Çukur 23. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İçerde de dayak yiyerek dövüyorlardı daha gerçekçi oluyordu burada güle oynaya dövüyor Elvis o boyuyla nasıl öyle dayak yiyor bir vursa Yamaç oynaya oynaya evine doğru yürümeye başlar Şarhoş gibi :A :A :A
Ahahaha boy mevzusunda annem de dedi :F o boyla döver onu dedi ama Aras hemen ustune cıktı Elvisin eller armut topluyordu o an:F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Arası çok seviyorum ama Mert karakteri kadar burada ilgimi çekmiyor bu dizide şarkı çalınmasınada gıcık oluyorum :A En sevmediğim şey yanı tv nin sesini kısıyorum komsulara gürültü etmesin diye ve bitmesini bekliyorum :F

Vartoluyuda son 2 bölümdür aşırı pasif yaptılar özellikle bu bölümde Vartolu yerine başkasını izledik sandım Arası severim ama sankı Vartolunun önünü kesmiş gibi görünüyor dizide ondan başkası ön planda olmamaya başladı ve bu şarkılar sinirimi bozmaya başladı :A :A :A @Forumdash @MasacRE- @S.G.A.T. @kerem @serhatt @MEnes
Vartolu kötü adam olmaktan çıktı iyice,bence Baykalın ölümünden sonra Emrah kötülük yapabilir bunlara

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arası çok seviyorum ama Mert karakteri kadar burada ilgimi çekmiyor bu dizide şarkı çalınmasınada gıcık oluyorum :A En sevmediğim şey yanı tv nin sesini kısıyorum komsulara gürültü etmesin diye ve bitmesini bekliyorum :F

Vartoluyuda son 2 bölümdür aşırı pasif yaptılar özellikle bu bölümde Vartolu yerine başkasını izledik sandım Arası severim ama sankı Vartolunun önünü kesmiş gibi görünüyor dizide ondan başkası ön planda olmamaya başladı ve bu şarkılar sinirimi bozmaya başladı :A :A :A @Forumdash @MasacRE- @S.G.A.T. @kerem @serhatt @MEnes
Ben soğudum iyice diziden, her an bırakabilirim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Ahahaha boy mevzusunda annem de dedi :F o boyla döver onu dedi ama Aras hemen ustune cıktı Elvisin eller armut topluyordu o an:F

Hahahha Aaa kadın aklın yolu bir ayoll :A :A :A

Gerçi bıyıklı dev gibi adamı dövmüştü b una şaşmamak lazık :F :F :F

Vartolu kötü adam olmaktan çıktı iyice,bence Baykalın ölümünden sonra Emrah kötülük yapabilir bunlara

Ben soğudum iyice diziden, her an bırakabilirim :A
son zamanlarda gördügüm en iyi ask ucgeni:bhr:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Harcadılar Elvis'i. Gitti gül gibi karakter. :(
Bayağı kahramanlık dizisi izliyorum. Nazım, Vartolu-Medet-Selim tarafın senaryosu ilgi çekici. Yamaç-Sena-Emrah konusu can sıkıcı. Gelecek bölüm can sıkıcı konuları bol bol işleyecekler gibi gözüküyor.