Çukur - 24. Bölüm Fragmanı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un '24. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

Çukur - 24. Bölüm 1. Fragman:

Çukur - 24. Bölüm 2. Fragman:

Çukur, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Amaç Vartolu'yla Yamaç'ı tekrar mı düşman etmek. Heyecanlanmadım hiç. :unamused:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hala kaçmadı mı hevesin gerçekten? :A Şu fragman bildiğimiz Türk dizi klişesi, bu bölümde saçmalayacaklar gibi duruyor. :A
Yine Vartoluya tavır alırsa işin suyunu çıkarırlar artık :A

@S.G.A.T. ın herifinin hain oluşu şuan dizide unutuldu ve escinsel oluşuda daha açılmaz yanı Selim paçayı yırttı o ihale tamamıyla Vartolunun üzerinde kaldı tek suçlu olarak :A Kazım Helvacıdan Mihribanın intikamı, Sultandan Vartolunun intikamı onlarında hepsi unutuldu hatta gelinlerine köle gibi davranan Sultan birden bire ana karakterine büründü yine gariban Vartoluya kaldı tüm ihale kendi kendine kötü olmuş gibi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yine Vartoluya tavır alırsa işin suyunu çıkarırlar artık :A

@S.G.A.T. ın herifinin hain oluşu şuan dizide unutuldu ve escinsel oluşuda daha açılmaz yanı Selim paçayı yırttı o ihale tamamıyla Vartolunun üzerinde kaldı tek suçlu olarak :A Kazım Helvacıdan Mihribanın intikamı, Sultandan Vartolunun intikamı onlarında hepsi unutuldu hatta gelinlerine köle gibi davranan Sultan birden bire ana karakterine büründü yine gariban Vartoluya kaldı tüm ihale kendi kendine kötü olmuş gibi :A

Çıkardılar zaten. :A Diziye sağlam bir kötü karakter lazım, Elvis'i çok çabuk harcadılar birkaç bölüm daha idare edebilirdi o diziyi. Nazım pek tatmin etmiyor beni kötü karakter olarak. :A Şöyle usta bir oyuncu takviyesi lazım. :A

Dizide zaten birçok karakter olduğundan farklı davranıyor, Vartolu son bölüm süt dökmüş kedi gibiydi. Bildiğimiz Vartolu olsa Yamaç'ın canını bol bol sıkardı, sinir ederdi onu. Celasun'u da bir güzel haşlardı. :A Selim'de kaç bölümdür ihanet falan etmiyor ailesine, onun da kötü tarafa kayması lazım tekrar. Hainliklerini izlemek zevkli oluyordu. :A Kazım daha girmez diziye sanmıyorum. Girerse de ölür direkt. :A Sultan çok değişti zaten, gelinlerine köle gibi davranan Sultan bir anda kayboldu. Sürekli Sena ne isterse onu yapar bir hale geldi. :A Zaten şu vurulma olayı tam klişe, bütün Türk dizilerinde görüyoruz şu birini yanlışlıkla vurma olayını. :A

Dizinin acilen kendini toparlaması lazım, saçmalamaya erken başladılar. Birde ikinci sezon da olacakmış, böyle giderse bırakırım sezon sonu. :A Zaten bence İçerde gibi tek sezon olsun dizi, bozmadan ve saçmalamadan bitirsinler. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çıkardılar zaten. :A Diziye sağlam bir kötü karakter lazım, Elvis'i çok çabuk harcadılar birkaç bölüm daha idare edebilirdi o diziyi. Nazım pek tatmin etmiyor beni kötü karakter olarak. :A Şöyle usta bir oyuncu takviyesi lazım. :A

Dizide zaten birçok karakter olduğundan farklı davranıyor, Vartolu son bölüm süt dökmüş kedi gibiydi. Bildiğimiz Vartolu olsa Yamaç'ın canını bol bol sıkardı, sinir ederdi onu. Celasun'u da bir güzel haşlardı. :A Selim'de kaç bölümdür ihanet falan etmiyor ailesine, onun da kötü tarafa kayması lazım tekrar. Hainliklerini izlemek zevkli oluyordu. :A Kazım daha girmez diziye sanmıyorum. Girerse de ölür direkt. :A Sultan çok değişti zaten, gelinlerine köle gibi davranan Sultan bir anda kayboldu. Sürekli Sena ne isterse onu yapar bir hale geldi. :A Zaten şu vurulma olayı tam klişe, bütün Türk dizilerinde görüyoruz şu birini yanlışlıkla vurma olayını. :A

Dizinin acilen kendini toparlaması lazım, saçmalamaya erken başladılar. Birde ikinci sezon da olacakmış, böyle giderse bırakırım sezon sonu. :A Zaten bence İçerde gibi tek sezon olsun dizi, bozmadan ve saçmalamadan bitirsinler. :A
Kahramanın ölümünde Seliminde suçu büyük sonucta Vartoluya o yardım etti Kahramanın ölüceğini bilmese bile tuzak kurmasını o sağladı :A Vartolunun yaşadığı hayat ve intikam almasıda Sultan 1. etken o yollamasa onu böyle olmucaktı Kahramanın ölümünde onunda sucu var ama bunların hepsi unutuldu Vartolu herşeyin suçlusu :A

Nedretmidir nedir Kocasını 40 ı çıkmadan unutup Emmi ile kırıştırıyordu ayoll :A Ozaman aklına gelmiyordu Kahramanın intikamı :F Vartolunun Salih oldunu öğrenince intikam demeye başladı kıskanclıklarına :A

Birde Yamaç Vartolunun Salih oldunu öğrendikten sonra ona hep güzel yaklaşıyordu noldu birden bire aşalar gibi davranmaya başladı hele Sultanın vurulma olayından sonra Yamaç Vartoluya diyorsa bu sondu diye daha yoruma gerek kalmaz :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un '24. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

Çukur - 24. Bölüm 1. Fragman:

Çukur, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Show TV'de!
2.fragman

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gece devriyesine çıktım :A destere ile uygunsuz şeyler yapıyormuşsunuz gece forumda kimse kalmayınca @Harunnn60 ile @serhatt şikayet ettiler , ee tabi herkesler bilir siz sapıkları ancak benim çenem durdurabilir:A
Hahahah Aaa @destere benim için gelmiş ama onun şansına ben geç geldim :F Hep sizin gözünüz yüzünden nazar değiyor :A :A :A