ATV Ölene Kadar - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer'in yer aldığı, yapımcılığını Tims'in üstlendiği ATV'nin yeni dizisi "Ölene Kadar" bu akşam başlıyor!

Diziyle ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı konuya yazabilirsiniz.

845

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Geceleyin netten şans vereceğim umarım cidden çok iyidir. :D

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Çok heyecanlı bekliyorum, bu heyecanı en son atamam olunca hissettim, kısacası diziden beklentim büyük.

Fahriye Evcen bu dizi için çok çalışmış duruyor sankiInsta-image-2.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok heyecanlı bekliyorum, bu heyecanı en son atamam olunca hissettim, kısacası diziden beklentim büyük.

Fahriye Evcen bu dizi için çok çalışmış duruyor sankiEkli dosyayı görüntüle 53468
Feride Şadoğlu:hearteyes:
vatanım sensinden sonra bakarım :D
bu arada bu seneki dizilerde orman ve pastel tonlu kıyafet modası nedir böyle:A @Forumdash Ekli dosyayı görüntüle 53472
CvG :A cvg en azında çiftlşkte geçtiği için anlam ifade ediyordu ama bu poster pek bişey anlam ifade etmedi. Çakmalık yapmişlar ama güzel duruyor :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Türk izleyicisi için fazla karamsar bi dizi sonuçlardan hiç ümitli değilim ancak dizinin kurgusu harika bölüm yavaş akıyor ama ilgi çekici.

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Dizi beklediğim gibi kaliteli çıktı , ama dahan çabuk hapisten çıktı aslında en az 10 bölüme rahat siğardı çıkma işi bakalım reyting cihazı olan evler buna ne diyecek göreceğiz hayran kitlesiçok olur .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başta şunu söylim. Diziden hiç umutlu değildim ama çekim kalitesiyle resmen avrupai sinema tadında izledim. Kesinlikle sinema izlemeyi sevenler çekimler için baksın @OzaN @MEnes @sürgünüm @MasacRE- @destere kolay kolay türk dizilerine birilerini etiketlemem:T: hele @OzaN'ı hiç etiketlemem türk dizilerine düşünün öyle güzeldi ilk bakılası yanı var :thumbsup:

Bu sezon baya kaliteli diziler geldi. İçerde, VS ve bu dizi. Geçen sene tvde hiçbişey yoktu bu sene neyi izlesek diye dört dönüyoruz.

@xemrexxx Timur'un sonunda (my ilk 2 sezondan sonra) düzgün iş yapmiş. Yabancı yönetmeni erken göndermişler. Onsuz çekim kalitesi değişmez umarım :T: