'Çocuklar Duymasın' ve 'Arka Sıradakiler' Tekrarlarıyla 360 TV'de!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

'Çocuklar Duymasın' ve 'Arka Sıradakiler' Tekrarlarıyla 360 TV'de!

1396881593.jpg

Son zamanlarda Kurtlar Vadisi ve Hayat Bilgisi'nin tekrar bölümlerini yayınlanan 360 TV dizi tekrarlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor, kanal yayın akışına iki diziyi daha ekledi.

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Furkan Kızılay, Emel Müftüoğlu gibi oyuncuların yer aldığı yapımcılığını Birol Güven - Mint'in, yönetmenliğini Bora Tekay'ın üstlendiği Çocuklar Duymasın'ın Fox TV'de yayınlanan son sezon bölümlerinin tekrarıyla hafta içi her gün gündüz 13.00, akşam 18.00'da, Cumartesi 22.00'da tekrarlarıyla 360 TV'de!

Başrollerinde Bülent Emin Yarar, Sinem Öztürk, Fırat Çöloğlu, Barış Atay, Pelin Akil gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın üstlendiği Arka Sırdakiler tekrar bölümleri ile hafta içi her gün 16.00'da 360 TV ekranlarında olacak.
Orijinal formatta oku

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En eski Çocuklar Duymasın'ı verselerdi keşke, sonradan yapılan eskisinin yanına yaklaşamazdı bu sonrasının sonrasında yapılan Fox TV'deki Çocuklar Duymasın, dizinin ismine hakaretti. :)

Arka Sıradakiler Uçankuş TV'de de yayınlanıyordu ama burada daha çok dikkat çekebilir.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
360 geleceğin kanalıdır vadiden sonra uçuşa geçtiler zaten tebrik etmek lazım. özellikle kurtlar vadisi darbenin yeni bölümleriyle beraber reyting listesine gireceğini düşünüyorum

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Eski Çocuklar Duymasın yayınlansa da izlemem çünkü şuan 4.bölümü bitirdim. Ne güzel diziydi o zamanlar yahu. Bu versiyon berbat. Haluk'un mimikler bile kötü burda.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Çocuklar Duymasın kaç gündür var zaten.

Arka Sıradakilerin bölümlerine bakabilirim.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Mint Yapım 360 TV'yi satın mı aldı ne oldu? :D

Arka Sıradakiler'i bilmem ama Çocuklar Duymasın'ın yeni ve kötü versiyonunu yayınlıyorlar, TGRT bölümlerini yayınlasalar çok daha iyi olurdu. Neyse, Allahtan o bölümleri artık internetten izleyebiliyoruz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En eski Çocuklar Duymasın'ı verselerdi keşke, sonradan yapılan eskisinin yanına yaklaşamazdı bu sonrasının sonrasında yapılan Fox TV'deki Çocuklar Duymasın, dizinin ismine hakaretti. :)

Arka Sıradakiler Uçankuş TV'de de yayınlanıyordu ama burada daha çok dikkat çekebilir.
bu kanal hiçbirşeyden anlamıyor ayoll yakında silinir gider vadiyi duyurdular heyecanla geçtik tvye eskidiyi bekliyorduk bırak eski vadiyi pusuyu bile ilks ezondan değilde düşük kanal d sezonundan almışlar şimdide çocuklar duymasını ilk seriyi almak yerine hadi onuda geç yeni version atv sezonu bile yok kötü fox sezonunu almışlar :F

eski dizileri yayınlamak istiyorsan ilk serileri yayınlıcaksın eski vadiyi eski çocuklar duymasını ama bu kanal eline yüzüne bulaştırmış herşeyi bu arada hayat bilgisi hangi günler inş onuda yeni öğrencilerin geldiği sezondan başlatmamışlardır :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bu kanal hiçbirşeyden anlamıyor ayoll yakında silinir gider vadiyi duyurdular heyecanla geçtik tvye eskidiyi bekliyorduk bırak eski vadiyi pusuyu bile ilks ezondan değilde düşük kanal d sezonundan almışlar şimdide çocuklar duymasını ilk seriyi almak yerine hadi onuda geç yeni version atv sezonu bile yok kötü fox sezonunu almışlar :F

eski dizileri yayınlamak istiyorsan ilk serileri yayınlıcaksın eski vadiyi eski çocuklar duymasını ama bu kanal eline yüzüne bulaştırmış herşeyi bu arada hayat bilgisi hangi günler inş onuda yeni öğrencilerin geldiği sezondan başlatmamışlardır :A
Eski dizilerin çoğu Youtube'de var artık arada boş olursam izliyorum ben; Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi falan kafam estikçe izliyorum. :A

Hayat Bilgisi yazın başlamış ben sonradan gördüm, tahminen şuan son sezonuna geçmiştir, benim en sevdiğim sezonu son sezonuydu. :D Müzikler değişince birde senaryo Afet&Emin ağırlıklı olunca çok beğenmiştim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eski dizilerin çoğu Youtube'de var artık arada boş olursam izliyorum ben; Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi falan kafam estikçe izliyorum. :A

Hayat Bilgisi yazın başlamış ben sonradan gördüm, tahminen şuan son sezonuna geçmiştir, benim en sevdiğim sezonu son sezonuydu. :D Müzikler değişince birde senaryo Afet&Emin ağırlıklı olunca çok beğenmiştim. :)
evet ama cnm efsane eski dizilerin genelde yeni versionları yada son sezonları biraz sevilmez lk seriye ilk sezonlara bakar iç geçiririz oyüzden eski dizi yayınlama işini bu kanal becerememiş :F

aaa gözlüğün neden geldiği belli oldu hahaha son sezonuda güzeldi ama o yeni öğrenciler kopillerin yerini tutamadılar hepsine ayrı ayrı gıcık olmuştum ben :A :A :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
evet ama cnm efsane eski dizilerin genelde yeni versionları yada son sezonları biraz sevilmez lk seriye ilk sezonlara bakar iç geçiririz oyüzden eski dizi yayınlama işini bu kanal becerememiş :F

aaa gözlüğün neden geldiği belli oldu hahaha son sezonuda güzeldi ama o yeni öğrenciler kopillerin yerini tutamadılar hepsine ayrı ayrı gıcık olmuştum ben :A :A :A

Bu arada Karadenizde Açan Çiçek sürprizi var tüm foruma. :D İlk 16 bölümü okusan iyi edersin :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

işin aslını bilmeden konuşuyorsun yine. bizde başta senin gibi dedik bu nasıl iş bari pusunun başından başlayın diye ama adamlar ocakta yeni bölümleri yayınlayacak büyük ihtimal o yüzden böyle yapmışlar. kurtlar vadisi darbe 360 da %99

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işin aslını bilmeden konuşuyorsun yine. bizde başta senin gibi dedik bu nasıl iş bari pusunun başından başlayın diye ama adamlar ocakta yeni bölümleri yayınlayacak büyük ihtimal o yüzden böyle yapmışlar. kurtlar vadisi darbe 360 da %99
bu sezondan geçti bence eylül 2017 olur o zaten pana film açıklamasıda o yöndeydi :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
eski vadiyi tvde izlemeyi çok özledik digitürk veriyor diye ezbere bildiğim bölümleri izlemek için ayrıdan film paketi aldırmıştım babama parayla :A :A :A
büyük kanallardan biri eski vadiyi akşam 8 de versin hergün zirveyi almazsa adam değilim tüm dizileri geçer rekor reytingler alır