Çukur - 49. Bölüm Önizleme | 2. Sezon 16. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi 'Çukur'un 49. bölümüne ait önizleme yayınlandı.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Necip Memili gibi isimler yer alıyor.

"Çukur" yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Show TV'de!​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Muazzam bir sahne be...
Vartolu reis şov yapıyor :A
Vartolu sonunda üstünden atmaya basladı sucu :A Beyefendi verdi emri diyor konuyu öyle bağlasınlar sonucta vuran vartolu değil ve böyle işlerde emri kim verdiyse katil odur hiç o konuda konusmuyordu ilk defa beyefendi emretti dedi sanırım :A :A :A @xemrexxx @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vartolu sonunda üstünden atmaya basladı sucu :A Beyefendi verdi emri diyor konuyu öyle bağlasınlar sonucta vuran vartolu değil ve böyle işlerde emri kim verdiyse katil odur hiç o konuda konusmuyordu ilk defa beyefendi emretti dedi sanırım :A :A :A @xemrexxx @Sherlock
Evet doğru o konuda kimseye net cevaplar vermiyordu. Ben yaptım diyordu suçu üstüne alıyordu öldürttüm diyordu. Ha yine öldürten kişi kendisi sonuçta. Kendi adamları yaptı ama Beyefendi vasıtasıyla yaptığını belirtti ilk defa. Tabi burda başka şeylerden de bahsetti tek yaşadıklarını Cumali'ye açık açık anlattı neler çektiğini, tek başına kaldığını ve hayatının ne kadar zor olduğunu. Bu yüzden bu yüzleşme olması gerektiği gibi oldu. Ben okeyim bu sahneye. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet doğru o konuda kimseye net cevaplar vermiyordu. Ben yaptım diyordu suçu üstüne alıyordu öldürttüm diyordu. Ha yine öldürten kişi kendisi sonuçta. Kendi adamları yaptı ama Beyefendi vasıtasıyla yaptığını belirtti ilk defa. Tabi burda başka şeylerden de bahsetti tek yaşadıklarını Cumali'ye açık açık anlattı neler çektiğini, tek başına kaldığını ve hayatının ne kadar zor olduğunu. Bu yüzden bu yüzleşme olması gerektiği gibi oldu. Ben okeyim bu sahneye. :A
Zaten o vurmadı emirde beyefendiden çıktıysa kapatsınlar işte konuyu Cumalide uzatmasın :A :A :A Birde hep intikamı için kendi öldürttüğünü söylüyordu şimdi Beyefendi istediye döndü bakalım konuyu daha açarlar :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet orası öyle de diğerleri zaten kabullenmişti durumu. Cumali de tırt çıktı kesemedi birebir kavgada Vartolu'yu :A Artık kapasın o da çenesini otursun bir köşede :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060