'Çukur'a Yeni Oyuncu!

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
01 oyuncu veriyorsa çukura çukrda bitmiş 01kadar gereksiz dizi olamaz ordaki oyumcular daha bir gereksiz tabi nlt : Adanada ikamet ediyorum diziyi bildiğimden :-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,144
Puanı
1,061
Bu kim ya :A Akın neyse de Cumali için de böyle birini getirirlerse fena söverim diziye haberiniz olsun :A @Çiğdem- @Sherlock @Bully

Sıfırbir dizisi diye dizimi yapıldı forumda bile duymadım kesin tuhaf dizi sever @Aserat biliyordur :A :A :A

Cumali İşler ya da onun ayarında birisi olmazsa hele bu gizemden sonra vlla diziyi bırakabilirim zaten retingleride yasakladılar heyecanım azaldı :( :( :( @mrt-06 @Bully @xemrexxx @serhatt

Yakışır diziye ya, Sıfır Bir tarz olarak benziyordu Çukur'a. İyi transfer yani. Cumali için çok iddialı isimler konuşuluyordu, çok daha ünlü birisi gelir o role. Barış Falay falan gelse ne güzel olur, Kerpeten Ali tarzı bir rolle. :A @Çiğdem-

İnternet dizisi o cahil :A

Cumaliyi açıklasınlar yahu:A

İzlemiyorum bilgim de yok. :A

Ekonomik kriz Çukur'u da vurmuş :A Ay Yapım yeni isimleri parlatmayı sever bakalım :D Hem Selim'in oğlu da böyle itici bir tip olabilirdi zaten anca :A

01 oyuncu veriyorsa çukura çukrda bitmiş 01kadar gereksiz dizi olamaz ordaki oyumcular daha bir gereksiz tabi nlt : Adanada ikamet ediyorum diziyi bildiğimden :-)
herkes adamın geldiği diziye takmış la adam 29 yaşında nasıl Selim'in oğlunu oynayacak esas soru bu.ss

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
herkes adamın geldiği diziye takmış la adam 29 yaşında nasıl Selim'in oğlunu oynayacak esas soru bu.ss
9 yaş var işte aralarında, mesela Halit Ergenç Mehmet Günsür'den 5 yaş büyük sadece :A Dizilerde oluyor böyle şeyler, 29'u 19 gibi gösterirler. :D :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

9 yaş var işte aralarında, mesela Halit Ergenç Mehmet Günsür'den 5 yaş büyük sadece :A Dizilerde oluyor böyle şeyler, 29'u 19 gibi gösterirler. :D :D

Yaşı değil işlevi önemli :A
Ayoll Emmi 40 yaşında İdris Paşalardan 15 yaş küçük :F :F :F @MasacRE- @kerem @Sherlock

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Çok çok çok iyi bir takviye tam çukurluk bir adam transfer ettiler