Çukur 34. Bölüm - Vartolu Nerede?

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
vPDbdp.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Necip Memili, Berkay Ateş ve Erkan Avcı'nın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un 34. bölümünde Vartolu'nun nerede olduğu ortaya çıkıyor.

Çukur yeni bölümleriyle her Pazartesi Show TV ekranlarında.​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sahnede boşluklar var bence :A Vartolu öncesinde Çetoların teklifini kabul etmedi için Sadedi kaçırdılar diye analizler yapılıyordu bence daha geçmişten sahneleri yine gösterilecek Çeto ile Vartolunun :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,555
Puanı
1,060
Bu sahnede boşluklar var bence :A Vartolu öncesinde Çetoların teklifini kabul etmedi için Sadedi kaçırdılar diye analizler yapılıyordu bence daha geçmişten sahneleri yine gösterilecek Çeto ile Vartolunun :A
Dimi bana da öyle geldi,var bi boşluk :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

YouTube'da daha çok izlenmek için çoluk çocuğun yaptığı analizleri izliyorsun, hepsine de inanıyorsun. Sana kalsa Sena, Selim, Saadet hepsi ölmüştü. :A @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dimi bana da öyle geldi,var bi boşluk :A
YouTube'da daha çok izlenmek için çoluk çocuğun yaptığı analizleri izliyorsun, hepsine de inanıyorsun. Sana kalsa Sena, Selim, Saadet hepsi ölmüştü. :A @MasacRE-
Aaa sadece birini ilk defa takip etmeye başladım diğerleri gibi sallamıyor Sadişide Vartoludan red yemeden neden kaçırsınlar önce Vartoluya teklif etmeleri lazım bir red yemişler belli Vartolu zaten o adamın yaptını bilerek direk yatak odasına gidiyor adamı biliyor tanıyor :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aaa sadece birini ilk defa takip etmeye başladım diğerleri gibi sallamıyor Sadişide Vartoludan red yemeden neden kaçırsınlar önce Vartoluya teklif etmeleri lazım bir red yemişler belli Vartolu zaten o adamın yaptını bilerek direk yatak odasına gidiyor adamı biliyor tanıyor :A :A :A

Bunun için derin analizler yapılmasına gerek yok ki. Çeto’nun yaptığını biliyor olması lazım direkt ondan hesap sorabilmesi için. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sen tanımıyor diyorsun :A :A :A

Bu oğlanın analizlerini takip edin çok akıcı gerçek fragman tadında :A @MasacRE- @Arslan Bey @kerem @serhatt @Bully

Tanımıyorum demedim ki. :A Çeto’nun yatak odasında öyle bir sahnenin geçebilmesi zaten Vartolu’nun Sadiş’i onların kaçırdığını önceden biliyor olması lazım. Mantıklı olan şey bu zaten, analizlik bir şey yok bunda diyorum. :A