'Çocuktan Al Haberi Ünlüler' Geliyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

'Çocuktan Al Haberi Ünlüler' Geliyor!

IMG_3329.jpg

Show TV'nin ilgiyle izlenen programı "Çocuktan Al Haberi"den izleyicilere büyük sürpriz!

Sunuculuğunu başarılı oyuncu Evrim Akın'ın üstlendiği programda artık ünlü isimler yarışacak. Yaz boyunca her Cumartesi ve Pazar yeni bölümleri ile ekrana gelecek programın ilk ünlü yarışmacıları Demet Akalın, Okan Kurt, Kibariye, Burak Kut olacak.

Çocuktan Al Haberi Ünlüler 1 Temmuz'dan itibaren her Cumartesi ve Pazar 20.00'da yeni bölümleri ile Show TV'de!

Tanıtım; http://www.showtv.com.tr/programlar/tanitim/cocuktan-al-haberi-unluler/1950
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Böylelikle Kalp Atışı hafta içi olcak. İddialı bi dizi çarşambaya koyar büyük ihtimal show. Yeni sezonda çarşamba dizi tutturmak bir hayli zor çünkü. Yazdan kalan kitleyle yeni sezonda tutunur. Bakalım kanal benim gibi düşüncek mi. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Böylelikle Kalp Atışı hafta içi olcak. İddialı bi dizi çarşambaya koyar büyük ihtimal show. Yeni sezonda çarşamba dizi tutturmak bir hayli zor çünkü. Yazdan kalan kitleyle yeni sezonda tutunur. Bakalım kanal benim gibi düşüncek mi. :D
Geçen sene cümbüşü tekerrür mü edecek diyorsun? Düny Güzelleri nolcak?:X Salı yada perşembe olur Kalp atişi. Perşembe olsun da evde "Kırgın Kanatları" izlemeyelim :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Geçen sene cümbüşü tekerrür mü edecek diyorsun? Düny Güzelleri nolcak?:X Salı yada perşembe olur Kalp atişi. Perşembe olsun da evde "Kırgın Kanatları" izlemeyelim :A
O çarşamba mı olcakmış. (b) salı olmasın Deli Gönüle ayırdım o günümü. :A Perşembe uyar. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güldüy Güldüy, Çocuktan Al Haberi derken Show TV tüm parasını çocuklara yatırmış gibi. :A