ATV Ölene Kadar - Dizi Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
2.bölüm fragmanında 11 yılının hak davası dediğin kısımlarının ayrıntılarını az cok veriyorlar. Ama öyle dövmeli kırmalı filan sanmıyorum. Çünkü gardiyanlar adama en son "doktor" diye hitap ediyorlardı. Belli bi saygı kazanmiş? gerçi kitaplardan da anlaşiliyor saygı gördüğü.

Bende en çok Fahriye ile Enginin dizideki yaş araliğini merak ediyorum :X En sonunda bunlar aşık olacak elbette :X Yaş farklı ne olacak aacaba? Fahriye küçükken kaç yaşındaydı :A
Doktor diycekler tabi adam 6 yil tip okumus sıkıysa demesinler .ss

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Hııııı...Bi kere ünlü bi iş adamı öldürdüğü için (hatta diğer adam içerden adam tutup) dövdürtebilirdi?
Aa kizarim simdi sana tıp diyoruz be tıp adam okumus tabisi doktor diycekler dovselerdi de doverken doktoooorr al sana doktorr diye dovebilirlerdi djdnd Neden dovmemisler anlamadim sjsjsj bence iyi sahne olurdu bi guzel her bi tarafini hasat edip simdi kendini iyilestir bakalim doooktooor diyebilirlerdi sjdndndn

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2.bölüm fragmanında 11 yılının hak davası dediğin kısımlarının ayrıntılarını az cok veriyorlar. Ama öyle dövmeli kırmalı filan sanmıyorum. Çünkü gardiyanlar adama en son "doktor" diye hitap ediyorlardı. Belli bi saygı kazanmiş? gerçi kitaplardan da anlaşiliyor saygı gördüğü.

Bende en çok Fahriye ile Enginin dizideki yaş araliğini merak ediyorum :X En sonunda bunlar aşık olacak elbette :X Yaş farklı ne olacak aacaba? Fahriye küçükken kaç yaşındaydı :A
aralarında on yaş var diziye göre :) ufak kız 11 12 yaşlarındaydı, azmanda tıp öğrencisiydi demekki o da 22 yaş civarıydı aradan 11 yıl geçtiğine ve vildan veya sevil çiçeği burnunda avukat olduğuna göre fahriyem 23 yaşındaki birini.. azmanda 33 yaşlarında birini canlandırıyor :)

Aa kizarim simdi sana tıp diyoruz be tıp adam okumus tabisi doktor diycekler dovselerdi de doverken doktoooorr al sana doktorr diye dovebilirlerdi djdnd Neden dovmemisler anlamadim sjsjsj bence iyi sahne olurdu bi guzel her bi tarafini hasat edip simdi kendini iyilestir bakalim doooktooor diyebilirlerdi sjdndndn
mesleğinide savunurmuş cengaverler gibi :) ha tıpçı ha tüpçü bişey farketmiyor boşuna çırpınma :)

ama herkes görseydi daha iyi olmazmiydi :A
neyse bende itirafta seni es gecip diger sivaci grubuna tek yazarim :F
ben görüyorum ya yeterli bence.. @mrt-06 e boşuna reyting kazandırmayalım:) gerçi biz malzeme vermesek kendi kendine itiraf pırtlayıp yine reytingini arttırmaya çalışır ama en azından bizim katkımız olmasın pis codmine :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
yanlış değerlendirmeni kabul etmiyorum :) birincisi mesajları seçip cevap vermiyorum genelde zamanın yoksa son etiketlemeden başlıyorum yazmaya bu seferde benim mesaja cevap verilince eski yazılanlara bakmaya zamanım kalmıyor :) ikincisi bazı mesajlar özeldir özenerek cevap vermek lazım kısa süreliğine foruma girdiğimde cevaplarsam hakettiği şekilde gerekli özeni göstermemiş olurum mesaja onun için bekletiyorumdur :)
üçüncüsüde sen ne dersen de aramızı bozamayacaksın allah seni kahretsin pis isveçli :)

@yader bu sefer güzel gidiyordumda son kısımda yine batırdım işi heralde :)

ben bodrum masalını hala tv den takip ediyorum :) onun haricindekileri genelde netten takip ediyorum :)
sizin isiniz tamam olmus artik beni karistirma olayiniza :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Güzel görünüyor bakalım çoğu kişide beğenmiş görünüyor . @Çiğdem- laf atmış diziye sen ona bakma engin'nin yanında Fahriye Evcen olunca kıskançlık yaptı kesin.

