Çukur - 3. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,968
Puanı
1,061
Trk yabancı hayatı boyunca hep kavuklu adamların taçlı kadınların dizisini izleyenmi diyor bunu :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60 @Yiğitt
edepsiz hepsi bir mi onların misal biz safiye sultan asil ve güçlüydük hürrem sultanımız güzel ve masumdu :bhr: kraliçemiz anne boleyn seks konusunda çok tutkuluydu @destere bir sahnesini izlemişti çocuğun psikolojisi bozulmuştu @Doğu @MasacRE- :A , çariçemiz ekaterina çar kocasını farklı adamlarla boynuzlayıp 3 prensi de kakalamıştı :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,372
Puanı
1,060
Dün gece izledim 3.bölümü süperdi yine Yamaç her ne kadar Senaya söz versede ayrılamaz bence ailesinin başından hele birde Vartolu mahalleye yerleştikten sonra bence hiç ayrılamaz
Perihan savaşı bu bölüm dahada çok sevdim Sena ile sahneleri güzeldi Burak Sergenin Baykal karakterini beğendim arabulucu sahnesi falan çok beğendim Arass çok tatlı yaw :love1:Vartolunun dövmesinin sırrı çözülmeye başlandı gibi küçükken orda yaşıyormuş annesi ile ve annesi öldürülmüş sanırım bu yüzden mahalle olmak istiyor sebebi intikam gibi bakalım ileriki bölümlerde ne olacak;)