Çin'de Hadise , Gülşen ve Demet Akalın Fırtınası!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çin'de Hadise , Gülşen ve Demet Akalın Fırtınası!

747437-600x300-150x150.jpg

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da düzenlenen , Çin'in Zhengzhou isimli kentinin tanıtıldığı 'Geleneğin ve Geleceğin Şehri Zhengzhou' isimli etkinlikte Türk pop müziği adına gurur verici açıklamalar yapıldı!​

Çin'in en önemli ve güzel şehirlerinden birisi olan Zhengzhou'nun Belediye Başkan Yardımcısı Wang Zhe yaptığı açıklamalar ile Türk pop müziğini gururlandırdı. Bölgenin en çok dinlenilen radyolarından birisi olan Zhangzhou Halk Radyosu'nda Türkçe şarkılara da yer verildiği ve özellikle bölgede en çok tanınan Türk sanatçılarının Hadise , Gülşen ve Demet Akalın olduğunu açıkladı.​

İşte en çok çalınan sanatçılarımız ve şarkıları ;​

1-) Hadise - Yaz Günü​

2-) Demet Akalın - Ders Olsun​

3-) Gülşen Bangır Bangır​

Gülşen , Hadise ve Demet Akalın , Zhengzhou'da yakaladıkları başarının yanında özellikle 2015 yazının Türkiye'deki en başarılı isimleri arasında yer alıyorlar. Hadise , Yaz Günü isimli şarkısıyla uzun süredir radyolarda en çok çalınan sanatçı olurken , Gülşen ise Bangır Bangır isimli şarkısıyla rekor sayılabilecek kadar uzun haftalardır radyo ve televizyonlarda toplamda en çok çalınan ve klibi en çok yayınlanan sanatçı olma özelliğini taşıyor. Demet Akalın ise Ders Olsun isimli şarkısıyla radyo ve televizyonlarda başarılı bir performans sergilerken özellikle dijital platform ve albüm satışlarında zirvede yer alıyor.​

Demet Akalın , Twitter üzerinden 'Altin kizlar #hadise #gulsen' başlığı altında resim paylaşarak mutluluğunu takipçileri ile paylaştı.​
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hadise'nin İngilizce albüm öncesi Türkçe şarkılar ile yurt dışında yeniden başarı göstermesi iyi :A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Demet Akalın paylaşmış bu haberi bende oradan gördüm. Gülşen'i ve Hadise'yi de tebrik etmiş. Eski kıskançlığı kalmamış sanırım o küçük dağları ben yarattım havasında değil. :A

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Demet Akalın paylaşmış bu haberi bende oradan gördüm. Gülşen'i ve Hadise'yi de tebrik etmiş. Eski kıskançlığı kalmamış sanırım o küçük dağları ben yarattım havasında değil. :A
Gülşen ve Hadise'nin müzik camiasında bir tartışmasının olmaması ve kimsenin ayağını kaydırmaması bu durumu yarattı. Demet Akalın'ın havalı havalı konuşması da Hande Yener'e inat yapması. Artık hak vermeye başladım. Hande Yener çok fena şeyler yapıyor diğer popçulara. Demet Akalın konuşarak cevap veriyor Hadise gibi sanatçılar ise cevap bile vermeyerek onu umursamadıklarını gösteriyorlar :)

Çinliler şarkıdan anlamıyorlar :A
Kıskanma :A:A

Herkesin yeri ayrı. Kimisi Türk ezgileriyle yıldız olur kimisi popüler kültüre ayak uydurarak yıldız olur.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gülşen ve Hadise'nin müzik camiasında bir tartışmasının olmaması ve kimsenin ayağını kaydırmaması bu durumu yarattı. Demet Akalın'ın havalı havalı konuşması da Hande Yener'e inat yapması. Artık hak vermeye başladım. Hande Yener çok fena şeyler yapıyor diğer popçulara. Demet Akalın konuşarak cevap veriyor Hadise gibi sanatçılar ise cevap bile vermeyerek onu umursamadıklarını gösteriyorlar :)
Aynen katılıyorum bence Demet ve Hande yavaş yavaş düşmeye başlıyor. Hadise ve özellikle Gülşen kaliteleri ile çıtayı yükselttiler. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Kıskanma :A:A

Herkesin yeri ayrı. Kimisi Türk ezgileriyle yıldız olur kimisi popüler kültüre ayak uydurarak yıldız olur.
Ayyy çekikleri ne kıskanayım pop müzik şarkıcılarımızı seviyorlarsa ben mutlu olurum :A ama Sıla olmadıktan sonra neyleyim ben öyle ülkeyi :F

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ayyy çekikleri ne kıskanayım pop müzik şarkıcılarımızı seviyorlarsa ben mutlu olurum :A ama Sıla olmadıktan sonra neyleyim ben öyle ülkeyi :F
Sıla'nın yurt dışına açılacağını çok düşünmüyorum. Türk devletlerinde seveni çoktur ama diğer ülkelere açılması için Alein Delon gibi şarkılar yapması lazım ama bence tarzını hiç değiştirmemeli. Bana göre Sezen Aksu'nun yerini dolduracak tek kişi. Yıldız olmak için illede dünyaya açılmak gerekmiyor. Sıla böyle iyi. Hadise , Gülşen falan tarzları itibariyle bu başarılara ulaşıyor. Onlar ile Sıla'yı kıyaslamak doğru olmaz. Sadece söz yazarlığı kısmında Gülşen ve Sıla yarışır ama tarz konusunda yarışmaları doğru olmaz :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla'nın yurt dışına açılacağını çok düşünmüyorum. Türk devletlerinde seveni çoktur ama diğer ülkelere açılması için Alein Delon gibi şarkılar yapması lazım ama bence tarzını hiç değiştirmemeli. Bana göre Sezen Aksu'nun yerini dolduracak tek kişi. Yıldız olmak için illede dünyaya açılmak gerekmiyor. Sıla böyle iyi. Hadise , Gülşen falan tarzları itibariyle bu başarılara ulaşıyor. Onlar ile Sıla'yı kıyaslamak doğru olmaz. Sadece söz yazarlığı kısmında Gülşen ve Sıla yarışır ama tarz konusunda yarışmaları doğru olmaz :)
Ağzın bal yesin senin ne güzel cümleler kuruyorsun öyle aynı düşüncedeyim seninle imzamı atarım. :D

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
müzik altyapısıda iyi olmalı kulağa hoş gelmeli mesela bizden kimse rumence bilmiyor ama - Te ka lali shpirt dinliyor herkez neden müzik kulağa hoş geliyor bizde öyle değil müzik altyapısı sıfır