Çok Konuşulan ''The Lobster''dan İlk Fragman Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çok Konuşulan ''The Lobster''dan İlk Fragman Yayınlandı!

lobster-1024x703-150x150.jpg

Cannes Film Festivali’nin ''Özel Jüri'' kazananı olan The Lobster filminden ilk fragman yayınlandı!

Yorgos Lanthimos'un yönetmenliğini üstlendiği, Colin Farrell, Rachel Weisz, Ben Whishaw, John C. Reilly, Olivia Colman, Lea Seydoux gibi oyuncuların yer aldığı filmde, bekar insanlar korkunç bir otele yerleştirildikten 45 gün sonra, kendileriyle eşleşen kişiyle ilişkiye başlamak zorunda kalıyorlar. Eğer ki ilişkilerinde başarıyı yakalayamazlarsa, ölümün kol gezdiği bir ormana sürgüne gönderiliyorlar.

Bilim kurgu-gerilim yapımı, Efthymis Filippou ve Yorgos Lanthimos‘ın senaryosunu yazdığı film, 30 Ekim’de vizyona girecek.

@Danger UA! @OzaN @Tolstoyevski @Arslan Bey @Titanium
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Colin Farrell'ın IMDB puanı 6.7 olan aksiyonları bırakıp böyle kaliteli işlerde oynaması çok iyi. Adam baya iyi oyuncu. İzlediğim her filminde farklı bir rolü vardı. Zaten film de orjinal. Bu sene en çok beklediğim filmlerden biri bu film. "Her" kalitesinde bir film bekliyorum.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Konuyu tam kavrayamadım ama çok ilginç ve güzel bir işmiş gibi gözüküyor. :)

Özellikle fragmanda ki keman sesinin güzelliğine takıldım. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yılın izlenesi filmlerinden. 2015, 2014'e göre harika bir yıl olacak film anlamında. Bu filmin de fragmanı beklentilerimin çok üstünde. :)