Çukur - 34. Bölüm Fragmanı | 2. Sezon

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sincaptan başka avatar koymuyorsa Sena'nın, Karaca'nın ve annesinin yaşadığını öğrendikten sonraki halini koyabilir :A @Sherlock @Bully @xemrexxx

Mesela bunlar olabilir :A

images

images

Hahahaha @MasacRE- güzel yerden girmiş :A Sincapsa sincap işte, bakalım Çiğdem cadısı bundan nasıl sıyrılacak :A
Nedret ve Celasunun evleneceği kız ölmüş sanırım hiç yoktan iyidir ayoll :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Mükemmel bir açılış bölümü olacak sanırım. Acayip verdiler gazı, çok yükseldim ben. :D

Umarım her şeyi fragmanda vermemişlerdir. Ondan korkuyorum, çünkü üç fragmanda çok iyi. Birkaç isim fragmanda gözüktüğü için onların ölmeyeceklerini anladık zaten. Benim merak ettiğim İdris ve tayfası yaşıyor mu öldü mü? Orası çok kritik. Sanırım sezon finalinde bize en son durumu gösterdiler. Bu bölümde ise Koçovalıların mahalleyi terkettiği anla, Yamaç'ın Vartolu'yu bulup "Çukur'u alacağız" dediği sahnenin arasını izleyeceğiz sanırım. Ayrıca Berkay Ateş'in ses tonu muazzam, son yılların en orijinal kötü karakterinden birisi olma potansiyeline sahip. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Umarım her şeyi fragmanda vermemişlerdir. Ondan korkuyorum, çünkü üç fragmanda çok iyi. Birkaç isim fragmanda gözüktüğü için onların ölmeyeceklerini anladık zaten. Benim merak ettiğim İdris ve tayfası yaşıyor mu öldü mü? Orası çok kritik. Sanırım sezon finalinde bize en son durumu gösterdiler. Bu bölümde ise Koçovalıların mahalleyi terkettiği anla, Yamaç'ın Vartolu'yu bulup "Çukur'u alacağız" dediği sahnenin arasını izleyeceğiz sanırım. Ayrıca Berkay Ateş'in ses tonu muazzam, son yılların en orijinal kötü karakterinden birisi olma potansiyeline sahip. :A
Zaten sezon finalinde zaman atlamaları falan oldu. Her kısım gösterilmese bile belli kısımlar flashbackle gösterilmek zorunda. Ve mantık hatası minimum seviyede olmalı. Ölümler veya olmayan ölümler senaryo saçmalıklarına yenik düşmemeli. :A Evet adamın ses tonu müthiş. İlgi çekici 2 kötü karakter profili var. Erkan Avcı da çılgın bir oyuncudur o da değişik bir tiple gelmiş. :A Bakalım merakla bekliyoruz çok bir şey kalmadı akşama. Tabi ben Tv'den izleyemeyeceğim o kesin de yine de olsun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İtiraf et, kıskanıyorsun ama bunu söylemeye dilin varmıyor. :A

Böyle esmer ve fizik konusunda iyi olmadığın için kıskanıyorsun. Senden küçük olmasına rağmen esmer güzeli ve fiziği de iyi. :A
Aaa bu değilmiydi geçen hafta güzellik yarışmasından şutlanan , senin ne işin var burda ecünnü diye :A :A :A @xemrexxx @MasacRE- @serhatt