'Çocuklar Duymasın' Ekibinden Ortak Açıklama!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Çocuklar Duymasın' Ekibinden Ortak Açıklama!

cocuklar_duymasinin_ilk_tanitimi_yayinlandi_1498223369_3277.jpg

Kanal D'de bu akşam 3. bölümüyle ekranlara gelecek olan 'Çocuklar Duymasın' ekibinden ortak açıklama!

Yapımcılığını Mint Yapım - Birol Güven'in üstlendiği, kadrosunda Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan'ın yer aldığı dizide geçtiğimiz bölümde FETÖ skandalı yaşanmış, yapımcı özür dilemişti. Bugün ise Çocuklar Duymasın ekibinden ortak bir açıklama geldi. Ekip ''Dizimizi beğenmeyin, aşağılayın, eleştirin, seyretmeyin ama bizim vatanseverliğimizden şüphe etmeyin.” sözleriyle eleştirilere yanıt verdi.

İşte 'Çocuklar Duymasın' ekibinin ortak açıklaması:

f75feb14-23c6-403c-9844-44648c89ac82.jpg

Orijinal formatta oku

Senan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Çocuklar Duymasın dizisindeki FETÖ propogandasını gördüğümde bu diziyi izlemekten vazgeçiyorum bu saatten itibaren yıllardır ben bu dizyi severek gülerek izledim fakat bu milletin düşmanı olan bir terör örgütünün kitabını yayılması gerçekten utanç vericidir bu şehitlere ve gazilere hakarettir, FETÖ mağduru olmuş kuvvet komutanlara ve masum insanlara da hakarettir kimse kusura bakmasın bu dizinin eski oyuncularının hiç birinin çoğu eğer ki yeni bölümlerde oynamıyorsa vardır bildiği için oynamıyor Emre karakteri, Duygu karakteri ve ya diğer karakterler oynamıyorlarsa oynamak istemiyorlarsa mutlaka bildikleri vardır diye düşünüyorum Furkan Kızılay ben oynamayacağımı açık açık söyledi bu dizide artık başka karakterleri canlandırmak istiyorum demesine de bana inandırıcı gelmedi türk milletine, şehitlere, gazilere ve mağdur insanlara hakaret eden bir diziyi izlemek bile istemiyorum artık.

Ayrıca Birol Güven beyefendiye hatırlatmak isterim ki kendisi ve onun çalıştığı MİNT film şirketi FETÖ terör örgütü kanalı Samanyolu Tv`ye Evlilik Okulu dizisini çekmişti, hiç bir zaman STV`de olmadım diye yalan atmasın.

bu dizinin ilk bölümlerinde Tamer Karadağlının canlandırdığı Haluk karakteri de kamyonlarla falan bahsediyor yani son zamanlarda terör örgütü Daeş Avrupa`da kamyonlarla insanları ezip durmaktadır. Tamer Karadağlı`nı suçlamak gibi derdim yok oyuncular zaten oyunculuğunu ve kendisine yazılan senaryoyu oynuyorlar, bu dizide diyaloglar ve terör örgütü IŞİD ve FETÖ`yü kasıtlı olarak mı övüyorlar yoksa kazara yaptılar bu soruların cevabını da açıklamaları gerekmelidir. Bunları açıklamadan kimseye inandıramazsınız maskeli konusunu da unutmuş değilim dizide.

Son düzenleme:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bu kadar yüklenilmesini acımasızca buluyorum. Hele ki defalarca yanlış, hatalı olduğuna dair açıklamalar yapıldıktan sonra. İnsanlara en ufak bir yanlış anlaşılma da FETÖ damgası yapıştırmak ne kadar adaletlidir bilemiyorum. Açıkçası ben Birol Güven'in samimiyetine inanıyorum. Bir de Stv'de dizi yapmış olması onun FETÖ cü olduğu anlamına gelmez. O zamanlar neler neler yapıldı Stv ve FETÖ'ye. Hemde bizzat hükümet tarafından. Belki şimdi yine siyaseti karıştırıyorsun denecek ama ben ilk zamanlar AK Parti'ye sonuna kadar destek vermiş FETÖ'ye sövmüş insanların FETÖ sanığı diye içeriye alınmasından sonra ailelerine dükkanlardan ekmek bile verilmediğine bizzat şaitlik etmiş biri olarak herkesi biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu kadar kolay olmamalı insanları bu sıfatla isimlendirmek...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu kadar yüklenilmesini acımasızca buluyorum. Hele ki defalarca yanlış, hatalı olduğuna dair açıklamalar yapıldıktan sonra. İnsanlara en ufak bir yanlış anlaşılma da FETÖ damgası yapıştırmak ne kadar adaletlidir bilemiyorum. Açıkçası ben Birol Güven'in samimiyetine inanıyorum. Bir de Stv'de dizi yapmış olması onun FETÖ cü olduğu anlamına gelmez. O zamanlar neler neler yapıldı Stv ve FETÖ'ye. Hemde bizzat hükümet tarafından. Belki şimdi yine siyaseti karıştırıyorsun denecek ama ben ilk zamanlar AK Parti'ye sonuna kadar destek vermiş FETÖ'ye sövmüş insanların FETÖ sanığı diye içeriye alınmasından sonra ailelerine dükkanlardan ekmek bile verilmediğine bizzat şaitlik etmiş biri olarak herkesi biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu kadar kolay olmamalı insanları bu sıfatla isimlendirmek...
bence o cümleyi sil banlıyabilirler tecrübeliyim ben bu konuda

Senan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Birol Güven`i, dizi yapım ekibi ve oyuncuları FETÖ`cü olmakla suçlamıyorum zann altında bırakmak gibi derdim olmaz fakat kusura bakmasınlar ki 15 temmuz darbe girişimi, işgal girişimi, iç savaş ve terör saldırılarından sonra kime güveneceğimizi şaşırdık kaldık kimse kimseye güvenemz oldu FETÖ ve diğer benzeri yapılanmalar yüzünden at izin it izine karıştırıldığı dönemde bir de Çocuklar Duymasının FETÖ propogandasına bilerek ve ya bilmeyerek alet olması he yani gerisini siz düşünün.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Hem FETÖ kitabını koy hem bunları hak etmiyoruz de)) Bu millet uyandı artık. ;)

Senan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
FETÖ kitabı ve Daeş kamyonla yeni terör eylemleri taktiğine işaret eden senaryolar yazın hele karı koca olan evli çiftlerin dizide bir terör örgütü kitabı koyulması da sakıncalı, karı kocanın odalarında yani aşk, evlilik kitablar koyulur gerek dizide olsun gerek yaşamda eğer ki FETÖ kitabları koyulmasıydı, maske falan hatta kamyonla falan Daeş ve terör örgütlerinye yeni eylem taktikasına davetiye çıkarmasına doğru değildir CHP kamoyonuna gönderme yapılmış ta olabilir böyle bir günlerde bunları dizilerde davetiyeler ve propoganda yapılması asla kabul edilmesi mümkün değildir.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Koskoca efsanenin böyle bir hatayla skandala dönüşmesi üzücü. Keşke biraz daha dikkat edilseydi. Ben kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum, fazla da abartıldı bence. 10-15 bölüm arası da final yapar.