Kanal D Çocuklar Duymasın - Dizi Yorumları (2017)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başlarına baktım kırmızılı tombul kızın arkasından oyun çevirdi haluğa yetiştirdi tutku. :A Sonrasına bakamadım. :A

Sıcak aile dizisine bak :F entrikaya dönmüş kim kime dumduma kimin eli kimin cebinde:A Bu arada EDHO'daki meryem karakteri gibi ceketler omuzda:A @xemrexxx Meryemin kuması sanırım Meltemin kuması da:A

Yakında Şantajda yapar Haluk Haluğa şantaj yapıcak Sarhoş edip yatağa atıcak @Harunnn60
Bölümlerden şu kız diziye geldiğinden beridir çok tat alamıyorum :A

Birolde baktı reytingler yükseldi , Ayrılsakta Beraberize çevirdi diziyi :A :A :A @xBUGRAx

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu sezon ilk defa izledim onunda son sahneleriydi. Eğer diziyi daha önce izleyen biri olmasaydım kesinlikle bir dram dizisi zannedecektim. Yazık etmişler koca efsaneye :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu sezon ilk defa izledim onunda son sahneleriydi. Eğer diziyi daha önce izleyen biri olmasaydım kesinlikle bir dram dizisi zannedecektim. Yazık etmişler koca efsaneye :(
Reyting için yaptılar nesil değişti artık Sihirli annemde finalinde mesajı öyle verdiler bir akıl acıdan zevk alan nesil olduk dedi buda bunu gösteriyor @papuleoo

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Aga bölümün komikliği iyiydi. Başlarda sıktı ama sonra komedi olarakta gerilim olarakta iyiydi. Yalnız şu Hüsnü ve ekibinin sahnelerini beğenmiyorum. Eskisi kadar ilgi çekici değil. Seyyar Tarzı bi karakter lazım. Haluk'un da işyeri eskisi gibi olmalı. Bunlar dışında bi sıkıntı yok

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Reyting için yaptılar nesil değişti artık Sihirli annemde finalinde mesajı öyle verdiler bir akıl acıdan zevk alan nesil olduk dedi buda bunu gösteriyor @papuleoo
Dostum ne sihirli annemi ya? Dizi bitti gitti boşver onu. Sen izliyor musun bunu?
Aga bölümün komikliği iyiydi. Başlarda sıktı ama sonra komedi olarakta gerilim olarakta iyiydi. Yalnız şu Hüsnü ve ekibinin sahnelerini beğenmiyorum. Eskisi kadar ilgi çekici değil. Seyyar Tarzı bi karakter lazım. Haluk'un da işyeri eskisi gibi olmalı. Bunlar dışında bi sıkıntı yok
Aga ben hiç beğenmedim. Hüsnü ve Şükrü sahneside vardı. Hani Meltem kaybolmuştu diye ama beğenmedim. Eskilerden dar gömleği almışlar onuda bir sahnede gördüm. Emine telefonda bir kadınla konuşuyordu o da yeni biri. Onun dışında Havuç ve ekibi yok onlarsız olmuyor.

Bana %100 dram dizisi gibi geldi. Tabi by izlediğim sahneye göre öncesini bilmiyorum ama daha önce böyle sahneler olmazdı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dostum ne sihirli annemi ya? Dizi bitti gitti boşver onu. Sen izliyor musun bunu? Aga ben hiç beğenmedim. Hüsnü ve Şükrü sahneside vardı. Hani Meltem kaybolmuştu diye ama beğenmedim. Eskilerden dar gömleği almışlar onuda bir sahnede gördüm. Emine telefonda bir kadınla konuşuyordu o da yeni biri. Onun dışında Havuç ve ekibi yok onlarsız olmuyor.

Bana %100 dram dizisi gibi geldi. Tabi by izlediğim sahneye göre öncesini bilmiyorum ama daha önce böyle sahneler olmazdı.
Sadece verdiği mesaj yeni nesil böyle oldu mesajı söyledim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Bunlar yerine ben utanıyorum artık bu dizi ne hale gelmiş böyle ya

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Son kısımlarını izledim maalesef efsane diziye yazık etmişler. Bir boşanma konusu bu kadar uzun sürer mi hiç? :(