Çoğunluğun Takdir Ettiği Ancak Sizin Sevemediğiniz Filmler Neler?

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sinema tarihinde gerek izleyiciler gerekse eleştirmenler (ödüller, festivaller, Imdb gibi sitelerden vs.) tarafından takdir toplayan ancak sizin beğenmediğiniz filmler var mı? Varsa neler?

Bol olmamış atmalı bir konu olmasını istiyorum. Nefretinizi kusmanızı, bu film neden sevilmiş şimdi diye rahatça bağırmanızı istiyorum. :D @OzaN @Tolstoyevski @gundix123 @Danger UA! @Maskeli Fedai @MEnes @sokak sanati @MasacRE- ...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim bu konuda başı çeken filmlerim Amelie ile Wall-E'dir. İkisi de öve öve bitirilemiyor ama ben ikisine de ehh işte dedim izledikten sonra. Belki bir kez daha izlesem fikrim değişir ama sevmediğim filmi bir daha izleyesim gelmiyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oo onlarca sayabilirim. :D

Çok sıkmamak için parti parti bölerek yazayım. Hadi başlayalım. :D

Mad Max Fury Road: Güzel görüntülü boş aksiyon, bomboş.
Tüm Akira Kurosawa filmleri. Adam benim sinema anlayışıma tepki olarak doğmuş resmen. :)
The Thing: Türünün en kötülerinden, Top 250'de işi olmamalı.
The Deer Hunter: Tarantino sünnet düğünü çekse izlenir geyiğindeki düğün çekilmiş resmen bu filmde. :)
Pi: Her yönüyle çok kötü bir film. Bu filmi sevdiğini iddia etmek tamamen cool olma çabası bence. :)
Guardians of the Galaxy: Güldürmedi :(
300: Bir film nasıl çekilmemelinin dersi.
The Fall: İçeriği bomboş renk cümbüşü
Son of Saul: Why so sıkıcı?
Three Colors Blue: Bunalıma girme çabaları vol 1
Captain Fantastic: İyi bir fikri nasıl yapmacık yapabilirim?

Devam edecek, gelsin olmamışlar. :A

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Tüm Akira Kurosawa filmleri. Adam benim sinema anlayışıma tepki olarak doğmuş resmen. :)
The Deer Hunter: Tarantino sünnet düğünü çekse izlenir geyiğindeki düğün çekilmiş resmen bu filmde. :)
Pi: Her yönüyle çok kötü bir film. Bu filmi sevdiğini iddia etmek tamamen cool olma çabası bence. :)

Diğer filmleri izlemedim ama Blue yetti olmamış atmama. Ama izlesem kesin katılırım bence bu listeye. :D

PULP FICTION ULAAAAN!!!! İki kere izledim yıllar önce ama yok yani beğenemedim. Düz bir filmi karışık olay örgüsüyle anlatması dışında ne farkı var bu filmin? 7/10 vermiştim galiba.

Requiem for a Dream: Müzikleri dışında boş. Müzikleri de zaten Show ana haberde kullanılıyor. :A 6/10 vermişim.

Haneke filmleri: Amour, Funny Games, La Pianiste izledim. 5-6 falan vermişim üçüne de ortalama.

La La Land: 7/10 vermişim. Aslında yukarıdaki filmlerin hepsinden daha çok sevdim de çok abarttı sevenleri. Beni sizler hater yaptınız. :D

Devamı gelecek. Oh kaos, nefret, kan kokacak konu. Çok mutluyum. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Forrest Gump
Geleceğe Dönüş
La la Land
Intersteller
Life is Beatiful
Allien 1-2
The Dark Knight
Schindler Listesi
The Big Lebowski
La La Land
La La Land
La La Land

Yüzüklerin Efendisi serisi. :/
Ozan'a önce olmamış attım, sonra Tolstoyevski ve Atacan'ın yazdıklarını görünce pişman oldum, okuduma çevirdim :A

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Forrest Gump
Geleceğe Dönüş
La la Land
Intersteller
Life is Beatiful
Allien 1-2
The Dark Knight
Schindler Listesi
The Big Lebowski
La La Land
La La Land
La La Land

Ayh bu nasıl liste? Back to the Future, Life is Beatiful var lan o listede? Konuyu mu yanlış okudun? :D Lütfen konuyu yanlış okumuş ol. LiB o listedeyse bir olmamış yetmez. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ayh bu nasıl liste? Back to the Future, Life is Beatiful var lan o listede? Konuyu mu yanlış okudun? :D Lütfen konuyu yanlış okumuş ol. LiB o listedeyse bir olmamış yetmez. :D

Üç Renk Mavi'lerin bile olduğu konuda Geleceğe Dönüş'ün de olması çok garip kaçmamalı. Life is Beatiful'i yanlışlıkla eklemişim sanırım La la Land kaynaklı tahmin klavye. :D

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Üç Renk Mavi'lerin bile olduğu konuda Geleceğe Dönüş'ün de olması çok garip kaçmamalı. Life is Beatiful'i yanlışlıkla eklemişim sanırım La la Land kaynaklı tahmin klavye. :D
Rahatladım biraz ama yine de Forrest ve Schindler için olmamış kalmaya devam edecek. :D

Ya Forrest'ın acayip bir nefret kitlesi var, neden acaba? :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yüzüklerin Efendisi serisi. :/

Yüzüklerin Efendisi Barcelona ise, Harry Potter Valencia'dır en fazla. Kaliteleri rekabet dahilinde bile değil, LOTR ile ancak GoT rekabet edebilir. Harry Potter'ı da oldukça severim ama LOTR dururken hesamesi okunmaz afedersiniz. :D