Çukur - 34.Bölüm Yorumları | Yeni Sezon

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Kimsesizlerin kimi olup, etraflarına adam topluyorlar. Aslında çok mantıklı. Genelde kimsesiz ne zaman birileri olsa herhangi bir yapımda, dilendiricilik yaptırırlardı. Burada bir güç olarak kullanıyorlar. Kimsesizler piyon olarak sahadalar. Çeto ve Mahsun'un yanına birkaç kişi daha gelmeli, ki gelecektir de. Piyonlar devrilir ama yandaki güçler kalabilir. Yanlarına birkaç isim daha gelse en azından, o bile ömürlerine ömür katar.

(Kullanıcı adım "Arslan Bey", Kurtlar Vadisi'nden Asslan Akbey'i bilip bilmediğimi soruyorsun. :D)

Selçuk Yöntem iyidir de, Selçuk Yöntem'in iyi duracağını sanmıyorum. Kurtlar Vadisi'nden sonra pek uğraşmadı bu rollerde. Bir ara Deli Yürek'te oynamıştı, o kadar.

96478d5f-13d5-42f1-b5dd-e966d25eb048.jpg

Erkan Can da var örneğin. O da muazzam bir tercih olur. Kara Para Aşk'ta çok iyi rol yapıyordu. Psikopat rollerin üstesinden iyi geliyordu. Yanda da Çukur'un Elvis'i.
Muhtemelen Çeto'nun üstünde bu işlerin başında olan birisi var. Çünkü Baykal geçen sezon Nazım'a Çukur için rekabet olduğunu söylemişti. İdris yaşıyorsa Ezel'deki Kenan Birkan-Ramiz Dayı benzeri bir senaryo yapabilirler gibi geliyor bana, Meliha mevzusu açılmadığı için yaşıyordur bence :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Eşkıya’da “Kimsesiz Yaşar” karakteri vardı geçtiğimiz sezon, aynı taktiği uyguluyordu. Sayın @batuhankaralar bey bilir. Dediğin gibi Baykal gibi değil de daha uzun ömürlü düşmanlar olacak gibi duruyor Karakuzular. O yüzden mutlaka arkalarında bir güç de olmalı.

Nickin Kurtlar Vadisi’ndeki Arslan Bey’den mi geliyordu? :eek: Hiç bilmiyordum, seni çok eskiden tanımadığım için sanırım. :A

Selçuk Yöntem çok iyi bir oyuncu ya, her rolü oynayabilir bence. O yüzden sırıtmaz. Erkan Can’da çok iyi olur, KPA dizisini izlemedim ama iyi oyuncu olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Konuştukça aklıma isimler geliyor, Musa Uzunlar’da tam o rollerin adamı. O da çok iyi olur ve yakışır. En son Ay Yapım projesinde oynadı zaten, onu da düşünüyor olabilirler.
Nereden esinlendiğimi hatırlamıyorumm ama Kurtlar Vadisi'ni de izliyordum. :D

Kara Para Aşk'tan bir performans. Erkan Can, adeta şov yapıyor. Kara Para Aşk'ın da tamamını izlemedim ama Erkan Can'ın performansları çok başarılıydı.

Dur dur, Haluk Bilginer de boşta şu anda. Ezel'de psikopat oldu, Kaçak'ta psikopat oldu. Ağır psikopat olur rahat.

Şuradaki oyunculuğuna bitiyorum Haluk Bilginer'in örneğin.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Muhtemelen Çeto'nun üstünde bu işlerin başında olan birisi var. Çünkü Baykal geçen sezon Nazım'a Çukur için rekabet olduğunu söylemişti. İdris yaşıyorsa Ezel'deki Kenan Birkan-Ramiz Dayı benzeri bir senaryo yapabilirler gibi geliyor bana, Meliha mevzusu açılmadığı için yaşıyordur bence :D
Çeto ile Mahsun, tek başına güç olamaz zaten. Büyük baş olması lazım. Kimsesizlerin kimi olmakla yürümez bu işler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu Mor ve Ötesi'nin vokali Harun Tekin'in performansı:

Bu da Çukur'daki performans:

Bu da Çukur'daki performansın sahibi olduğunu sandığım Pera, yani Gökhan Mandır:

Elde var, Aras Bulut İynemli!

aras-bulut-iynemliden-should-i-stay-or-should-i-go,kym8dw5SG0O9J5jrVp3O1Q.jpg
Arasla ilgisi yok ayoll :A Bildiğin Mor ve Ötesi şarkısı çalıyor işte başlığada onlar olamsa öyle demezler zaten sahneye şarkıyı koymuşlar :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arasla ilgisi yok ayoll :A Bildiğin Mor ve Ötesi şarkısı çalıyor işte başlığada onlar olamsa öyle demezler zaten sahneye şarkıyı koymuşlar :A :A :A
Mor ve Ötesi'nin şarkısı olduğunu inkar etmiyorum, öyle olduğunu da zaten biliyorum ama söyleyenin Mor ve Ötesi ile alakası olmadığını söylüyorum. Videoları düşüncenden ve inadından feragat edip izlemeni öneriyorum. Ayrıca Mor ve Ötesi'ni ait bir şarkı olduğunu belli etmek istemişler sadece. İzlersen, anlarsın. :)

Videoları izlediğin zaman inatlaşmaya devam edersin. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mor ve Ötesi'nin şarkısı olduğunu inkar etmiyorum, öyle olduğunu da zaten biliyorum ama söyleyenin Mor ve Ötesi ile alakası olmadığını söylüyorum. Videoları düşüncenden ve inadından feragat edip izlemeni öneriyorum. Ayrıca Mor ve Ötesi'ni ait bir şarkı olduğunu belli etmek istemişler sadece. İzlersen, anlarsın. :)

