım sensini terkedeceğim :) zaten arada bir seyrediyordum düzenli olarak seyrettiğim şu ana kadar iki dizi var bodrum masalı ve anne onun haricinde paramparça ile vatanım sensin dizilerine arada bir bakabiliyorum anca fahriyem başlarsa düzenli olarak şaapacağım bir dizi daha olacak :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bu sefer doğru tahmin :) evet bu dizi başlar başlamaz vatanım sensini terkedeceğim :) zaten arada bir seyrediyordum düzenli olarak seyrettiğim şu ana kadar iki dizi var bodrum masalı ve anne onun haricinde paramparça ile vatanım sensin dizilerine arada bir bakabiliyorum anca fahriyem başlarsa düzenli olarak şaapacağım bir dizi daha olacak :)
Annem zaten engin akyüreği seyrediyor bide tuba büyüküstünün dizisi ikiside perşembe