Çukur 34. Bölüm - Yamaç'ı Kim Kurtardı?

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
vPDbdp.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Necip Memili, Berkay Ateş ve Erkan Avcı'nın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un 34. bölümünde Karakuzular tarafından halı sahaya asılan Yamaç'ı kim kurtardı?

Çukur yeni bölümleriyle her Pazartesi Show TV ekranlarında.​

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Selim ölmemiş,yaşadığına pek ihtimal vermiyordum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya şu bölümden sahneler içeren konuları dizinin ilgili bölümü yayınlandıktan 2-3 gün sonra, herkes bölümü izlemiş olduğu zaman açsak olmaz mı? Foruma girdiğim an spoiler yiyorum böyle olunca, her konu ana sayfa üzerinde alt alta gözüktüğü için.

@MasacRE- @Çiğdem- @batuhankaralar @Afet Güçverir @MEnes @Doğu @vadikızı @xemrexxx @mesmeso61 @xBUGRAx @S.G.A.T. @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @ömer karataş @kerem @serhatt @Arslan Bey
Hatta hepsini tek konuda toplasak daha iyi olur.

"Çukur'daki 34. Bölümden Sahneler" diye örneğin.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

O şekilde de olsa 2-3 gün sonra açılmalı bence bölümün sahnelerinin olduğu konu veya konular. Unutuyorum giriyorum foruma, dalgınlığıma geliyor etiketlendiğim için konuya giriyorum. Bölümü izlemeden her şeyi öğrenmiş oluyorum. Hoş bir durum değil. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O şekilde de olsa 2-3 gün sonra açılmalı bence bölümün sahnelerinin olduğu konu veya konular. Unutuyorum giriyorum foruma, dalgınlığıma geliyor etiketlendiğim için konuya giriyorum. Bölümü izlemeden her şeyi öğrenmiş oluyorum. Hoş bir durum değil. :A
Televizyondan izle. Televizyondan izlemezsem eğer, gece izlemeye çalışıyorum, uykum güme gidiyor. Gündüz sevmiyorum bir şeyler izlemeyi. Böyle bir takıntın yok en azından. :A

Hepsi tek bir yerde olursa, en azından konudan çıkarsın bir anda ve spoiler yemezsin. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Televizyondan izle. Televizyondan izlemezsem eğer, gece izlemeye çalışıyorum, uykum güme gidiyor. Gündüz sevmiyorum bir şeyler izlemeyi. Böyle bir takıntın yok en azından. :A

Hepsi tek bir yerde olursa, en azından konudan çıkarsın bir anda ve spoiler yemezsin. :D

Televizyondan dizi izlemiyorum pek ya, en ufak kelimeyi bile sansürlüyorlar. Hele birde Çukur gibi argo kelimelerin bol olduğu dizileri netten izlemek en güzeli oluyor. Yoksa keyif alamıyorum fazla. Mesela bu bölümü televizyondan izlemiş olsam Cumali'nin ettiği muazzam küfürler yerine sansür sesi duyacaktım. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Televizyondan dizi izlemiyorum pek ya, en ufak kelimeyi bile sansürlüyorlar. Hele birde Çukur gibi argo kelimelerin bol olduğu dizileri netten izlemek en güzeli oluyor. Yoksa keyif alamıyorum fazla. Mesela bu bölümü televizyondan izlemiş olsam Cumali'nin ettiği muazzam küfürler yerine sansür sesi duyacaktım. :A
Çeto bir ara bir şeyler dedi örneğin ama böyle 10 saniye rahat sansür yedi. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çeto bir ara bir şeyler dedi örneğin ama böyle 10 saniye rahat sansür yedi. :A

İşte o yüzden sansürsüz izlemek en güzeli. Güzel küfür ediyor Çeto'da. Yeri gelmişken Erkan Avcı'yı da öveyim biraz. Adam muazzam bir oyuncu, her role girebiliyor. Dünkü bölümde de baya iyiydi, senarist ve yönetmen oldukça orijinal iki yeni kötü karakter oluşturmuş. Dizi geçen sezon bunun eksikliğini hissetmişti, bu sezon Karakuzular dişli bir rakip gibi gözüküyor. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşte o yüzden sansürsüz izlemek en güzeli. Güzel küfür ediyor Çeto'da. Yeri gelmişken Erkan Avcı'yı da öveyim biraz. Adam muazzam bir oyuncu, her role girebiliyor. Dünkü bölümde de baya iyiydi, senarist ve yönetmen oldukça orijinal iki yeni kötü karakter oluşturmuş. Dizi geçen sezon bunun eksikliğini hissetmişti, bu sezon Karakuzular dişli bir rakip gibi gözüküyor. :A
Çeto'yu Celal Baba'ya benzettim, öyle bir havası var. Ara ara içine Celal Baba'nın kaçtığını düşündüm. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Selim'in ölmesi kötü olurdu. Dönüşü de çok iyi olmuş. 4 kardeş bir şekilde bir araya gelecek ve çok sağlam düşmanlarla çarpışacak. Sezon gerçekten müthiş olacak gibi. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Ya şu bölümden sahneler içeren konuları dizinin ilgili bölümü yayınlandıktan 2-3 gün sonra, herkes bölümü izlemiş olduğu zaman açsak olmaz mı? Foruma girdiğim an spoiler yiyorum böyle olunca, her konu ana sayfa üzerinde alt alta gözüktüğü için.

@MasacRE- @Çiğdem- @batuhankaralar @Afet Güçverir @MEnes @Doğu @vadikızı @xemrexxx @mesmeso61 @xBUGRAx @S.G.A.T. @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @ömer karataş @kerem @serhatt @Arslan Bey

Valla enes bende gerideyim süper bir öneri bu bende rica ediyorum böyle olmasını ya :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çukuru oan izlemeyenlere herşey haktır bence @Sherlock a kasıtlı oalrak özelden spoi videoları atalım hatta hem suçlu hemde utanmadan konusuyor :A :A :A