Çukur - 35.Bölüm | Sneak Peek

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa düşmana çıldırsın ama ekip lideri Cumali olması böyle iyi Yamacın büyüklerine bağırması çok sıkmıştı bence iticiydi Cumalinin lafını dinlesin yoksa böyle azarı artık kendisi işitir :A :A :A

Vartolu , Selim , Cumali, Yamaç kardeşler birlik olacak belli :Z:Z:Z
Vartolu'nun Kahraman'ı öldürdüğünü öğrenince Cumali'nin tepkisi nasıl olacak acaba. Bunu da öne çıkarırlar yakında. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Piskopat rolu şuan en iyi yapabilen 4-5 oyuncudan birisidir Necip bey bu delirme rollerinde oyüzden Cumali sık sık görüceğimiz için seçimi çok beğenmiştim :bhr:

En önemlisi Yamacın sürekli büyüklerine bağırıp dediğini yaptırmasına gıcık oluyordum .Cumali varkan öyle yapamayacak zaten Cumalinin Yamacı dizginlemesini bekliyorduk sezon finalinde en önde yürümesinden belliydi :Z:Z:Z @Arslan Bey @Sherlock @mesmeso61 @Felon @kerem @Bully @Afet Güçverir @sokak sanati @ömer karataş @xemrexxx @MasacRE- @MEnes @turkuazz

Yamaç içlerindeki en akıllısı, kendine gelince yine liderleri olur. Zaten sezon finalinin son sahnesinde hepsini toplayan o gibiydi, bölüm sonunda gösterdikleri sahnede. Cumali saha adamı, aksiyon sahnelerinin içinde falan çok görürüz kendisini. Necip Memili'nin çok iyi bir oyuncu olduğunu biliyorduk zaten, en son Şahsiyet'te de muazzamdı. Burada da döktürüyor. :A

Tüm yapım şirketlerine bildirilsin, artık kendisi kadrolu Ay Yapım oyuncusudur.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne sahne beee. Daha buna benzer büyük çılgınlıklar göreceğiz. Ben dizinin şu halinden kesinlikle tatminim. Bu sezon ilk sezonu NET şekilde gölgede bırakacaktır. Cumali Koçovalı yeri yerinden oynatacak...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Necip Memili Cumali karakteri için oluşan beklentiyi fazlasıyla karşılayacak gibi duruyor.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vartolu'nun Kahraman'ı öldürdüğünü öğrenince Cumali'nin tepkisi nasıl olacak acaba. Bunu da öne çıkarırlar yakında. :)
Sultan o konuyu telefonda konuşmuş Cumali çok sallamamış gibiydi :A Vartolunun onlara katılmasınıda kabul ettiğine göre çok sıkıntı çıkarmaz gibi ama bir hesaplaşma sahnesi olur tabi aralarında :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yamaç içlerindeki en akıllısı, kendine gelince yine liderleri olur. Zaten sezon finalinin son sahnesinde hepsini toplayan o gibiydi, bölüm sonunda gösterdikleri sahnede. Cumali saha adamı, aksiyon sahnelerinin içinde falan çok görürüz kendisini. Necip Memili'nin çok iyi bir oyuncu olduğunu biliyorduk zaten, en son Şahsiyet'te de muazzamdı. Burada da döktürüyor. :A

Tüm yapım şirketlerine bildirilsin, artık kendisi kadrolu Ay Yapım oyuncusudur.
Yamacın ekip lideri olmasından kaç kişi gerçekten seyirciden memnun acaba :A Ben değilim Cumali desin o yapsın Vartolunun bile altında Yamaç zaten Emrah geldikten sonra Yamacın o ilk 15 bölümlük zekası kaybolmuştu dizinin 2.yarısında saçmalamaktan başka bir şey yapmadı :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sultan o konuyu telefonda konuşmuş Cumali çok sallamamış gibiydi :A Vartolunun onlara katılmasınıda kabul ettiğine göre çok sıkıntı çıkarmaz gibi ama bir hesaplaşma sahnesi olur tabi aralarında :A
Hapis hayatı yaşıyordu, sallayamazdı. Şu anda hiçbir şey belli değil. Vartolu'yu tanısın da hele. Kardeşi olduğunu da öğrensin. Daha hiç tanımıyor. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Piskopat rolu şuan en iyi yapabilen 4-5 oyuncudan birisidir Necip bey bu delirme rollerinde oyüzden Cumali sık sık görüceğimiz için seçimi çok beğenmiştim :bhr:

En önemlisi Yamacın sürekli büyüklerine bağırıp dediğini yaptırmasına gıcık oluyordum .Cumali varkan öyle yapamayacak zaten Cumalinin Yamacı dizginlemesini bekliyorduk sezon finalinde en önde yürümesinden belliydi :Z:Z:Z @Arslan Bey @Sherlock @mesmeso61 @Felon @kerem @Bully @Afet Güçverir @sokak sanati @ömer karataş @xemrexxx @MasacRE- @MEnes @turkuazz
Bölümün tekrarını baktım aslında bu kadar uyumu beklemiyordum asla Cumali nin çok iyiydi,diziye uymuş:Z:D