Videoları izlediğin zaman inatlaşmaya devam edersin. :)
Dinledim ayoll Mor ve Ötesi gibi geldi hala kulağıma diğer adamların öyle bir şarkısı osla daha iyi test ederdik o adamın sesine benzetemedim :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dinledim ayoll Mor ve Ötesi gibi geldi hala kulağıma diğer adamların öyle bir şarkısı osla daha iyi test ederdik o adamın sesine benzetemedim :A :A :A
Dinlediğine hâlâ ikna olamadım. :)

Harun Tekin, ağız açıklığıyla söylüyor şarkılarını. Bir de hafiften incelik var şarkılarında. Bu şarkıda ise, ince bir ses yok, aksine kalın bir ses var. Bunu muhtemelen Gökhan Mandır ya da Aras Bulut İynemli söylüyor. Gökhan Mandır'ın sesine daha yakın ses. Telif derdine düştüğü için, açıklama kısmına dahi klip linki koymuşlar. :)

Biraz dikkatli dinlemelisin. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dinlediğine hâlâ ikna olamadım. :)

Harun Tekin, ağız açıklığıyla söylüyor şarkılarını. Bir de hafiften incelik var şarkılarında. Bu şarkıda ise, ince bir ses yok, aksine kalın bir ses var. Bunu muhtemelen Gökhan Mandır ya da Aras Bulut İynemli söylüyor. Gökhan Mandır'ın sesine daha yakın ses. Telif derdine düştüğü için, açıklama kısmına dahi klip linki koymuşlar. :)

Biraz dikkatli dinlemelisin. :)
Aaa vlla ben Mor ve Ötesi dışında diğerleriyle bağlantı bile kuramadım o şarkıyı koymuşlar Arasın sesiyle zaten alakası yokta o adamın sesiylede alaka bulamadım :A :A :A

O adam söylese başlığa onu koyarlar zaten :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa vlla ben Mor ve Ötesi dışında diğerleriyle bağlantı bile kuramadım o şarkıyı koymuşlar Arasın sesiyle zaten alakası yokta o adamın sesiylede alaka bulamadım :A :A :A

O adam söylese başlığa onu koyarlar zaten :A :A :A
Müzik kulağı yok sende, belki kulak da yoktur bilemiyorum. :A

Bir insan o sesi, Harun Tekin'in sesine nasıl benzetir, anlamıyorum. En fazla Gökhan Mandır'ın sesi olur ya da Aras Bulut'un sesi öyle değişiyorsa, o olur. Seni müzik kulağı olan, en önemlisi de kulağı olan birine yönlendiriyorum. @MasacRE-, söz sende. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Müzik kulağı yok sende, belki kulak da yoktur bilemiyorum. :A

Bir insan o sesi, Harun Tekin'in sesine nasıl benzetir, anlamıyorum. En fazla Gökhan Mandır'ın sesi olur ya da Aras Bulut'un sesi öyle değişiyorsa, o olur. Seni müzik kulağı olan, en önemlisi de kulağı olan birine yönlendiriyorum. @MasacRE-, söz sende. :D
Mor ve Ötesinin şarkısı işte kütük bey bile bilir bence @MasacRE- :A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mor ve Ötesinin şarkısı işte kütük bey bile bilir bence @MasacRE- :A :A :A
Mor ve Ötesi'nin şarkısı olduğunu inkar etmiyorum ama söyleyenin Mor ve Ötesi ile alakası olmadığını söylüyorum. :D

Bak bu cümleyi önceden telefondaki klavye kayıt altına aldığından tekrar yazmakta hiç zorlanmadım. Tekrar yazmak zorunda bıraktığın için teşekkürler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mor ve Ötesi'nin şarkısı olduğunu inkar etmiyorum ama söyleyenin Mor ve Ötesi ile alakası olmadığını söylüyorum. :D

Bak bu cümleyi önceden telefondaki klavye kayıt altına aldığından tekrar yazmakta hiç zorlanmadım. Tekrar yazmak zorunda bıraktığın için teşekkürler. :D
Vlla tekrar dinledim Çukur da olanı aynı şarkıyı koymuşlar sahneye fikrim değişmedi
:A :A :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Vlla tekrar dinledim Çukur da olanı aynı şarkıyı koymuşlar sahneye fikrim değişmedi
:A :A :A
Dedim ya, sende kulak yok. Bir de işi inada bindirdin, istesen de değişmez o fikrim. :A

Dinlediğimde aklıma birden Gökhan Mandır geldi. Yorumları okursan, onlar da öyle düşünüyor videodaki. :)

@MasacRE- gelsin de hele, o da düşüncesini söyler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dedim ya, sende kulak yok. Bir de işi inada bindirdin, istesen de değişmez o fikrim. :A

Dinlediğimde aklıma birden Gökhan Mandır geldi. Yorumları okursan, onlar da öyle düşünüyor videodaki. :)

@MasacRE- gelsin de hele, o da düşüncesini söyler. :D
uğramamış hakemi kütükden seçersek böyle olur :A @MasacRE-

Kütük bey bu sahnede çalan şarkıyı ben Mor ve Ötesi şarkısını koymuşlar sahneye diyorum @Arslan Bey ise onlar söylemiyor ya Yamaç söylüyor ya da Pera söylüyor diyor o kütük kulaklarında olan kabuklarını soy ve dinle bakalım :A
[/QUOTE]