Çukur - 35.Bölüm | Sneak Peek

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,922
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi "Çukur"un 35.Bölüm Sneak Peek'i yayınlandı.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği,yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli,Dilan Çiçek Deniz,Ercan Kesal,Perihan Savaş,Erkan Kolçak Köstendil,Öner Erkan,Rıza Kocaoğlu,Erkan Avcı,Berkay Ateş,Necip Memili gibi isimler yer alıyor.

"Çukur" yeni bölümüyle 24 Eylül Pazartesi Akşamı Show TV'de!​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Piskopat rolu şuan en iyi yapabilen 4-5 oyuncudan birisidir Necip bey bu delirme rollerinde oyüzden Cumali sık sık görüceğimiz için seçimi çok beğenmiştim :bhr:

En önemlisi Yamacın sürekli büyüklerine bağırıp dediğini yaptırmasına gıcık oluyordum .Cumali varkan öyle yapamayacak zaten Cumalinin Yamacı dizginlemesini bekliyorduk sezon finalinde en önde yürümesinden belliydi :Z:Z:Z @Arslan Bey @Sherlock @mesmeso61 @Felon @kerem @Bully @Afet Güçverir @sokak sanati @ömer karataş @xemrexxx @MasacRE- @MEnes @turkuazz

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Piskopat rolu şuan en iyi yapabilen 4-5 oyuncudan birisidir Necip bey bu delirme rollerinde oyüzden Cumali sık sık görüceğimiz için seçimi çok beğenmiştim :bhr:

En önemlisi Yamacın sürekli büyüklerine bağırıp dediğini yaptırmasına gıcık oluyordum .Cumali varkan öyle yapamayacak zaten Cumalinin Yamacı dizginlemesini bekliyorduk sezon finalinde en önde yürümesinden belliydi :Z:Z:Z @Arslan Bey @Sherlock @mesmeso61 @Felon @kerem @Bully @Afet Güçverir @sokak sanati @ömer karataş @xemrexxx @MasacRE- @MEnes @turkuazz
Yamaç yine yapsın çılgınlıklarını. Sadece Cumali ile olmaz o iş. İşin içine Selim de dahil olacak daha. :)

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,922
Puanı
1,060

Muradına erdin sonunda :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Benim adım Cumali Koçovalı, ben adamın .... :A

İşte bu ulan, biz boşa konuşmuyorduk, beğenmeyenler ağlıyordur şu an bu oyunculuk karşısında. :A Efsanesin Necip Memilli :Z

Yamaç'ı dizginleyecek abi geldi sonunda. :D Cumali'nin olduğu yerde lider o olur, tabii oyuncu da etkili olacak, mesela Ufuk Bayraktar gelse yine Yamaç lider olacaktı ama Necip Memilli faktörü başka. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Bu adami da istemiyordu ilk bölümden necip memilliye de kabarmış :eek: iyice Kudurdu bu anca teneşir paklar artık :A @Bully @serhatt @MasacRE- @Afet Güçverir @Arslan Bey @vadikızı

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
"Benim adım Cumali Koçovalı lan, ben adamın a......"

İdris'in ölmediğini düşünüyorum, bu Cumali Mahsun ve Çeto'dan başlar en son Vartolu'yu kıyma makinesinden geçirir :A Artı olarak Necip Memili resmen oynamıyor yaşıyor :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yamaç yine yapsın çılgınlıklarını. Sadece Cumali ile olmaz o iş. İşin içine Selim de dahil olacak daha. :)
Bu adami da istemiyordu ilk bölümden necip memilliye de kabarmış :eek: iyice Kudurdu bu anca teneşir paklar artık :A @Bully @serhatt @MasacRE- @Afet Güçverir @Arslan Bey @vadikızı
Benim adım Cumali Koçovalı, ben adamın .... :A

İşte bu ulan, biz boşa konuşmuyorduk, beğenmeyenler ağlıyordur şu an bu oyunculuk karşısında. :A Efsanesin Necip Memilli :Z

Yamaç'ı dizginleyecek abi geldi sonunda. :D Cumali'nin olduğu yerde lider o olur, tabii oyuncu da etkili olacak, mesela Ufuk Bayraktar gelse yine Yamaç lider olacaktı ama Necip Memilli faktörü başka. :D
Muradına erdin sonunda :A
Aaa düşmana çıldırsın ama ekip lideri Cumali olması böyle iyi Yamacın büyüklerine bağırması çok sıkmıştı bence iticiydi Cumalinin lafını dinlesin yoksa böyle azarı artık kendisi işitir :A :A :A

Vartolu , Selim , Cumali, Yamaç kardeşler birlik olacak belli :Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa düşmana çıldırsın ama ekip lideri Cumali olması böyle iyi Yamacın büyüklerine bağırması çok sıkmıştı bence iticiydi Cumalinin lafını dinlesin yoksa böyle azarı artık kendisi işitir :A :A :A

Vartolu , Selim , Cumali, Yamaç kardeşler birlik olacak belli :Z:Z:Z
Bi bağıracak gibi oldu zaten sonra yedi azarını oturdu. :A Abi-kardeş ilişkisi böyle olur. :A Şımarık Yamaç haddini bilmeli. :A

Karakuzular'a karşı birlik olacaklar tabii 4 kardeş. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen izlememişsindir bölüm yorum konusuna girme @xemrexxx etiket etmiş olabilir :A :A :A
Yok, gelmemiş etiket falan. :A Girmem zaten oraya, sneak peekte spoiler olmadığını görünce geldim. :A Sen zaten spoiler olan yere etiketlemezsin. :D

Ama başlık olarak bir sürü konu açılmış, onları görmezden gelmek zor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok, gelmemiş etiket falan. :A Girmem zaten oraya, sneak peekte spoiler olmadığını görünce geldim. :A Sen zaten spoiler olan yere etiketlemezsin. :D

Ama başlık olarak bir sürü konu açılmış, onları görmezden gelmek zor. :A
Söz nasıldı Çukur aksiyonu süperdi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Söz nasıldı Çukur aksiyonu süperdi :A
Valla yorum konusuna yazdım, tek kelimeyle muhteşemdi, mest oldum. :Z En iyi sezon geliyor. :A

Ben Çukur'a, sen de Söz'e bakacaksın işte bakalım yarın nasıl başlayacak iki dizi de :A Bölüm olarak çok iyi başladıkları belli. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla yorum konusuna yazdım, tek kelimeyle muhteşemdi, mest oldum. :Z En iyi sezon geliyor. :A

Ben Çukur'a, sen de Söz'e bakacaksın işte bakalım yarın nasıl başlayacak iki dizi de :A Bölüm olarak çok iyi başladıkları belli. :D
İzleyince yorumunu okurum ben de Çukura yorum yapacam bu gece henüz yapmadım :A

Sanırım iki dizide yeni dizi havasında olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bu arada foruma gelmeden önce benim analizci oğlanın canlı yayınına bağlandım ilk dizi analizi olarak onu takip ettiğimden bahsettim :A :A :A @Bully @xemrexxx