Çukur - Vartolu Hayat Hikayesi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
giphy.gif
En mantıklı mesajı bu oldu sanırım kütük beyin :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak işte genelleme yaptı tamamen. Bir sen istisnasın yani. Bir sen iyilik meleğisin. :A
Aaa hayır ecünnün olmanın altın kuralı ünlü olacaksın ünlü olmayan kadın bir tarafınıda yırtsa ecünnü listeme giremez bu altın değimeyen kural :A :A :A @MasacRE-

Ve ünsüz kadınları korumak birinci görevim :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa hayır ecünnün olmanın altın kuralı ünlü olacaksın ünlü olmayan kadın bir tarafınıda yırtsa ecünnü listeme giremez bu altın değimeyen kural :A :A :A @MasacRE-

Ve ünsüz kadınları korumak birinci görevim :A :A :A
O zaman erkekleri de hemcinslerinden koru. Onlarda da var. Gerçi onlara "zibidi" diyorsun. Ortalıkta da kadın bırakmadın artık. :A

Ha bir de izlediğin dizinin kadınına da sahip çıkmıyorsun. :A

Sena'yı çıkarttın elden. Saadet'e de sahip çıkmazsın şimdi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman erkekleri de hemcinslerinden koru. Onlarda da var. Gerçi onlara "zibidi" diyorsun. Ortalıkta da kadın bırakmadın artık. :A

Ha bir de izlediğin dizinin kadınına da sahip çıkmıyorsun. :A

Sena'yı çıkarttın elden. Saadet'e de sahip çıkmazsın şimdi. :A
Yok yok kızın olacak ben hissettim :A Sen güzel kızlara laf söyledikçe sana haddini bildirecek ne güzel :A
Kızımda sizin gibi karşımda durucaksa oğlum olsun diyecemde oda bir ecünnüye kapılacak :A :A :A

Sadiş iyidir Vartolu Sadiş aşkını destekliyorum :A :A :A

Sadece kadın değil ben erkeklerede bir zibidi listesi oluşturdum Çağatay, Seçkin, Kerem, Burak , İbo Çelikkol gibi Şükrüde vardı ama nefes Nefese de biraz ısınıyor gibiyim :F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kızımda sizin gibi karşımda durucaksa oğlum olsun diyecemde oda bir ecünnüye kapılacak :A :A :A

Sadiş iyidir Vartolu Sadiş aşkını destekliyorum :A :A :A

Sadece kadın değil ben erkeklerede bir zibidi listesi oluşturdum Çağatay, Seçkin, Kerem, Burak , İbo Çelikkol gibi Şükrüde vardı ama nefes Nefese de biraz ısınıyor gibiyim :F
Aras Bulut'la Erkan Kolçak'ı almamışsın listeye, aferin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aras Bulut'la Erkan Kolçak'ı almamışsın listeye, aferin. :A
İkisinede önceden gıcıktım Arası İçerde de sevdim Erkanıda burada mesala önceden gıcık olduklarıma sonradan haklarını veriyorum ama şu Çağatay ile Celasun ve Burak napsalar olmuyor yanı umutsuz vakalar :A :A :A @MasacRE-

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İkisinede önceden gıcıktım Arası İçerde de sevdim Erkanıda burada mesala önceden gıcık olduklarıma sonradan haklarını veriyorum ama şu Çağatay ile Celasun ve Burak napsalar olmuyor yanı umutsuz vakalar :A :A :A @MasacRE-
Onlar da senin beğenmeni bekliyorlardı. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kendine baktığı zaman çok güzel bir kadın aslında Hazal Kaya. Bir ara salmıştı, bir anda değişti. :D

Behzat Ç.'den bahsediyorum ve hemen anlatayım.

behzat_c_hazal_kaya.jpg

Burada incecik bir Hazal Kaya ve çok bakımlı. Bu arada mavili de Mor ve Ötesi vokali Harun Tekin. :D

151220121749111738030_2.jpg

Bu da Behzat Ç.'nin son sezonundaki hali. Burada kendini aşırı şekilde salmış.

177506.jpg

İşte şimdi bu halde. :D

Hazal Kaya, kendine baktığında çok güzel oluyor. Şimdi böyleyse, 30 yaşlarında başka olur. :)

5ae2320466a97c82afd75c68

Yakışıyorlar da. :)
Behzat Ç.'de Behzat amirin kızı Berna'yı canlandırıyordu. Harun Tekin de sevgilisi Alp'i canlandırıyordu. Hazal Kaya, uzun zaman ekranlarda görünmeyip, 81. Bölümde görünmesi ve aldığı kilolarla görünmesi baya şaşırtmıştı herkesi. Sonra kiloları eritip, eskisinden de güzel oldu. Kendisi 1990'lı, 30'una az kaldı. İnsanlar 30'unda başka boyuta çıkıyorlar tip konusunda. Hazal Kaya da başka boyuta çıkacaktır. :)
Aslında kendi isteğiyle kilo almamıştı o dönem, sağlık sorunlarından dolayı yani hipoglisemi, şeker hastalığından dolayı almış. Zaten bu rahatsızlıktan dolayı beslenmesine dikkat edince otomatikmen zayıfladı ama spor da yaptı. Sıkılaştı vücudu. Ama erken yaşta böyle rahatsızlıklar geçirmek çok kötü bir şey hani benim de bu tarz bir rahatsızlığım var şeker hastalığı olmasa da yediklerime içtiklerime sürekli dikkat etmek zorundayım. Çok kötü bir şey. :T:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında kendi isteğiyle kilo almamıştı o dönem, sağlık sorunlarından dolayı yani hipoglisemi, şeker hastalığından dolayı almış. Zaten bu rahatsızlıktan dolayı beslenmesine dikkat edince otomatikmen zayıfladı ama spor da yaptı. Sıkılaştı vücudu. Ama erken yaşta böyle rahatsızlıklar geçirmek çok kötü bir şey hani benim de bu tarz bir rahatsızlığım var şeker hastalığı olmasa da yediklerime içtiklerime sürekli dikkat etmek zorundayım. Çok kötü bir şey. :T:
Dizilerde uzun zaman ara verip, yeniden piyasaya geri dönünce, ekrana böyle yansıdı. Hasta olduğu yönünden de haberler çıkmayınca, kendini bırakmış gibi bir izlenim çıktı. Benim aklımda da böyle kalmış. En azından toparlamayı başarmış kendisi, başarı. Hazal Kaya'ya da, sana da geçmiş olsun.