Çukur 18.Bölüm Sneak Peak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hahah Ayy rezilliğe bak ayoll Tepki çekince sayfadan videoyu kaldırmalarından belliydi şimdide samimiyetsiz bir özür göz boyama :F :F :F @MasacRE- @Forumdash @Sherlock @S.G.A.T.

Koskoca diziyi rezil ettiler sen 17 Bölüm çek zirveleri al bir oyuncu için dizinin kalitesini dip yaptır hele şu videodan sonra karizma yerlerde :A :A :A

Çok samimiyetsiz olmuş cidden.
Adam efsane rol kesiyor ama o sahne cidden iyi değilDi. Bu sıvada berbat.:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahah Ayy rezilliğe bak ayoll Tepki çekince sayfadan videoyu kaldırmalarından belliydi şimdide samimiyetsiz bir özür göz boyama :F :F :F @MasacRE- @Forumdash @Sherlock @S.G.A.T.

Koskoca diziyi rezil ettiler sen 17 Bölüm çek zirveleri al bir oyuncu için dizinin kalitesini dip yaptır hele şu videodan sonra karizma yerlerde :A :A :A
Dizilerimiz lütfen 5 saat olsun :F Yahu akşam yayınlandı bu sahneler... Tepki alınca sabahında çekip montajlayıp yayınlanabiliyor demek :F

Rezalet bi taktik!!!!!!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizilerimiz lütfen 5 saat olsun :F Yahu akşam yayınlandı bu sahneler... Tepki alınca sabahında çekip montajlayıp yayınlanabiliyor demek :F

Rezalet bi taktik!!!!!!
Çok samimiyetsiz olmuş cidden.
Adam efsane rol kesiyor ama o sahne cidden iyi değilDi. Bu sıvada berbat.:(
Ben sayfadan silinince anlamıstım korktuklarını :F Hemen tepki için özür sahnesi çekmişler böyle bir şeyide başka dizide sanırım görmedim yada hatırlamıyorum tepki için sahneye bir özür sahnesi çekildiğini :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben sayfadan silinince anlamıstım korktuklarını :F Hemen tepki için özür sahnesi çekmişler böyle bir şeyide başka dizide sanırım görmedim yada hatırlamıyorum tepki için sahneye bir özür sahnesi çekildiğini :A :A :A

Ben bir dizide daha oldu diye hatırlıyorum. Aman neyse dizi kendi prestijini düşürdü.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ben bir dizide daha oldu diye hatırlıyorum. Aman neyse dizi kendi prestijini düşürdü.:A
Kalp atişi dizisinde bu sezon polise yumruk atılmıştı :A Sonraki hafta özür dilettiler:A Yine Show'da oldu :F @mrt-06 olsa ne derdi acaba bu tespite :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kalp atişi dizisinde bu sezon polise yumruk atılmıştı :A Sonraki hafta özür dilettiler:A Yine Show'da oldu :F @mrt-06 olsa ne derdi acaba bu tespite :F
Aaaa onu bilmiyordum ama Rtükten ciddi bir ceza bekleniyordu o sahneye , şimdi cezadan kurutldularmı acaba :F

Birde o gıcık herifi biz sevemedik vlla @sokak sanati :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı