Çok İyi Bir Dizi Nasıl Mahvedilir? Örnek: KIRGIN ÇİÇEKLER!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yazına 10/10 veriyorum Haluk, lastik gibi uzattıkça uzattılar 2-3 reytinge düşmesi yakındır :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çok İyi Bir Dizi Nasıl Mahvedilir? Örnek: KIRGIN ÇİÇEKLER!

14264974_1879217185634645_387336569580916877_n.jpg

İlk başlarda çok iyiydi her şey. Fakat sonradan sürekli ölümler, Kemal'in sürekli önde olması sanki başrol sanki senarist o kendini yazıyor karakterini yazıyor sürekli adam! Bir kere başrol olsa Kemal şu yukarıdaki resimde olurdu!

Mesude'nin bir anda çıkması da saçmalık çıkmamalıydı kesinlikle. Sürekli bir silah. Gereksiz dramlar. Türk polislerimizi sürekli salak göstermeler saf göstermeler!

İlk zamanlar heyecanla çok takip ederdim çok severdim ya bir bilseniz ama artık çok da sıradanlaştı. Şimdiki reytinglerine asla güvenmesinler zamanla o reytingi de reytingleri de işte eriyecektir. Neyse dizi bitsin 3. Sezon sakın olmasın çünkü olabilirmiş oyuncuları yeni çok daha kaliteli dizilerde görelim! :)
,
Şimdi biraz ağır olacak ama tam anlamıyla saçlamışsın :) @denizz19 a zaman zaman bende söylerim dizi saçmaladı diye. Bir açtığın konu 3 paragrafı geçmemiş ki bunu köşe yazısı olarak paylaşmışsın yani dizi yorumlarında paylaşılır anca. İkincisi dizide ölümler var diyorsun, ölüm olmazsa klişe derler hep aynı olay, ölecek gibi gösterip son anda hayata dönmesi gibi. Bunları geçtim, O Hayat Benim'de Efsun'un üzerinden gidiyor ama gel görki Efsun asıl başrol değil, Kemal'de dizinin başrolü ama asıl başrol o değil öyle düşün.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
,
Şimdi biraz ağır olacak ama tam anlamıyla saçlamışsın :) @denizz19 a zaman zaman bende söylerim dizi saçmaladı diye. Bir açtığın konu 3 paragrafı geçmemiş ki bunu köşe yazısı olarak paylaşmışsın yani dizi yorumlarında paylaşılır anca. İkincisi dizide ölümler var diyorsun, ölüm olmazsa klişe derler hep aynı olay, ölecek gibi gösterip son anda hayata dönmesi gibi. Bunları geçtim, O Hayat Benim'de Efsun'un üzerinden gidiyor ama gel görki Efsun asıl başrol değil, Kemal'de dizinin başrolü ama asıl başrol o değil öyle düşün.
Emin ol Kemal Efsun'u geçti hem onla onu bir tutamazsın çok saçmaladın ağır olacak ama :) :)

Yazına 10/10 veriyorum Haluk, lastik gibi uzattıkça uzattılar 2-3 reytinge düşmesi yakındır :A
Kim olduğum çok önemli değil eski kullanıcı idim yeni adım oldu. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
hem yazı yazmayı senden öğrenecek değilim kendine gel rica ediyorum o kadar köşe yazarlık yaptım bilen bilir beni. :) :) :) :)

Yeni nickin hayırlı olsun. Yalnız biraz eleştiriye açık ol, kendime gelmem gereken bir durum yok çünkü kendimdeyim lafı anlamına göre söyle.