Çukur - Emrah Özel Sahneler

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı,senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı 'Çukur' da Sena'nın abisi rolünü oynayan Emrah Amir'in tüm özel sahneleri bu videoda.​

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Zeki sanmıştım bu karakteri ama gidip zehirledi kendini. Bütün yaptığı şeyler boşa gitti. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Diziye iyi renk kattı bence Emrah, zaten Alperen'i Bodrum Masalı'ndan severim, iyi oyuncudur. :D

Yamaç sonda tek attı ama Emrah daha iyi dövdü bu yenilmez Yamaç'ı, havasını söndürdü sonunda :A @Çiğdem- @MasacRE-

Burada da Kemal daha iyi dövüşmesine rağmen kazanan Emrah olmuştu :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diziye iyi renk kattı bence Emrah, zaten Alperen'i Bodrum Masalı'ndan severim, iyi oyuncudur. :D

Yamaç sonda tek attı ama Emrah daha iyi dövdü bu yenilmez Yamaç'ı, havasını söndürdü sonunda :A @Çiğdem- @MasacRE-

Yamaç' la müziğe göre dövüştüler, Heyecanı Yok çalınca Yamaç vurdu, Türk Marşı çalınca Emrah :A En iyileri Kemal gerçekten, adam dövüşmek için şarkıya ihtiyaç duymuyor en azından :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yamaç' la müziğe göre dövüştüler, Heyecanı Yok çalınca Yamaç vurdu, Türk Marşı çalınca Emrah :A En iyileri Kemal gerçekten, adam dövüşmek için şarkıya ihtiyaç duymuyor en azından :A @Çiğdem-

İlk diziye geldiğinde çok büyük tepki çekti en çok ben eleştirdim :A Ama trafik polisinden özür sahnesi yazıldıktan sonra Karakteri geri çektiler değiştirdiler ozaman gözüme batmamaya basladı bu zibidi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Karakol izleyenler bilir tipinden kıyafetlerinden ve özellikle hal ve hareketleri huyu suyu Reşatdan alıntı bir karakterdi ilk diziye girdiği bölümler :A :A :A
maxresdefault.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

İlk diziye geldiğinde çok büyük tepki çekti en çok ben eleştirdim :A Ama trafik polisinden özür sahnesi yazıldıktan sonra Karakteri geri çektiler değiştirdiler ozaman gözüme batmamaya basladı bu zibidi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Karakol izleyenler bilir tipinden kıyafetlerinden ve özellikle hal ve hareketleri huyu suyu Reşatdan alıntı bir karakterdi ilk diziye girdiği bölümler :A :A :A
maxresdefault.jpg
Kemal'in içinden canavar çıktı resmen Emrah'a karşı. :A Her şey teknik değilmiş demek ki, sokak dövüşlerinde edinilen tecrübeler farklı :A

Maraz Ali'den sonra müzikle dövüşen Yamaç'la Emrah çıktı :A

Emrah gider ayak Yamaç'ın fiyakasını bozdu en azından :Z

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber bir dizide oynayacakmış Alperen, ona hazırlık olması açısından bir aksiyon dizisinde boy gösterip tecrübe kazanması gerekiyordu :A Öleceği belliydi yani sezon finalinde :D

Karakol izlemedim Çiğdem, sen öyle diyorsan öyledir :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060

maxresdefault.jpg
Asıl zibidi o saçma eski dizideki adamdır :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

maxresdefault.jpg
Sen de mi izliyordun? Bir tek ben izliyorum sanıyordum. :A

Ertan Saban'ın üst düzey performans sergilediği ama erkenden harcanan bir diziydi. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen de mi izliyordun? Bir tek ben izliyorum sanıyordum. :A

Ertan Saban'ın üst düzey performans sergilediği ama erkenden harcanan bir diziydi. :)
Aaa izliyordum tabi Reşat hayranıydım adamı öldürelek diziyi bitirdiler :eek::eek::eek:

Bu karakterden birebir alıntıydı Emrah tabi tepki gelince ayar çekildi iyide oldu
:A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kirli polis değildi o Reşat ve Emrah öyleydi :A :A :A

Ertan Şabanada yazık oluyor bu arada Çukura şu adamı getirseler :( :( :(
Reşat da tam kirli polis değildi, bulaştırmışlardı yanlış hatırlamıyorsam, baya eskiydi tam hatırlamıyorum. Ekin Türkmen'le yakışıyorlardı, sonra birkaç kere daha aynı yapımda denediler, yine tutmadı. :)

Ertan Saban'ı da alsalar iyiydi. Cumali de olabilirdi mesela. Fatih'te rol aldı en son, o da tutmadı. :)