Çukur - 9. Bölüm Fragmanı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un 9. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

Çukur 9. Bölüm - 1. Fragman:

"Sen de bir koku var, tam çıkaramıyorum!"

Çukur 9. Bölüm - 2. Fragman:

"Sen yokken bana çok eziyet ettiler be anne!"

Çukur, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
senanın kokusu galiba :X neyse 13.bölüme selimin foyası meydana çıkmalı yeni hikayeye geçmeliler önce yamaçın abisi sonra beyefendi gelmeli 5-6 bölüm sonra 25-26. bölümde de yaşıyorsa vartolunun annesi gelir dizi oradan finale yürür umarım uzatmadan :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
senanın kokusu galiba :X neyse 13.bölüme selimin foyası meydana çıkmalı yeni hikayeye geçmeliler önce yamaçın abisi sonra beyefendi gelmeli 5-6 bölüm sonra 25-26. bölümde de yaşıyorsa vartolunun annesi gelir dizi oradan finale yürür umarım uzatmadan :X
@S.G.A.T. ın Adamı şey olduğu için Senanın kokusunu sıkıp güzelce süslenip püslenmiş beleş kız parfümü bulmuş sonucta , gecede millet uyurkan rujunu sürer Senanın onuda almıştır :A :A :A @Forumdash @MasacRE- @Sherlock

Kira_Nika

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
30
Puanı
19
İhanet kokusu mu? Parfüm mü?(b) Parfümse Aliço çözer.

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Güzel bölümdü önceki bölüm. Fragman ise dikkat çekici. Ama Selim mevzusu erken çözülmeyecektir biraz uzatırlar. Araya böyle ara karakterler eklerler Serdar gibi. Beyefendi işine ne zaman girilir bilinmez ama 2 sezonluk hikaye var bence. Güzel yayarlarsa tadından yenmeyecek bir dizi olur. Süresini de kısaltın artık lütfen ya. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel bölümdü önceki bölüm. Fragman ise dikkat çekici. Ama Selim mevzusu erken çözülmeyecektir biraz uzatırlar. Araya böyle ara karakterler eklerler Serdar gibi. Beyefendi işine ne zaman girilir bilinmez ama 2 sezonluk hikaye var bence. Güzel yayarlarsa tadından yenmeyecek bir dizi olur. Süresini de kısaltın artık lütfen ya. :A

Süresi gerçekten çok uzun. İnternetten izliyorum, internette bile neredeyse iki buçuk saat dizinin süresi. Tv’de kaçta başlayıp, kaçta bitiyor acaba? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tv'de heralde bir 3 saatini veriyordur izleyenler. Yapmayın abi bu kadarını eziyet ya. :A

Son bölüm 21:00 gibi başlayıp gece yarısından biraz sonra bitmiş. 20:00-21:00 arası da özeti vardı dizinin. Yani Tv’den izleyenler 3-4 saatini bu diziye harcıyorlar. Cidden çok uzun süre. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Son bölüm 21:00 gibi başlayıp gece yarısından biraz sonra bitmiş. 20:00-21:00 arası da özeti vardı dizinin. Yani Tv’den izleyenler 3-4 saatini bu diziye harcıyorlar. Cidden çok uzun süre. :A
Ben de internetten izleyenlerdenim, hatta zaman yok 3 4 gün geç izliyorum bu ara. Tv'den izlesem reklamlarla birlikte hepten çıldırırdım heralde. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Fragman bombaa Selimin üstüne kimin kokusu sindi acaba ya

@S.G.A.T. ın Adamı şey olduğu için Senanın kokusunu sıkıp güzelce süslenip püslenmiş beleş kız parfümü bulmuş sonucta , gecede millet uyurkan rujunu sürer Senanın onuda almıştır :A :A :A @Forumdash @MasacRE- @Sherlock

Güldürdünle olmamış arasında gidip geldim :A

@destere senin susuz dilan deniz katil de oldu sonunda neyse arık çiğdem cadolozu belki korkar da laf etmez kıza :A @mrt-06 @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060