@Çiğdem- kesin kıskanmıştır kesinn :FDağhan Selviden şüphelenmeye başlıyor
neden yaptın diye sorduğuna göre bu arada selviye kim kalp veriyor acaba

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
@Çiğdem- kesin kıskanmıştır kesinn :FDağhan Selviden şüphelenmeye başlıyor
neden yaptın diye sorduğuna göre bu arada selviye kim kalp veriyor acaba
Ekşi sözlük'de olanlar bile diziyi beğenmiş kalbi kim verdiği konusu ileryen zamanda göreceğiz endişeye gerek atv'nin dizileri yavaş yavaş yükselir her zaman , Fahriye Evcen güzel kadın oyunculuğu bu dizide güzel zaten beğenmeyen kesimde kıskançlık yaptığı için.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sizin isiniz tamam olmus artik beni karistirma olayiniza :D
nasıl tamam olmuş:) hiçbişey tamam değil ? daha isveçliye halvet konusunu bile açamadım konuşmaya cesaret edemedim daha doğrusu o iş olmadan hiçbişey tamam olmaz :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Dizinin ilk bölümünü iki kez izledim. Bölümün çoğu flashbackler ile geçtiği için oyunculuklar hakkındai ilk bölümden bir şey diyemeyeceğim ama çekim ve olay örgüsü Suskunlar-Kuzey Güney arası bir izlenim bıraktı. Cesur Yürek'in durumuna göre bu diziyi takip edebilirim.

Fahriye 23, Engin 35 yaşında karakterleri canlandırıyorlar yaş farkı bayağı fazla :A

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
nasıl tamam olmuş:) hiçbişey tamam değil ? daha isveçliye halvet konusunu bile açamadım konuşmaya cesaret edemedim daha doğrusu o iş olmadan hiçbişey tamam olmaz :)
iste simdi batirdin @dosimosi gör :D destere size biraz kavgada ayrilikta lazim heyecan icin. sana asildigini dedigin icin intikamim olsun

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
iste simdi batirdin @dosimosi gör :D destere size biraz kavgada ayrilikta lazim heyecan icin. sana asildigini dedigin icin intikamim olsun
dosi artık bu tarz ufak tefek kusurlarımı affediyor beni her halimle beğendi kız :) şu 5 kuma olayınıda kabul ettirsek süper olacak :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
dosi artık bu tarz ufak tefek kusurlarımı affediyor beni her halimle beğendi kız :) şu 5 kuma olayınıda kabul ettirsek süper olacak :)
ben şuan seni takipteyim nerde ne yaziyorsun bakayim dedim :A
Kuma kısmı asla kabuledilemeyecek bir durum ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben şuan seni takipteyim nerde ne yaziyorsun bakayim dedim :A
Kuma kısmı asla kabuledilemeyecek bir durum ;)

dünya tatlısı dediğimiz @yader de o kadar iyi değilmiş görüyormusun:) en ufak bir laf dokundurduk kendisine anında beni sana ispiyonlamış:) yaderde isveçteydi sanırım memleketinizin havası değiştiriyor sizi aslında siz iyisiniz bence memleketiniz pis :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
dünya tatlısı dediğimiz @yader de o kadar iyi değilmiş görüyormusun:) en ufak bir laf dokundurduk kendisine anında beni sana ispiyonlamış:) yaderde isveçteydi sanırım memleketinizin havası değiştiriyor sizi aslında siz iyisiniz bence memleketiniz pis :))
ben onun ispiyonlamasini görmemistim.
seni takip ederek denk geldim

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
:) sende dunya tatlisisin diger yazilari umarsamiyorum